انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ (/showthread.php?tid=269268)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - royayebarfi - 10-06-2018

(10-06-2018، 21:28)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون متنایی که ادما میان اونجا ت بغص قلم می نویسن متنای معمولی نیستن ..
کاش بفهمید اینارو ..

راس میگی بخدا..ادم نگه خفه میشه. Undecided

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - Đęąđ.ğïřł - 10-06-2018

(10-06-2018، 21:27)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:26)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:24)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:21)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی طرف داداشتو بگیر ها هی هی هی..اه..لعنت به من.. 38
به من ربطی نداره که بخوام حق بدم یاندم  Sad اصا من حوصله فکر کردن به خودمو ندارم اونوقت بیام تعیین کنم تو مقصری یاماهان؟ Sad
خب حالا بیا یکیم بزن جون من..
من یه چی گفتم
تو چرا به دل میگیری..؟؟ Bb2

به دل نگرفتم مت:ngh:

افرین..پت خودمی حالا بگو ببینم چی شده؟؟چرا امروز گرفته ای؟؟

کلا حوصله ندارم10

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - royayebarfi - 10-06-2018

من دیگه رفتم شب خوش همگی.. 46

کجامت من؟
شبت خوش

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - _Lσѕт_ - 10-06-2018

(10-06-2018، 21:14)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلیا بیا بالا .-.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_Lσѕт_

های ._. 

هعییی129f

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - Dead Silence - 10-06-2018

(10-06-2018، 21:36)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:14)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلیا بیا بالا .-.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_Lσѕт_

های ._. 
چطوری دختر ؟ .-.

همون | miss heli | بودی قبلن دیگه ؟ ._. اگه اونی ک خیلی حرف میزدیم باهم .. .__.

منو یادت میاد ؟ :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - _Lσѕт_ - 10-06-2018

(10-06-2018، 21:40)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:36)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلیا بیا بالا .-.

_Lσѕт_

های ._. 
چطوری دختر ؟ .-.

همون | miss heli | بودی قبلن دیگه ؟ ._. اگه اونی ک خیلی حرف میزدیم باهم .. .__.

منو یادت میاد ؟ :|

خوب ت چطوری ؟ ._.
یپ :| یادم نمیااد :| نام کاربری قبلیت چی بود ؟ 

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴ - Dead Silence - 10-06-2018

(10-06-2018، 21:32)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری انقد زود میخابید :|
من الان خیلی خستم و خوابم میاد ولی تا فیلم نبینم نمیخابم !  cof

(10-06-2018، 21:43)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2018، 21:32)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری انقد زود میخابید :|
من الان خیلی خستم و خوابم میاد ولی تا فیلم نبینم نمیخابم !  cof

بچم زود بیدار میشه صبحا:/