انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نسخه 327 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نسخه 327 (/showthread.php?tid=270903)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Đęąđ.ğïřł - 04-12-2018

(04-12-2018، 12:55)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ک مسخره این kaffe2

نظر لطفتهTelegh_46

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - royayebarfi - 04-12-2018

خو راس میگم هنوز بچه این ادای فلسفیارو درمیارین چرت و پرتا چیه میگین kaffe2

(04-12-2018، 12:57)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو راس میگم هنوز بچه این ادای فلسفیارو درمیارین چرت و پرتا چیه میگین  kaffe2

Bb4خودتو درگیر نکن عشقم

ن بابا من حوصله ندارم با یه مدعی همه چی دون دهن به دهن شم kaffe2

(04-12-2018، 13:01)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن بابا من حوصله ندارم با یه مدعی همه چی دون دهن به دهن شم kaffe2

بیخیال
چه خبر Rolleyes

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ƁяιƖƖιαηт - 04-12-2018

(03-12-2018، 22:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2018، 20:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2018، 20:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه من بگم یه شخصیت تخیلی مثله جوکر رو دوست دارم و یکی دیگه مثل سهند بگه دوستش ندارم باعث ناراحتی میشه؟؟
من تو مخیلم نمیگنجه چنین موضوعی باعث دبخوری بشه:/
واقعا شماها سر این موضوعات دلخور میشدین که الان به من میگین بحث نکنم؟؟ Huh
#بزرگ شیم:/

به من ربطی نداره , این بحتا تاپیک داره
شما قد نمیده تاریخ عضوییتون در اینجا , من قبلا اکانت دگ هم داشتم حتی بحث سر کوچکترین چیز ها هم به محرومیت میکشید چ برسه اخطار ! من خودم سر ی موضوع کوچیک محروم شدم یا بقیه همکارا و دوستان

وقتی یه چیزی رو از کسی تقلید میکنید کاراشو دوست گرامی سعی کن درستش رو یاد بگیری !
هشتک وقتی از چند کلمه تشکیل میشه از اندرلاین _ استفاده میشه ! :>

عه چه جالب:/
خوبه اینجا یه فضایی ایجاد شد که اخلاق بچگانه و دل نازک بودنتون از شخصیتتون کم شه^_^

همه ی ما اصولا از هم تقلید میکنیم..البته بهتره بگیم یادگیری تا تقلید
مرسی که اشتباهمو گفتین(:

مرسی زهراجون تو خوبی؟

مرسی منم خوبم فدات

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - امیر‌حسین - 04-12-2018

آدم همه چیشو بفروشه رفیقشو نه ... !

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 04-12-2018

(04-12-2018، 12:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حیف که هبچ وقت تو روستا نبودم ..خیلی فضای روستا رو دوست دارم (:
شما بافرهنگ و عاقا ..میشه ول کنی؟ ول کنت اتصالی کرده؟#_#
(الان میاد میگه اسکی رفتیD;..برای جلوگیری از گفتن این حرف میگم به قول اون  اقا تو اون کلیپD: )
من سعی میکنم که قوانین رو رعایت کنم شماهم ادب رو رعایت کن تا بحثی پیش نیاد

اره هوا سرده سوز میاد درو میبندمD:
اره خیلی زیباس , ولی چه جالب :>
من همچین حرفی نزدم که همچین ادمیم و ادعایی هم ندارم , ول کنم ؟ دلیل و مدرک و توضیخ به اندازه نیاز داده شد شما ناراحتی هرموقع خواستی میتونی لاگ اوت کنی :>
نه کسی تا حالا فک نکنم استفاده کرده باشه , اولین نفر شما گفتی احتمالا

درود امون بر تو , تا اینجا ک ندیدم رعایت شه ولی ایشالا دگ نمیبینیم , من رعایت کردم , شما هر نکته و واژه ای که فکر.میکنین منفیه میتونین به مدیر ناظم اطلاع بدین :^

آ آ آ مرسی که بفکر مایی درم کیپ کن بیرون هم هوا سرده مواظب باش :^

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - امیر‌حسین - 04-12-2018

عاااا راستی ، اون آقاهه تو اون کلیپه اسمش "محمدرضا ژاله" هست!

خیلیی صداش نازه ^^

بسی جالب kaffe2