انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نسخه 327 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نسخه 327 (/showthread.php?tid=270903)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - I r A n - 13-10-2018

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=29884

Uaah :| زیر خاکی پیدا شد ی موزه فلش بزنید اینارو بندازید توش درس عبرت شه واسه بعدیا و بعضیا :v 

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Apathetic - 14-10-2018

(13-10-2018، 23:47)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=29884

Uaah :| زیر خاکی پیدا شد ی موزه فلش بزنید اینارو بندازید توش درس عبرت شه واسه بعدیا و بعضیا :v 
لعیا :"((

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 14-10-2018

(13-10-2018، 23:11)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2018، 19:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جورنی فیفا 18 الکس هانتر بود فک کنم
فیفا 19 ویلیامز و 2 تا دگ ان

با دلار الان فک کنم حول و حوش 1 و 200/300 هس فیفا 19 البته واسه pc ارزون تره..

کنکور ؟ کو تا کنکور .. بچه های ما سنتور میزنن سر کلاس اصلا حساس نیسن D: البته ورود ما شرط معدله نه کنکور..

شخص اول بازی نمیکنی ؟ تو پک بازی های قبلیم من بیشتر وقتم پای فوتبال بود..
ولی از وقتی با kratos اشنا شدم علاقم بهشون 1سوم شده..
اگه من 2 ساعت وقت گیم بزارم 1/5 ساعت god of war و Assassin's میزنم , نیم ساعت فوتبال

هرچی گیم زدی تو عمرت رو باید بزاری کنار , God of war  یه چیز دیگس..

گیمر نیستم ولی ازونجایی که همه فازای دنیا رو تجربه کردم، شاید یه روز هم به دنیای بزرگ شما وارد شدم (: فعلاً اوجِ هنرم همین فیفا و pes هست :| عا، و بازیهای آنلاین فلش! 2

:√

View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Apathetic - 14-10-2018

(14-10-2018، 9:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه مای پشم-

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - م‍حمّد - 15-10-2018

(14-10-2018، 9:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه کم کم دارم تحریک میشم برم بازیش کنما
عجب بازیهWaaaht

قبول دارین که هیچ بازی به گرد پای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این نمیرسه؟

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Mr. Potato Head - 15-10-2018

(15-10-2018، 19:20)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه کم کم دارم تحریک میشم برم بازیش کنما
عجب بازیهWaaaht

قبول دارین که هیچ بازی به گرد پای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این نمیرسه؟

نه فقط پک من

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - م‍حمّد - 15-10-2018

اخ اخ نگو...

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Actinium - 16-10-2018

(16-10-2018، 10:08)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته که میگن سلنا داره میمیره :| ؟ گلبول های سفیدش کم شده

شید الله اقدامها

او با بیماری لوپوس و عوارض روانی آن سال ها است دست و پنجه نرم می کند. 

آخر چگونه جهانی تواند مُرد؟ چگونه می توان تصور کرد خدا بمیرد؟ چگونه می توان آفتاب را خاموش کرد؟ آب را از جوشش باز داشت و ماه را از درخشیدن نگاه داشت؟

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است در جریدۀ عالم دوام ما

4xv

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 16-10-2018

(16-10-2018، 16:45)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2018، 10:08)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته که میگن سلنا داره میمیره :| ؟ گلبول های سفیدش کم شده

شید الله اقدامها

او با بیماری لوپوس و عوارض روانی آن سال ها است دست و پنجه نرم می کند. 

آخر چگونه جهانی تواند مُرد؟ چگونه می توان تصور کرد خدا بمیرد؟ چگونه می توان آفتاب را خاموش کرد؟ آب را از جوشش باز داشت و ماه را از درخشیدن نگاه داشت؟

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است در جریدۀ عالم دوام ما

4xv
اوهوم منم شنیدم ... افسردگیم گرفته البته هرطور میخواد بشه من به شخصه اهمیت نمیدم

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - •SAYDA• - 18-10-2018

خوش میگذره؟ crying

الف)ارع ارع                  ب)نععع crying (اووخی...چلا؟؟؟)                         ج)بدون تو نع                  د)تو نبودی خوب بود Dodgy

تعداد جملات را در متن زیر مشخص کنید

به به سایدا جان امدی؟ اخر چرا انقدر به خودت فشار می اوری اصلن اگر تو تیزهوشان قبول نشوی من میروم و تمام کسانی که تیزهوشان قبول شدند را به عدد مخلوط3 و 3 چهارم تقسیم مینمایم...اخر چرا انقدر به خودت فشار میاوری 19 هم نمره ی خداس دیگر Big Grin  Big Grin