انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ (/showthread.php?tid=268963)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Dead Silence - 03-05-2018

برید کتابخونه تو خونه نمیشه خوند :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Đęąđ.ğïřł - 03-05-2018

چشم میگردونم کنکوری میبینم
Telegh_11 لعنت بهت کنکور

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - ◄Iяαи► - 03-05-2018

(03-05-2018، 23:00)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 22:55)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 22:52)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 22:41)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفقا جمعشون جمعه ((:

صابر هم آنلاینه (((:
@SABER

(03-05-2018، 22:52)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: the edge of seventeen

john week

wonder
دیدم 

نقل قول: با این شرایط درس و اینا فقط تونستم Star Wars : The last Jedi رو ببینم و Black Panther 
ندیدم :|
مگ تو عم کنکور داری ؟ :|

آره , تو هم داری آره؟

منم دارم |:

(03-05-2018، 22:54)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 22:51)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 22:47)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش اینطور بود که میگی, اولاش خوب بود الان هیچی نمیخونم
ولی از این هفته جدی دوباره شروع میکنم
خوبم منم

اینارو نداشت که
خوب بود به نظرم , ولی میتونست بهتر هم باشه, اما کلا خوب بود به نظر من
دامنل گلیسون موهاش بلند شده |:

واسه چی؟ استار وارز؟|:

آره تو Last Jedi تقریبا بلند بود
چقدرم بهش نمیاد Telegh_01

نقشم بهش نمیومد ((((:
خیلی خوب بازی کرده, ولی بهش نمیومد
آلیسیا ویکاندر رو توی THE MAN FROM UNCLE دیدی؟ |:

کلا نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد |:

پوف من بازم منفی شدم |:

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Interstellar - 03-05-2018

(03-05-2018، 22:56)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
آره , تو هم داری آره؟

اره کنکوره چه رشته ای میدی ؟  

اصلی که انسانی
فرعی هم زبان هم هنر

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - ◄Iяαи► - 03-05-2018

(03-05-2018، 23:03)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا |:

کتابخونه بیشتر از محل تحصیل محل +18 ست |:

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Faust - 03-05-2018

(03-05-2018، 23:03)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کتابخونه خیلی خسته کنندست .

(03-05-2018، 23:03)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دقیقا

نقل قول:
ولی یادمه یکی همینجا بهم گفته بود این چند ماه آخر خیلی مهمه, ولی یادم نیست کی بود

من بودم :/
امروز پشتیبانم زنگ شد گفت ببخشید زنگ زدم داشتی درس میخوندی گفتم نه داشتم فیلم میدیدم 
یه لحظه سکوت عجیبی کرد D:
بابا دانشگاه مهم نی ب والله هیچی بت یاد نمیدن اونجا .. 
دو مکلمه مینویسن بعد میگن امتحان .. خودت باید بخوای و بخونی

(03-05-2018، 23:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید باورت نشه ولی من کتابخونه رو دوست دارم

(03-05-2018، 23:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره ولی حداقل ب هر بهانه ای پا نمیشی از اتاق بیای بیرون :| 

گشنگی تشنگی یا .. عین ادم درس میخونی :|