انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) (/showthread.php?tid=271924)

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - امیر‌حسین - 15-01-2019

(15-01-2019، 19:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:35)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:26)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی ضرب المثل گیلانی هس ک میگه:

وافَرس وافَرسِ جی آدم کربلا شون (;

یعنی اینکه اگه راه کربلا رو بلد نباشی با پرسیدن از این و اون بالاخره یاد میگیری و میرسی کربلا ؟

دقیقا !

شنیده بودم اینو ولی تلفظشون فکر کنم اینطوری بود :

واورس واروسِ جا آدم کربلا شِه 
لهجه ها فرق داره ، اینم هست !

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 15-01-2019

(15-01-2019، 19:39)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:35)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:26)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی اینکه اگه راه کربلا رو بلد نباشی با پرسیدن از این و اون بالاخره یاد میگیری و میرسی کربلا ؟

دقیقا !

حالا شما ک لالایی بلدین چرا خابتون نمیبره؟؟ فک کردین پسر و دختر داره؟؟ خخ

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - امیر‌حسین - 15-01-2019

(15-01-2019، 19:45)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:39)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا !

شما ی کلمه دیگه بحث کنین شرمندتون میشیم ((:

(15-01-2019، 19:30)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالت خوبه؟ دارم میگم اگه بلد بودمو تنفر نداشتم میرفتم ..پایشم بودم... میگه نگو خخ

نه ، نه تو اینطور نگفتی ..
گفتی بلد نیستم اگر نه همه جوره پایه بودم این هم یعنی تنها مشکلت بلد نبودنه و تامام .

الان توضیحه واضحاتو دادم تا ملتفت شی تمام...

(15-01-2019، 19:51)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2019، 19:45)arefehjoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا !

من بحث و حسابی ندارم با شما دوتا .. دارم جوابتونو میدم فاز برداشتین ؟ عجب

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - gamzade - 15-01-2019

يکي هم نيست باهاش درددل کنيم گپ بزنيم
هي خدا حواست هست يکي اينجاست و خيلي تنهاست؟؟؟
من دلم پوکيد نه فقط اينجا بلکه تو تموم دنيا.....

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 15-01-2019

بعد اتمام امتحانات بیاین خونه ما قرمه سبزی دست پخت من._.
رو تراس و هوا خوب!
دعوا نکنین:|

(15-01-2019، 20:11)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يکي هم نيست باهاش درددل کنيم گپ بزنيم
هي خدا حواست هست يکي اينجاست و خيلي تنهاست؟؟؟
من دلم پوکيد نه فقط اينجا بلکه تو تموم دنيا.....

اگه داری با خدا حرف میزنی ینی معتقدی ک صداتو میشنوه،
پس تنها نیستی خدا هم هس..

(15-01-2019، 20:12)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اتمام امتحانات بیاین خونه ما قرمه سبزی دست پخت من._.
رو تراس و هوا خوب!
دعوا نکنین:|

دعوا و کاریشون ندارم بقرآن ملت درگیرن Exclamation

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - вαнαr - 15-01-2019

سلام .

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - ÆMÆշЇÑζ - 15-01-2019

(15-01-2019، 19:51)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درست صحبت کن , چته زورت به بچه رسیده ؟!!
دوست داره بحث کنه تو چارچوب قوانین و خارج از عرف اجتماعی هم نبود حتی یه کلمه ش  !
واسه هرکی سفت میزنی چیزی نمیگه دلیل نمیشه همیشه حرف تو درسته !

RE: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328) - gamzade - 15-01-2019

من با خدا حرف ميزنم چون معتقدم خدا تنها کسي هست که صداي منو ميشنوه و ميدونه مني که همه فکر ميکنن يه دختره قوي هستم در باطن بيشتر از اندازه شکننده هستم
وقتي يکي چيزي ميگه فکر ميکنه من ناراحت نميشم اما نميدونه من کم کم خم ميشم يه شب يهوي ميشکنم
اما خدا از همه چيز من خبرداره ميدونم هيچوقت به کسي نميگه
آره من تنها نيستم خدا هست