انجمن های تخصصی  فلش خور
معرفی هیات انتخاب و داوران «جایزه فرشته» - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: معرفی هیات انتخاب و داوران «جایزه فرشته» (/showthread.php?tid=273630)معرفی هیات انتخاب و داوران «جایزه فرشته» - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 18-02-2019

معرفی هیات انتخاب و داوران «جایزه فرشته» 1


اعضای هیات انتخاب و داوران بخش داستان کوتاه پنجمین دوره «جایزه فرشته» با موضوع «جاده» معرفی شدند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌ عمومی جایزه فرشته،  پس از برگزاری چهار دوره «جایزه‌ فرشته» و با توجه به حضور جوانان علاقه‌مند به حوزه‌های داستان‌نویسی و عکس، شهرکتاب فرشته تصمیم گرفت تا پنجمین دوره‌ از این اتفاق فرهنگی- هنری را با موضوع «جاده» در دو بخش داستانِ کوتاه و عکس و با هدف کشف و معرفی استعدادهای درخشان، ترویج فرهنگ کتابخوانی، ترویج زبان فارسی و ضرورت نگاهی متفاوت به عکاسی برگزار کند.
با این هدف و پس از بررسی‌های کارشناسی، کاوه فولادی‌نسب، حسن محمودی و آرش صادق‌بیگی اعضای هیات انتخاب، و ناهید طباطبایی، علی خدایی و شیوا ارسطویی داوران بخش داستان کوتاه پنجمین دوره «جایزه فرشته» خواهند بود.
در بخش داستان کوتاه، آثار ارسالی باید در فرمت doc یا docx و حداکثر تعداد کلمات ۳۵۰۰ کلمه باشد. همچنین داستانِ ارسالیِ شرکت‌کنندگان در این رقابت نباید پیش‌تر در جایی منتشر شده باشد، مضافا این‌که هر نویسنده امکان ارسال تنها یک اثر را به دبیرخانه «جایزه فرشته» خواهد داشت. علاقه‌مندان برای تکمیل فرم ثبت‌نام آنلاین و ارسال آثار خود می‌توانند به وب‌سایت جایزه فرشته به نشانی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://jayezefereshteh.org مراجعه کنند.

مهلت ارسال آثار از یکم دی‌ماه ۱۳۹۷ تا سی‌ویکم فروردین‌ماه ۱۳۹۸ خواهد بود. همچنین علاقه‌مندان برای هرگونه سوال می‌توانند با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۰۰۴۵ از طریق تلگرام در ارتباط باشند.
«جایزه فرشته» پس از یک دوره تجربه چهارساله، از امسال به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد.
مراسم اختتامیه جایزه نیز خردادماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار خواهد شد.