انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نسخه 327 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نسخه 327 (/showthread.php?tid=270903)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - م‍حمّد - 02-10-2018

عمو؟
سه سال ازت کوچیک تره دیگه گلم(من کدوم مدیرم؟ Smile)

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 02-10-2018

(02-10-2018، 21:11)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو؟
سه سال ازت کوچیک تره دیگه گلم(من کدوم مدیرم؟ Smile)
منو میشناسی ؟ نه فک نکنم
پس یه لطفی نکن دگ نظر نده یکم دقت کن تو بحثا شخصی :^

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - م‍حمّد - 02-10-2018

اشتباه شد کم گفتم.
احتمالا ۱۷ سالی میشه.
عکستو دیدم

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - ÆMÆշЇÑζ - 02-10-2018

(02-10-2018، 21:16)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتباه شد کم گفتم.
احتمالا ۱۷ سالی میشه.
عکستو دیدم

نه بازم اشتباه میکنی

کدوم عکس ؟ بفرس پ.خ

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - saba 3 - 02-10-2018

خستممم

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Actinium - 03-10-2018

ولی خداییش برای من لااقل امتیاز و ارزش انجمن هایی مثل فلشخور به خلوت بودن و اون حس غریب انزوایی هست که داره. یادم می یاد اون موقعی که تازه عضو شده بود اینجا خیلی شلوغ بودو هر دقیقه شاید ده پست زده می شد اما خب بخاطر همین شلوغی زیاد توش موندگار نشدم. شاید یکی از دلیل هاش این بود. 

قبلا توی یک انجمنی بودم یک همچین فضایی داشت. خلوت بود خیلی، ولی خب بعدا ه.ک شد و کلا به هم ریخت. آدم توی یک همچین فضاهایی اگه دو سه تا رفیق فاب اهل بحث داشته باشه خیلی خوبه. خلوت. مثل یک صومعه. محلی برای مراقبه و تفکر. امیدوارم فلشخور همیشه بمونه. 

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Mr. Potato Head - 03-10-2018

(03-10-2018، 1:38)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خداییش برای من لااقل امتیاز و ارزش انجمن هایی مثل فلشخور به خلوت بودن و اون حس غریب انزوایی هست که داره. یادم می یاد اون موقعی که تازه عضو شده بود اینجا خیلی شلوغ بودو هر دقیقه شاید ده پست زده می شد اما خب بخاطر همین شلوغی زیاد توش موندگار نشدم. شاید یکی از دلیل هاش این بود. 

قبلا توی یک انجمنی بودم یک همچین فضایی داشت. خلوت بود خیلی، ولی خب بعدا ه.ک شد و کلا به هم ریخت. آدم توی یک همچین فضاهایی اگه دو سه تا رفیق فاب اهل بحث داشته باشه خیلی خوبه. خلوت. مثل یک صومعه. محلی برای مراقبه و تفکر. امیدوارم فلشخور همیشه بمونه. 

دقیقا بهترین سایت همین فلش خودمونه طرفداری و نی نی سایت و امثال اینا خیلی جو مذخرفی دارن ..
سه چهار روز پیش کاربرای «طرفداری» اَتک زدن هعی عکس مورد دار میفرستادن تو نی نی سایت، اسکرین میگرفتن میخندیدن کاربرای نینی سایتم بخاطر تجاوز به حریم شخصیشون میخواستن شکایت کنن :|| اصن یه وعضی

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - s.macany - 03-10-2018

(02-10-2018، 20:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2018، 20:18)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2018، 19:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2018، 18:22)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2018، 17:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نرو واسه رفتن زوده , اونکارا همه واسه قبلا بوده :|

فک میکردم از اونایی که خودشونو میگیرن و(منظورم به کسی تو اینجا نیستا!!! Undecided )...
Telegh_26چه مدیر خوبی(مدیونید اگه فک کنین اولین باره کسی ادم حسابم کرده و الان مثل خری که بهش بیسکویت مادر داده باشن ذوق کردم )
خخ☻

اینجا کسی خودشو نمیگیره :/ همه با هم رفیقیم ..

تازه عضو شدی ؟ عسل بده .__.

بههله بههله....اورع تقریبا:/...اسمم سایداعه دبازده سالمع...یه کوچولو ام زیاد حرف میزنم و چرتوپرت میگم( Big Grin)

اره :^  , سایدا ؟ :/ قشنگه ولی معنیش چیه ؟
کلاس چندمی ؟ از این به بعد عمو صدام میکنی :>
حرف بزن اینجا ازادی واسه حرف زدن ، و تفاوت اینجا با چت روم ها و سایت های شخمی اینه ک اینجا عمدتا با فرهنگن و هرچقدم فعالیت کنی یه جو فان ایجاد میشه و نظارت زیاده و کسی مزاحمت ایجاد نمیکنه :^

سایدا ینی سایه ی مادر... Big Grin کلاس شیشمم...زیادم کوشولو نیستماConfused Blush

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Faust - 03-10-2018

(03-10-2018، 14:22)s.macany نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایدا ینی سایه ی مادر... Big Grin کلاس شیشمم...زیادم کوشولو نیستماConfused Blush

ای جان ♡

RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Actinium - 03-10-2018

اینکه سلنا گفته بود ترانه های هندی رو دوست دارم باعث شد بیشتر برم تو نخشون. چیزی که دیدم حقیقتا ترانه های هندی از ادبیات فارسی کاملا متاثر هستند و تعابیر و وازگان ثقیل ادبیات فارسی خیلی درشون بکار رفته. یعنی دقیقا استعارات شعرای فارسی که مثلا «جنت» را با همنشینی با یار مقایسه می کردند توی ترانه هاشون زیاده. 

یک ترانه از آریجیت سینگ کلا اسمش فارسی و «همدرد» هست:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.youtube.com/watch?v=3BPKO3JJPN8

مشتاق شدم برم هندی یاد بگیریم. بعضی جمله هاش چون به زبون زتشتی های یزد نزدیکه رو متوجه می شوم تا حدودی. من از طرف مادری به حجت آباد اردکان بر می گردم.