انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 320 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 320 (/showthread.php?tid=268862)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - Dead Silence - 28-04-2018

(28-04-2018، 22:39)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:28)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:23)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:22)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:21)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداچ عقبی یکم |:

من مد نمیرم دیگه |:

تو چی؟ |: |:
ترک تحصیل کردی ابجی ؟ Confused 
دانشجوام :|
بنده دو ماه دیگه کنکور دارم |:

نه غیر حضوری برداشتم |:
خب منم کنکوری ام :| گفتم دانشجو ینی دوماه دیگه میشم :|
غیر حضوری ؟؟ :| منم تا لبه مرز غیر حضوری رفتم ولی پشیمون شدم :| سال اخر مدرسه خیلی خوش میگذره .. این روزا دیگه بر نمیگرده !
کنکوره چه رشته ای میدی ؟ من ریاضی497

تجربی

نه بابا مدرسه ما همش عذاب بود |:

معلم ریاضیمون میخواست خفه کنه منو |:
از ما دارن تو مدرسه امتحان مستمر میگیرن فردا هم امتحان دیفرانسیل دارم :|
برم بخابم صب پاشم بخونم fly2fly2  کاری داشتی پی ام بده ._. شب بخیر 3>

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - ²σηу - 28-04-2018

(28-04-2018، 22:47)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:39)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:28)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:23)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:22)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترک تحصیل کردی ابجی ؟ Confused 
دانشجوام :|
بنده دو ماه دیگه کنکور دارم |:

نه غیر حضوری برداشتم |:
خب منم کنکوری ام :| گفتم دانشجو ینی دوماه دیگه میشم :|
غیر حضوری ؟؟ :| منم تا لبه مرز غیر حضوری رفتم ولی پشیمون شدم :| سال اخر مدرسه خیلی خوش میگذره .. این روزا دیگه بر نمیگرده !
کنکوره چه رشته ای میدی ؟ من ریاضی497

تجربی

نه بابا مدرسه ما همش عذاب بود |:

معلم ریاضیمون میخواست خفه کنه منو |:
از ما دارن تو مدرسه امتحان مستمر میگیرن فردا هم امتحان دیفرانسیل دارم :|
برم بخابم صب پاشم بخونم fly2fly2  کاری داشتی پی ام بده ._. شب بخیر 3>

برو پاسش کن فقط اینا واسه کنکور مهم نیس |:

باشه خدافظ |:bathtime

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - girl of chaos - 28-04-2018

(23-04-2018، 14:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:56)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:53)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما رو از الان دارن واس کنکور آماده می کنن مسخره ها :|

چندمی؟
هشتم  -__-
هشتم مگه تو کنکور هس؟فازشون چیه؟:/
نمیدونم والا :| خارجیه :|
زنیکه فوق مسخره :| برای این که تو شیمی راه حل به چه سادگیو واسه سه تا سوال ننوشم سه نمره کم کرده :|
بیست و پنج صدمم نداده :v
امروز هم که آزمون برا درسای عمومی داشتیم 100 تا سوال با صد دقیقه وقت :|

آخرین باری ک سر زدم گفتگو آزاد صفحه پنجاه بود

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - Đęąđ.ğïřł - 28-04-2018

(28-04-2018، 22:56)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:56)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:53)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما رو از الان دارن واس کنکور آماده می کنن مسخره ها :|

چندمی؟
هشتم  -__-
زنیکه فوق مسخره :| برای این که تو شیمی راه حل به چه سادگیو واسه سه تا سوال ننوشم سه نمره کم کرده :|

خب تشریحی همه چی باید نوشته شه دیگه

(28-04-2018، 22:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:56)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندمی؟
هشتم  -__-

واو چه آنلاین :|
اخه راه حل نداشت به اون صورت مثلا فقط 4-25 بود برای لایه های الکترون و اینجور چیزا :|
خدایی خیلی زورم اومد :|

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aмιя Hσѕѕєιη ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ *
زیر آبی :|

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - امیر‌حسین - 28-04-2018

ایشالا هرکی هرچی میخواد بهش برسه!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - Đęąđ.ğïřł - 28-04-2018

(28-04-2018، 22:59)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هشتم  -__-

اخه راه حل نداشت به اون صورت مثلا فقط 4-25 بود برای لایه های الکترون و اینجور چیزا :|

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aмιя Hσѕѕєιη ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ *

خخخ
اره تشریحی کلا به سیاه کردن ورقست نه جواب اخر

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - ²σηу - 28-04-2018

(28-04-2018، 23:00)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالله |:

ولی هیچ وقت نذارید کارتون به ایشالله ماشالله بیفته |:

تا خودمون کاری نکنیم چیزی نمیشه |:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 320 - امیر‌حسین - 28-04-2018

(28-04-2018، 23:05)²σηу نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 23:00)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالله |:

ولی هیچ وقت نذارید کارتون به ایشالله ماشالله بیفته |:

تا خودمون کاری نکنیم چیزی نمیشه |:
هعییی ..

(28-04-2018، 23:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2018، 22:59)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ *

خخخ
اره تشریحی کلا به سیاه کردن ورقست نه جواب اخر
همیشه عاشق تستی بودم و هستم و خواهم بود خیلی بهترن حداقل می فهمی جوای که تو در آوردی یا درسته یا تو هیچ کدوم از گزینه ها نیست:|
فردا امتحان دو فصل زیست دارم یه فصل ریاضی دو درسی مطالعات :|
یعنی ادنین و تیمین و متاستازداره تو سرم می چرخه :|
من خستم :| بای bathtime