انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 316 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 316 (/showthread.php?tid=268455)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 19-01-2018

(19-01-2018، 23:42)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2018، 23:39)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2018، 23:37)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان بحث یه چیز دیگه بود چه ربطی ب برنامه بفرمایید شام و پشت صحنش داره ؟
+
من برم نهنگ ابی نصب کنم دیگه نمیتونم تحمل کنم D:
من کاری به بحث شما ندارم!
دقتتون پایین اومده! اعتماد به نفستون بالا!

سوال پرسیدم!

+هرجور راحتین!

(19-01-2018، 23:36)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2018، 23:33)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sefidak.com/pic-model/photos-actors/famous-stars/شاهین-نجفی-رها-اعتمادی-همجنسگرا

فکر نکنم شایعه باشه...

من فیلمی رو دیدم رها اعتراف کرد‌...

حتی من فیلمی رو دیدم طرف تو بفرمایید شام شرکت کرده بود بعد تیام میرفت پسرِ اون شرکت کننده رو اذیت میکرد اونم تو فضای مجازی اومد پخش کرد کارای تیام رو!

گیلان خوش میگذره ؟ هواش چه طوره؟
آره!

خوبه بد نیس!
فک کردم داری از این دفاع میکنی -.-
نصف شبی چه توقعی از حافظه من داری ؟ D :
جنبش سوالی نبود واسه همون اشتباه فک کردم !
حالا بحثتون سر موضوع شغل و رشته بود!

بعضی رشته ها هستن با لیسانسشم کار هست مثل رشته های تجربی! البت دانشگاهت خوب باشه!

+بعضی رشته هاهم هست بخونیم سخته کار‌پیدا کردن مثل انسانی و ریاضی مگر اینکه در حد دکتراش بخونی!

بعضی رشته هام هست در کنار خوندنش میتونی کارشم انجام بدی،مثل برق و هنر(تاتر) و...

ک اگه در گزینه سوم شناخته بشی پول پارو میکنی!
در گزینه دوم هم به سطح های بالا برسی پول پارو میکنی ..
در گزینه اول با همون لیسانس پول خوبی گیرت میاد که در حد دکترا و تخصص بخونی که نونت تو روغنه!
ک البته واقعا از همش سخت تره -_- چون تا لیسانس و فوق و لیسانسش تعوریه همش!

یه سریا هستن زحمتش زیاده ولی حداقلش رو بدست بیاری کارت گرفته ولی ی سریا هستن زحمتش هم زیاد هست ولی حداکثرشم میگیری کمی سخته کسب در آمد!

در کل بخوای حساب کنی مملکت به همه چیز نیاز داره!
قرار نیست همه دکتر بشن!
ولی خب دیدگاه مردم نسبت به رشته های نظری مخصوصا تجربی ی جور دیگست ولی وقتی تو رشته هنرستان پول پارو کنی افکارشون رو نقض میکنن..

غیر از اینه؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - omid13790 - 19-01-2018

خیلی جالبه با طرف حرف میزنی همینجوری توهین میکنه ...
فرهنگ بسازید فرهنگ .. انقدر بسازید تا بترکید

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 19-01-2018

خخخخ

+برای من مهم نیست چی کاره میشم! مهم اینه انقدر ازش کسب در آمد کنم که همه به من به اندازه دکتر و کمی بالاتر از اون احترام بذارن!

ما ۱۸ نوع استعداد داریم! یکی از اون ها درس خوندنه!

هرجا پول تو جیبت بود،کارت ارزش پیدا میکنه!

بخواین تو افکار این باشین که من هنرم کارم ارزش داره و من دکترم بیشتر درس خوندم و... اشتباست!
ولی طرز فکر هردو درسته! چون هرکسی عرضه کتاب خوندن نداره مثل دکترا و هرکسیم عرضه بازی کردن نداره مثل هنرمندا ...

به این فکر کنید که تو کاری که قدم میذارید: ۱.عاشقش باشید ۲.کسب درآمدش خوب باشه

چون اگه عشق نباشه،نمیتونی ازش کسب درآمد کنی و اگه کسب در آمد نباشه فقط عشق باشه تا آخرش باید بشینی بگی من کارم ارزش داره!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 20-01-2018

(19-01-2018، 23:52)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمااز اول با توهین شروع کردی
من خودم تجربی میخونم ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم به رشته های دیگه توهین کنم واونارو بی فایده معرفی کنم

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 20-01-2018

ولی از حق نگذریم یه سری شغل ها هستن درسشم نخونی میتونی یاد بگیریش...

مثل بنایی،نجاری،برق کاری،گاهی اوقات (روبه بالا) بازیگری و... فقط کافیه یکم استعداد داشته باشی!

ی یری چیزام هست سخته واقعا،مثل دکتر فوق تخصص شدن!
که نصف عمرت میره براش بازم تشنه یاد گرفتنی!

در کل این وسط،معیار ارزش کارت پولته!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - -Demoniac- - 20-01-2018

تا حدودی باهات موافقم اما تا حدودی !
هنر پول نداره برعکس اون چیزی ک فک میکنی ! مگر اینکه معروف شی یا بمیری بعد مرگت اثر هنریت رو شه خوانوادت ازش بخورن :/
مطالعه هنرمندا رو امار گرفتن درصدش بیشتر از پزشکا بوده :|
من مجموع رو میگم ن تو دانشگاه

(20-01-2018، 0:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2018، 23:52)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم تجربی میخونم ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم به رشته های دیگه توهین کنم واونارو بی فایده معرفی کنم
از اول بحث رو داشتم میخوندم!
توهین نکرد!
فقط آزادانه داشت حرفشو میزد و رشته های دیگه رو پایین میاورد!

و به شخص خاصی حرف خاصی نزد!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 20-01-2018

(20-01-2018، 0:04)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2018، 0:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهین نکرد!

ازادی یعنی بگی هنرستانی ها فراری از درس اند نه عاشق هنر ازادی یعنی بگی دخترا نباید درس بخونن اگرم میخونن مهم نیس چی باشه؟ شما دیگه تاییدش نکنید لطفا

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - -Demoniac- - 20-01-2018

(20-01-2018، 0:04)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهین نکرد!

حرفی ک شعور و شخصیت بقیه رو زیر سوال ببره توهینه !
توهین ک حتما نباید فوش باشه

(20-01-2018، 0:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهین نکرد!

ازادی یعنی بگی هنرستانی ها فراری از درس اند نه عاشق هنر ازادی یعنی بگی دخترا نباید درس بخونن اگرم میخونن مهم نیس چی باشه؟ شما دیگه تاییدش نکنید لطفا
اصلا نباید بخودت اجازه ی توهین بدی D:
هنرستان بودی ک میگی فرارین و راحته ؟
این کوروش کجاست ؟ :|

(20-01-2018، 0:04)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حدودی باهات موافقم اما تا حدودی !
هنر پول نداره برعکس اون چیزی ک فک میکنی ! مگر اینکه معروف شی یا بمیری بعد مرگت اثر هنریت رو شه خوانوادت ازش بخورن :/
مطالعه هنرمندا رو امار گرفتن درصدش بیشتر از پزشکا بوده :|
تو داری تلاش میکنی که الان زنده ای پولش به تو و خانوادت برسه! نه بعد مرگ!
اگه میخوای دنیا رو بسازی و نمیدونم میهن دوستی کنی و مردم دوستی بحثش جداس! میتونی به کارت ادامه بدی حتی اگه به نون شبت معطل باشی !

الان هدفت اینه با شغلت نون در بیاری ک تا زنده ای بخوری دیگه!
وگرنع برو شهید شو پولت رو خانوادت بخورن،حقوق شهیدی میگیرن! تازه کلیم واست احترام قائل میشن!

+و در باره مطالعه هنرمندا!

بنظرت یه دکتر یا دانشمند ک شب و روز تو کتاب ها و ... داره دنبال سرنخ میگرده تا چیز جدیدی رو کشف کنه مطالعش از یک هنرمند کمتره ؟ 
کار دکتر شب و روش با کتاب و ... هست!

گرچه هنرمندام کتاب های قدیمی و جدید رو میخونن! ولی نه به جدیت دکترا!

چون دانشمندا و دکترا رقابتشون سنگین تره! ولی هنرمندا میتونن مطالعه هن نکنن ولی کار عملیشون خوب باشه !

(20-01-2018، 0:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهین نکرد!

نظر خودشه!
اومد گفت شما فراری هستین؟
نظر شخصیشه!
به ما هم ربطی نداره!