انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نسخه 327 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نسخه 327 (/showthread.php?tid=270903)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - •SAYDA• - 24-10-2018

(24-10-2018، 14:27)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2018، 14:26)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2018، 14:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2018، 14:21)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2018، 14:17)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@۸۸084۸۸۸۸4۱0
فلسفه نام کاربریت چیه؟.____.
خدایا...تا کی؟؟؟؟
تو قالبdt1 تمام ارقام به صورت فارسی نوشته شده.
اسممو کپی کن تو یه جایی پیست کن(از رقم های انگلیسی و فارسی تشکیل شده)
حالا به اواتارم نگاه کن.همون ارقام هستن که کمی ویرایش کردم و اسممو ساختن"محمد"(mmohammad)

یه چیز جدید میزاری سولم پیش میاد دیگهD:
عجب.__.
چیزی بس جالبیست.___.

(24-10-2018، 14:18)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاخ!!! Dodgy  Dodgy  Dodgy

کی شاخهD:
اصل بده بشناسیم همو.___.

عصمم سایداعه 12 سالمه...

منم شقایقم ۱۹.___.
خوشبختم^__^

بله بله.___.

همچنین Blush

(24-10-2018، 14:28)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه تو مگه ۱۵ سالت نبود؟سایدا؟

Angry  Angry  Angry  Angry جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Đęąđ.ğïřł - 24-10-2018

جیغ شو در نیار خوبیت ندارهD:

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - •SAYDA• - 24-10-2018

crying crying ببین من چقده مظلومم دلت میاد؟! Sad

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Đęąđ.ğïřł - 24-10-2018

سایدا زیادی غیر واقعی هستیD;

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - م‍حمّد - 24-10-2018

(24-10-2018، 14:31)•SAYDA• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

crying  crying ببین من چقده مظلومم دلت میاد؟! Sad

ناراحت شدی؟شرمنده.
ولی من چیزی نگفتما!!

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 24-10-2018

(24-10-2018، 8:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2018، 21:30)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونی بیومو بخونی....چطو؟!!

دوست گرام اینجا رو قهوه ای کردی ک :| رفیق باشید باو چقد جدی میگیرید اخه

اها الان دیدم :/ , خب گرافیک چیه ؟ من دقیق نمیدونم ( الکی مثلا بحث رو عوض کنیم :^ ) , البته من یه تعریف جامع ازش میدونم ولی دقیق نمیدونم
الان مثلا شماها اموزش ساختن گرافیک ها بازی های خفن رو بهتون یاد میدن , یا اصلا کجا استفاده میشه ._.

گرافیک یه رشته فوق العاده دوس داشتنی پردرامده(البته اگه بتونی توش موفق شی) ک هر درسی ک توی هنرستان یاد میگیری خودش یه کاسبیه و تو حتی با دیپلمم مییتونی بری سرکار مثه عکاسی یا چاپ یا خط در گرافیک مبانی هنرها تجسمی طراحی و... بعدم ک دانشگاه میری تو کارا طراحی پوستر و کارته ویزیت و... واسه شرکتا بزرگ یا کارخونه ها

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - م‍حمّد - 24-10-2018

(24-10-2018، 15:22)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2018، 8:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2018، 21:30)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها الان دیدم :/ , خب گرافیک چیه ؟ من دقیق نمیدونم ( الکی مثلا بحث رو عوض کنیم :^ ) , البته من یه تعریف جامع ازش میدونم ولی دقیق نمیدونم
الان مثلا شماها اموزش ساختن گرافیک ها بازی های خفن رو بهتون یاد میدن , یا اصلا کجا استفاده میشه ._.

گرافیک یه رشته فوق العاده دوس داشتنی پردرامده(البته اگه بتونی توش موفق شی) ک هر درسی ک توی هنرستان یاد میگیری خودش یه کاسبیه و تو حتی با دیپلمم مییتونی بری سرکار مثه عکاسی یا چاپ یا خط در گرافیک مبانی هنرها تجسمی طراحی و... بعدم ک دانشگاه میری تو کارا طراحی پوستر و کارته ویزیت و... واسه شرکتا بزرگ یا کارخونه ها
موفق باشی

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 24-10-2018

هستم مرسی

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Faust - 24-10-2018

(24-10-2018، 17:33)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هستم مرسی

عکس خودته ؟

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 24-10-2018

(24-10-2018، 15:22)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالبه , موفق باشید
من صنایع چوب میخونم , یه رشته فوق العاده درامد زا و هنری
که کسی که حتی دیپلم داشته باشه رو دولت میخواد یا بازار ازاد به شدت موفقه و مدارک بالاتر موفق تر

هنرستان (فنی) ینی جایی که هم علم بت یاد میدن هم کار یاد میدن , این ینی موفقیت..