انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نسخه 327 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نسخه 327 (/showthread.php?tid=270903)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - امیر‌حسین - 07-12-2018

(07-12-2018، 13:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2018، 12:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه کجا مینالن:|
من از خدام نیست._.
مطمئنی پسرای دیگه همین نظررو دارن؟D:
اخرشم یه دختر میمونه یه حس له شده(:

حرم سرا باز کن^^
خیلی مزخرفه:|
این رفاقت ندوست):
نقل قول ها طولانی شد کوتاه کنیم
یکم دور و اطراف خودت تو شهرتون نگاه کنی واضحه  تو کل کشور مسعلس خود مسعولین هم گفتن ما بحران داریم تو این مورد :> 
هنوز سنت کمه , برسی بالا 30 خواستگار دگ نباشه له له میزنی مث خیلیا دگ :| الان هنوز متوجه نمیشی
نه مطمعن نیسم , ولی مطمعنم خیلیا نظر منو دارن
دلیل حس له شده چیه ؟

من اصا ازدواج نمیکنم :| من فقط مدیریت میکنم ایده میدم :/ مثلا امیر یا بقیه رفیقامو میفرستم جلو ازدواج کنن مدیریت بحران میکنم براشون , پلن میچینم :>
خب دلیل بگو :/
چرا یکم فک کن , با هم رفیق شین ps4 بزنین , خیلی لذت بخشه :^

امیرم برای یه لیوان شیر ، نمیره یه گاو ماده نمیخره (;

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 07-12-2018

(07-12-2018، 13:19)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیرم برای یه لیوان شیر ، نمیره یه گاو ماده نمیخره (;
گاو داریم تا گاو , دستچین میکنم برات :|
یا اینکه میشه بریم روسیه در استخر شیر غرق بشیم ..

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Đęąđ.ğïřł - 07-12-2018

(07-12-2018، 13:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2018، 12:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از خدام نیست._.

حرم سرا باز کن^^
این رفاقت ندوست):
یکم دور و اطراف خودت تو شهرتون نگاه کنی واضحه  تو کل کشور مسعلس خود مسعولین هم گفتن ما بحران داریم تو این مورد :> 
هنوز سنت کمه , برسی بالا 30 خواستگار دگ نباشه له له میزنی مث خیلیا دگ :| الان هنوز متوجه نمیشی
دلیل حس له شده چیه ؟

من اصا ازدواج نمیکنم :| من فقط مدیریت میکنم ایده میدم :/ مثلا امیر یا بقیه رفیقامو میفرستم جلو ازدواج کنن مدیریت بحران میکنم براشون , پلن میچینم :>
اوکی
عاره ارزونی شه همه چی‌حل میشه:|
من فعلا فقط به سینگلی فک میکنم ^_^
مادرم یه حرف بسی زیبا زد ..گفت(ازدواج سفید مثله شغل بدون بیمه اس ..هیچ اینده ای نداره)
اینجا دوستان سنشون کمه نمیشه همه چیو گفت:|
ولی یه دختر تواین ازدواج سفید و صورتی همه چیشو از دست میده اگه بخواد از طرف جداشه و ازدواج کنه همین پسرای روشن فکر حاظر به ازدواج نمیشن:>

عه چرا ازدواج نمیکنی؟D:
مدیر برنامه کی بودی تو؟Telegh_01
باشد که رستگار شوند^^
من ps4با پسر دوست با دختر ندوستTelegh_01

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 07-12-2018

چِ بحث شیرینی._.

کوروش یادم رفت بگم اینو..یه کلیپ دیگه هم دیده بودم زنه با دوست پسر و شوهرش تو یه خونه زندگی میکرد خیلی هم شاد بودن لامصبTelegh_01

(07-12-2018، 13:25)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از خدام نیست._.

حرم سرا باز کن^^
این رفاقت ندوست):
دلیل حس له شده چیه ؟

اوکی
مادرم یه حرف بسی زیبا زد ..گفت(ازدواج سفید مثله شغل بدون بیمه اس ..هیچ اینده ای نداره)
ولی یه دختر تواین ازدواج سفید و صورتی همه چیشو از دست میده اگه بخواد از طرف جداشه و ازدواج کنه همین پسرای روشن فکر حاظر به ازدواج نمیشن:>

عه چرا ازدواج نمیکنی؟D:
باشد که رستگار شوند^^

بشین تا ارزونی شه :|
یکی از فامیلامون مث تو بود یادمه , میگفت فقط سینگلی و عشق است و اینا , در این حین خواستگارم داشت چند تا , بعد گذشت کارشناسی ارشدم گرف الان گوشه خونه نشسته 34 سالشم شده خودت میدونی چه حسی داره دگ اینجا نگم بهتره :>
درسته , باید بسته صحبت کنیم همینطوری , کسایی که سنشون بالا باشه خودشون متوحه بحث میشن 
نه ببین صرفا تو ازدواج سفید اون کار انجام نمیشه , میتونن دو طرف با هم طی کنن فقط با هم بودن و زندگی مشترک رو باهم تجربه کنن تا ببینن به هم میخورن یا نه و عمل دگ ای انجام نشه

بدبخت میشم ، مثلا فک کن خودت کار کنی برجی 5/6 تومن مثلا دربیاری بعد باید واسه یکی دگ تو خونه توضیح بدیپولتو کجا خرج میکنی ):
امیر :^
مای شت ب قول دوستمون , چی بازی کردی تا حالا ؟

(07-12-2018، 13:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوروش یادم رفت بگم اینو..یه کلیپ دیگه هم دیده بودم زنه با دوست پسر و شوهرش تو یه خونه زندگی میکرد خیلی هم شاد بودن لامصبTelegh_01

اره اینو یادمه تو تل دیدم فک کنم Telegh_01
خیلی بی غیرته طرف , حتی فکر همچین چیزی اعصاب ادمو بهم میریزه

کوروش ، گوشیو میخام بفروشمش :/

با یه پراید معاوضه میکنم !
نزدیک گواهی هستم !

(07-12-2018، 13:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2018، 13:25)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از خدام نیست._.

حرم سرا باز کن^^
این رفاقت ندوست):
دلیل حس له شده چیه ؟

اوکی

عه چرا ازدواج نمیکنی؟D:
باشد که رستگار شوند^^

بشین تا ارزونی شه :|
یکی از فامیلامون مث تو بود یادمه , میگفت فقط سینگلی و عشق است و اینا , در این حین خواستگارم داشت چند تا , بعد گذشت کارشناسی ارشدم گرف الان گوشه خونه نشسته 34 سالشم شده خودت میدونی چه حسی داره دگ اینجا نگم بهتره :>
درسته , باید بسته صحبت کنیم همینطوری , کسایی که سنشون بالا باشه خودشون متوحه بحث میشن 
نه ببین صرفا تو ازدواج سفید اون کار انجام نمیشه , میتونن دو طرف با هم طی کنن فقط با هم بودن و زندگی مشترک رو باهم تجربه کنن تا ببینن به هم میخورن یا نه و عمل دگ ای انجام نشه

بدبخت میشم ، مثلا فک کن خودت کار کنی برجی 5/6 تومن مثلا دربیاری بعد باید واسه یکی دگ تو خونه توضیح بدیپولتو کجا خرج میکنی ):
امیر :^
مای شت ب قول دوستمون , چی بازی کردی تا حالا ؟

(07-12-2018، 13:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اینو یادمه تو تل دیدم فک کنم Telegh_01
خیلی بی غیرته طرف , حتی فکر همچین چیزی اعصاب ادمو بهم میریزه

سن‌ مناسب از نظرمن ۲۵تا ۲۷ عه..قبلش دوست ندارم:|
خب اون که یه دوستی میشه ..فک نکنم معنی ازدواج سفید این باشه هاD:
یه پسوند ازدواج میزارن که راحت باشن واگرنه که میگفتن دوستD;
حالا دور از جونت بدبخت چرا؟ Telegh_01 زن صفای خونه چلچراغ خونهD:

من با برادرم خیلی بازی ها میکردیم D:
باپسرای دیگه فقط نماز جماعت Rolleyes
+
خیلی باحالن انصافاTelegh_01

(07-12-2018، 13:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
اره واسه دختر اون تایم خوبه , من خودم کلا دوست ندارم , ولی مادرگرامی با یه جمله ای که قهوه ای نخور پیگیر داستانه :| و فک نکنم ول کنه ما رو :>
ببین راه های زیادی هست , منظورم این نیس که ازدواج سفید باشه اصلا به هم دست نزنن :| منظورم اینه ک تا ی حدی مرز بندی باشه اینجام کسی بدش نمیاد 100% ولی واسه دخترا ایرانی خوب نیس وگرنه تو اروپا و امریکا که مشکلی ندارن تو اون مساعل و فرقی نمیکنه براشون..
ن خب شقایق زور داره شب به شب باید به دستور های یکی گوش کنی خرید کنی , بعد خسته و کوفته بیای غرولندشو گوش کنی , بعد راجب پولی ک مال خودته توضیح بدی براش :/ میدونم خیلی شیرینی های زیادی داره زندگی مشترک و ازدواج ولی من نمیتونم با جنبه های منفیش کنار بیامTelegh_01

خب اسم بازی هاتو بگو :/ ببینم تو چ سبکی گیمری
بسلامتی .. وضو و دعاهای بعد نمازم با پسرا بودی ؟ :>
-
الان ک دوباره بهش فک کنم من ب جا مرده ب غیرتم بر خورد ..

(07-12-2018، 13:49)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نزدیک گواهی هستم !

شیر پراید هم بت نمیدن داداش..
حداقل ی 10 دگ جمع کن بزار روش ی پراید تر تمیز بگیری

(07-12-2018، 14:01)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2018، 13:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
اره واسه دختر اون تایم خوبه , من خودم کلا دوست ندارم , ولی مادرگرامی با یه جمله ای که قهوه ای نخور پیگیر داستانه :| و فک نکنم ول کنه ما رو :>
ببین راه های زیادی هست , منظورم این نیس که ازدواج سفید باشه اصلا به هم دست نزنن :| منظورم اینه ک تا ی حدی مرز بندی باشه اینجام کسی بدش نمیاد 100% ولی واسه دخترا ایرانی خوب نیس وگرنه تو اروپا و امریکا که مشکلی ندارن تو اون مساعل و فرقی نمیکنه براشون..
ن خب شقایق زور داره شب به شب باید به دستور های یکی گوش کنی خرید کنی , بعد خسته و کوفته بیای غرولندشو گوش کنی , بعد راجب پولی ک مال خودته توضیح بدی براش :/ میدونم خیلی شیرینی های زیادی داره زندگی مشترک و ازدواج ولی من نمیتونم با جنبه های منفیش کنار بیامTelegh_01

خب اسم بازی هاتو بگو :/ ببینم تو چ سبکی گیمری
بسلامتی .. وضو و دعاهای بعد نمازم با پسرا بودی ؟ :>
-
الان ک دوباره بهش فک کنم من ب جا مرده ب غیرتم بر خورد ..

(07-12-2018، 13:49)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نزدیک گواهی هستم !

شیر پراید هم بت نمیدن داداش..
حداقل ی 10 دگ جمع کن بزار روش ی پراید تر تمیز بگیری

الا ۹ می ارزه !

یه ۱۰ دیگ میزارم ۱۹ ی پراید مدل ۸۹-۸۸ میگیرم دگ