انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نسخه 327 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نسخه 327 (/showthread.php?tid=270903)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 28-10-2018

Dans le monde il y a deux sortes d’aveugle:
Toi
qui ne vois pas, moi qui suis ton amoureux!
Moi
qui ne vois que toi!

در دنیا دو نابینا هست:
یکی تو
که عاشق‌شدنم را نمیبینی!
یکی من
که بجز تو کسی را نمیبینم!
- جوزف لنون
† ٭★٭

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ღSηow Princessღ - 28-10-2018

سـلام :>

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 28-10-2018

(28-10-2018، 12:26)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام :>

سلام
از بچه های قدیمی طبق معمول؟ 

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - م‍حمّد - 28-10-2018

(27-10-2018، 22:20)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان در پیج سلنا متوجه شدم که یکی از نکته هایی که در او معمولا شاخص است اما کمتر به آن توجه می شود این است که انگلیسی را خوب می نویسد. نشانه گذاری ها، بخش بندی جملات و جملات طولانی و مرکبی که می نویسد را در کمتر سلبریتی ای دیده ام. حتی بعضا می بینم که برخی سلبریتی ها در انتهای متن خود باب غلط های نگارشی عذرخواهی می کنند! اما نثر سلنا خیلی تمیز و سلیس و شیواست. 
گومز بازیگره؟
چه ویژگیهایی داره که ازش خیلی حرف میزنی؟

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Berserk - 28-10-2018

(28-10-2018، 13:55)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2018، 22:20)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان در پیج سلنا متوجه شدم که یکی از نکته هایی که در او معمولا شاخص است اما کمتر به آن توجه می شود این است که انگلیسی را خوب می نویسد. نشانه گذاری ها، بخش بندی جملات و جملات طولانی و مرکبی که می نویسد را در کمتر سلبریتی ای دیده ام. حتی بعضا می بینم که برخی سلبریتی ها در انتهای متن خود باب غلط های نگارشی عذرخواهی می کنند! اما نثر سلنا خیلی تمیز و سلیس و شیواست. 
گومز بازیگره؟

خوانندس

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 28-10-2018

(28-10-2018، 13:55)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گومز بازیگره؟

بازیگر-کارگردان-خواننده- دنسر :/

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Actinium - 28-10-2018

گومز بازیگره؟

بازیگر، خواننده، طراح مد، و تهیه کننده هنری و فعال حقوق بشر. 

ویژگی که خیلی دارد: بحر را نمی شود در کوزه ریخت؛ اما متمایزکننده ترین ویژگی اش این است که «می خواهد آن چیزی بشود که هست» یعنی کنش و نگرشش یگانه است و خاص؛ و از ذات او ناشی می شود و همین نوعی صداقت، اصالت و صراحت و ظرفتی در او ایجاد کرده که فکر می کنم حتی اگر نبود تمام ویژگی های دیگر او، برای من همین کافی بود  تا سنگش را برای همیشه به سینه بزنم. 

یعنی خلاصه تر اگر بخواهم بگویم  او مثل جهان طبیعت می ماند: یک ماهیت و جوهر ذاتی دارد؛ و تمام کنش ها و نگرش های تازه او برآمد از این جوهره ذاتی است و با هم متناقص و مخالف نیست. مثلا آدم همیشه می تواند بهار را با توجه به جوهره طبیعت پیش بینی کند؛ می تواند حدس بزند کی انار بر شاخه ها گل خواهد بست و کی انگورها در چرخشت شراب می شود. سلنا هم به همان روراستی و شفافیت و اصالت طبیعت است؛ من خودم بارها و بارها توانسته ام او را مثل یک کتاب شعر بخوانم، و بفهمم که می خواهد در آینده چکار کند؛ و این لذتی دارد به همان سرشاری که شما از فرا رسیدن پاییز می برید. 

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - 1987rania - 28-10-2018

(27-10-2018، 20:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2018، 19:40)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی همچنین Blush

رشتتون چیه ؟
اینجا با بچه های اینجا مچ شی واسه فراغت عالیه

انسانی وکالت

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 28-10-2018

(28-10-2018، 17:40)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2018، 20:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2018، 19:40)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی همچنین Blush

رشتتون چیه ؟

انسانی وکالت

چجوری 18 سالتونه و وکالت تو دانشگاه میخونین؟!

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 29-10-2018

(28-10-2018، 18:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2018، 17:40)1987rania نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی همچنین Blush

رشتتون چیه ؟

انسانی وکالت

چجوری 18 سالتونه و وکالت تو دانشگاه میخونین؟!

عه ۱۸سالشه؟ چ عجب .وکالت میخوننی؟ تو مگه نباید الان دوازدهم باشی؟یا شایدم یازدهم مثه من ..لابد چیزه از این جهشیای شایدم میخوای بری وکیل شی الان ک ادبیاتی :|