انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نسخه 327 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نسخه 327 (/showthread.php?tid=270903)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 13-10-2018

(13-10-2018، 14:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2018، 14:04)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم درباره ی گیم نت حرف میزنم نه چیز دیگه ای!
بازیا خیلی جذاب بود و همین طور هیجان انگیز*.*

چیز دیگه ای جز فوتبال میزدن ؟ ببین توضیح هم بدی متوجه میشم :|

فوتبال بود!
ب خاطر همین برام جذاب بود!
با دسته گاهی بازی میکنم!

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 13-10-2018

(13-10-2018، 14:35)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2018، 14:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2018، 14:04)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فوتبال بود!
با دسته گاهی بازی میکنم!
فیفا یا پی اس ؟
چه نسخه ای ؟

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 13-10-2018

(13-10-2018، 14:36)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2018، 14:35)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فوتبال بود!
با دسته گاهی بازی میکنم!
فیفا یا پی اس ؟
چه نسخه ای ؟

ب احتمال زیاد فیفا باشه!
نمیدونم ماله خودم نیس..شوهرخاله داره میرم خونشون تقریبا از 11 شب تا صب بازی میکنیم.

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Apathetic - 13-10-2018

(13-10-2018، 14:36)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیفا یا پی اس ؟
چه نسخه ای ؟
عه یه چیزی
'الان' فیفا بهتره یا پی اس؟ من فیفا 10 و پی اس 2015 رو داشتم؛ ولی از فیفا خیلی بیشتر راضی بودم جوریکه هنوز بعد این همه سال بازیش میکنم D: الان اگه بخوام بخرم کدوم رو پیشنهاد میدی؟

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Mr. Potato Head - 13-10-2018

(13-10-2018، 14:42)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیفا یا پی اس ؟
چه نسخه ای ؟
عه یه چیزی
'الان' فیفا بهتره یا پی اس؟ من فیفا 10 و پی اس 2015 رو داشتم؛ ولی از فیفا خیلی بیشتر راضی بودم جوریکه هنوز بعد این همه سال بازیش میکنم D: الان اگه بخوام بخرم کدوم رو پیشنهاد میدی؟

میدونم که از من نپرسیدی ولی : بنظرم کاملا به سلیقت بستگی داره 2019 هیچکدوم رو بازی نکردم ولی بنظر من فیفا خیلی از پیس پیشرفته تره

(13-10-2018، 14:40)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه یه چیزی
ببین چند تا فاکتور مختلف داره , نمیشه بی دلیل یا بی دست مستقیم بگیم فیفا بهتره یا پی اس :|
مثلا اول از همه سلیقه س  , من با رابط کاربری پی اس حال میکنم شما فیفا
من با skill ( مهارت ) های فیفا بیشتر حال میکنم , شما با شادی های پس از گل پی اس
من با چهره پردازی پی اس حال میکنم , شما با نما و سینما تیک های ورزشگاه های فیفا اون صحنه های قشنگ استادیوم ها قبل بازی
من با اپشن جورنی ( قسمت داستانی فیفا 18 به بالا ) فیفا حال میکنم , شما با اپشن رندوم سلکشن پی اس 18 به بالا

دوم یه نمه هم بستگی به کنسولت داره , تو ایکس باکس نما و محیط یوزر فیفا یکم قشنگ تره از پلی استیشن به نظر شخصی من ( اینم سلیقه س )

سوم به این بستگی داره که شما هم تکنیک های پی اس رو یاد داشته باشی هم فیفا , این موضوع ک جفتشو امتحان کردین نقطه قوت خوبیه واستون
نمیشه کسی که فیفا رو امتحان نکرده بی دست بگه پی اس بهتره یا برعکس :|

چهارم , یه مقایسه ای که یه شرکت خارجی انجام داده بود قدرت کونامی رو روی چهره پردازی خیلی بهتر بازیکنا از پی اس گذاشته بود و قدرت فیفا هم تکنیک ها و طبیعی بودن هرچی بیشتر بازی به واقعیت

پنجم یه مثال از چهارم :| تو پی اس ( پی اس 18 با فیفا 18 مقایسه کنیم ) از پشت محوطه با کسایی مثل مسی , نیمار یا دی ماریا چند قدم بیای شوت R2 ( کات دار ) بزنی از پشت محوطه کنج دروازه س خیلی قشنگ :|  ولی تو فیفا تا پاس کاری تکنیکی نکنی نری جلو تک به تک نشی نمیتونی از وسط گل بزنی یا ارسال و پاس عمقی خوبی باشع در کنارش , طوری که حس میکنی چقد شبیه واقعیته

نکته اخر , من قبل عید ps4 slim  گرفتم , با پی اس 18 تنها داشتم
تا اخرین روز هم کل کل میکردم که فقط پی اس و این حرفا فیفا معنی نداره
همین چند وقت پیش بازی هامو به کل عوض کردم و فیفا 18 هم گرفتم
طوری واسم لذت بخش بود که دیگه چندین هفته س من پی اس نزدم !
از جورنی بگیر تا خود بازی و تیم هایی که ترکیبشون هرچی بیشتر نزدیکه به واقعیت..

ولی خب یه پایی هم خوردم :| پی اس 18م اپدیت بود کوتینیو و ارتور ویدال تو بارسا بودن و رونالدو یووه , ولی فیفا 18م اپدیت نداده بود هنوز :|

و و و کلی نکته دگ..

و اینکه گفتی چیو بخرم , ببین زمانی که من خواستم عوض کنم هم فیفا 19 بود هم پی اس 19
ولی پی اس 19 دریا مشکل بود , خیلی تیما لایسنس نبود ( بایرن مونیخ نیست اصلا تیم های اینگلیسی و خیلی تیم های سرشناس ) به دلیل اینکه اونا با EA قرار داد بستن و کونامی حق نداره اونا رو لایسنس کنه , و بد تر اینکه قرار داد کونامی با بارسلونا هم تا 2020 هه بعد اون اگه با EA قرارداد ببندن دگ حکم ناک اوت رو داره واسه پی اس :|
و اینکه گزارشگری تکراری , یه سری باگ هایی که هنوز کونامی اپدیت نداده برا رفعش و ..
و اونطور ک شنیدم نقطه قوتش باز رو چهره پردازی و شادی های پس از گل قشنگی که ساخته هس

و فیفا 19 : بی نظیره :|
فرقش با 18 اینه ک اسکیل های بیشتری بهش اضافه شده و جای سرعت بازیکن اسکیل های فردی و شخصی اضافه شده :| مثلا تکنیک هایی که خاص نیمار هستن تو دنیا واقعی واسه رونالدو نیسن و تو بازی هم همینه , بسیار بسیار واقعی و پشم ریزان :|
3تا جورنی هم داره

و اینکه امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم و بخونید همشو D:

این یه مقایسه ریز و کوچیک بود..
عذر میخوام اگه کم و کسری داشت..

(13-10-2018، 16:05)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم که از من نپرسیدی ولی : بنظرم کاملا به سلیقت بستگی داره 2019 هیچکدوم رو بازی نکردم ولی بنظر من فیفا خیلی از پیس پیشرفته تره
منم یه جورایی موافقم. مرسی از نظرت رفیق!

(13-10-2018، 17:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین چند تا فاکتور مختلف داره , نمیشه بی دلیل یا بی دست مستقیم بگیم فیفا بهتره یا پی اس :|
مثلا اول از همه سلیقه س  , من با رابط کاربری پی اس حال میکنم شما فیفا
من با skill ( مهارت ) های فیفا بیشتر حال میکنم , شما با شادی های پس از گل پی اس
من با چهره پردازی پی اس حال میکنم , شما با نما و سینما تیک های ورزشگاه های فیفا اون صحنه های قشنگ استادیوم ها قبل بازی
من با اپشن جورنی ( قسمت داستانی فیفا 18 به بالا ) فیفا حال میکنم , شما با اپشن رندوم سلکشن پی اس 18 به بالا

دوم یه نمه هم بستگی به کنسولت داره , تو ایکس باکس نما و محیط یوزر فیفا یکم قشنگ تره از پلی استیشن به نظر شخصی من ( اینم سلیقه س )

سوم به این بستگی داره که شما هم تکنیک های پی اس رو یاد داشته باشی هم فیفا , این موضوع ک جفتشو امتحان کردین نقطه قوت خوبیه واستون
نمیشه کسی که فیفا رو امتحان نکرده بی دست بگه پی اس بهتره یا برعکس :|

چهارم , یه مقایسه ای که یه شرکت خارجی انجام داده بود قدرت کونامی رو روی چهره پردازی خیلی بهتر بازیکنا از پی اس گذاشته بود و قدرت فیفا هم تکنیک ها و طبیعی بودن هرچی بیشتر بازی به واقعیت

پنجم یه مثال از چهارم :| تو پی اس ( پی اس 18 با فیفا 18 مقایسه کنیم ) از پشت محوطه با کسایی مثل مسی , نیمار یا دی ماریا چند قدم بیای شوت R2 ( کات دار ) بزنی از پشت محوطه کنج دروازه س خیلی قشنگ :|  ولی تو فیفا تا پاس کاری تکنیکی نکنی نری جلو تک به تک نشی نمیتونی از وسط گل بزنی یا ارسال و پاس عمقی خوبی باشع در کنارش , طوری که حس میکنی چقد شبیه واقعیته

نکته اخر , من قبل عید ps4 slim  گرفتم , با پی اس 18 تنها داشتم
تا اخرین روز هم کل کل میکردم که فقط پی اس و این حرفا فیفا معنی نداره
همین چند وقت پیش بازی هامو به کل عوض کردم و فیفا 18 هم گرفتم
طوری واسم لذت بخش بود که دیگه چندین هفته س من پی اس نزدم !
از جورنی بگیر تا خود بازی و تیم هایی که ترکیبشون هرچی بیشتر نزدیکه به واقعیت..

ولی خب یه پایی هم خوردم :| پی اس 18م اپدیت بود کوتینیو و ارتور ویدال تو بارسا بودن و رونالدو یووه , ولی فیفا 18م اپدیت نداده بود هنوز :|

و و و کلی نکته دگ..

و اینکه گفتی چیو بخرم , ببین زمانی که من خواستم عوض کنم هم فیفا 19 بود هم پی اس 19
ولی پی اس 19 دریا مشکل بود , خیلی تیما لایسنس نبود ( بایرن مونیخ نیست اصلا تیم های اینگلیسی و خیلی تیم های سرشناس ) به دلیل اینکه اونا با EA قرار داد بستن و کونامی حق نداره اونا رو لایسنس کنه , و بد تر اینکه قرار داد کونامی با بارسلونا هم تا 2020 هه بعد اون اگه با EA قرارداد ببندن دگ حکم ناک اوت رو داره واسه پی اس :|
و اینکه گزارشگری تکراری , یه سری باگ هایی که هنوز کونامی اپدیت نداده برا رفعش و ..
و اونطور ک شنیدم نقطه قوتش باز رو چهره پردازی و شادی های پس از گل قشنگی که ساخته هس

و فیفا 19 : بی نظیره :|
فرقش با 18 اینه ک اسکیل های بیشتری بهش اضافه شده و جای سرعت بازیکن اسکیل های فردی و شخصی اضافه شده :| مثلا تکنیک هایی که خاص نیمار هستن تو دنیا واقعی واسه رونالدو نیسن و تو بازی هم همینه , بسیار بسیار واقعی و پشم ریزان :|
3تا جورنی هم داره

و اینکه امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم و بخونید همشو D:

این یه مقایسه ریز و کوچیک بود..
عذر میخوام اگه کم و کسری داشت..
واووو ایول، نه اتفاقاً خیلیم کامل و عالی بود. مرسی که وقت گذاشتی.
عاشق بخش Journy ـشون هستم TT اصن یکی از دلایلی که دنبالشم بخاطر همینه. تاحالا امتحانش نکردم پس خیلی هیجان دارم و کنجکاوم درموردش.
باید بگم ایشاالله بعدِ کنکور، اما یحتمل خیلی زودتر تهیش میکنم =)) 

(13-10-2018، 18:19)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واووو ایول، نه اتفاقاً خیلیم کامل و عالی بود. مرسی که وقت گذاشتی.
عاشق بخش Journy ـشون هستم TT اصن یکی از دلایلی که دنبالشم بخاطر همینه. تاحالا امتحانش نکردم پس خیلی هیجان دارم و کنجکاوم درموردش.
باید بگم ایشاالله بعدِ کنکور، اما یحتمل خیلی زودتر تهیش میکنم =)) 

جورنی فیفا 18 الکس هانتر بود فک کنم
فیفا 19 ویلیامز و 2 تا دگ ان

با دلار الان فک کنم حول و حوش 1 و 200/300 هس فیفا 19 البته واسه pc ارزون تره..

کنکور ؟ کو تا کنکور .. بچه های ما سنتور میزنن سر کلاس اصلا حساس نیسن D: البته ورود ما شرط معدله نه کنکور..

شخص اول بازی نمیکنی ؟ تو پک بازی های قبلیم من بیشتر وقتم پای فوتبال بود..
ولی از وقتی با kratos اشنا شدم علاقم بهشون 1سوم شده..
اگه من 2 ساعت وقت گیم بزارم 1/5 ساعت god of war و Assassin's میزنم , نیم ساعت فوتبال

هرچی گیم زدی تو عمرت رو باید بزاری کنار , God of war  یه چیز دیگس..

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - امیر‌حسین - 13-10-2018

فقط GTA ۵ اونم فقط ps2 -_-

(13-10-2018، 19:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جورنی فیفا 18 الکس هانتر بود فک کنم
فیفا 19 ویلیامز و 2 تا دگ ان

با دلار الان فک کنم حول و حوش 1 و 200/300 هس فیفا 19 البته واسه pc ارزون تره..

کنکور ؟ کو تا کنکور .. بچه های ما سنتور میزنن سر کلاس اصلا حساس نیسن D: البته ورود ما شرط معدله نه کنکور..

شخص اول بازی نمیکنی ؟ تو پک بازی های قبلیم من بیشتر وقتم پای فوتبال بود..
ولی از وقتی با kratos اشنا شدم علاقم بهشون 1سوم شده..
اگه من 2 ساعت وقت گیم بزارم 1/5 ساعت god of war و Assassin's میزنم , نیم ساعت فوتبال

هرچی گیم زدی تو عمرت رو باید بزاری کنار , God of war  یه چیز دیگس..

گیمر نیستم ولی ازونجایی که همه فازای دنیا رو تجربه کردم، شاید یه روز هم به دنیای بزرگ شما وارد شدم (: فعلاً اوجِ هنرم همین فیفا و pes هست :| عا، و بازیهای آنلاین فلش! 2