انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! (/showthread.php?tid=273849)

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Faust - 04-05-2019

(04-05-2019، 1:08)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 1:03)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 1:01)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چنتا رها یادمه ولی اگه برخوردی نداشتیم که هیچی
خوشوقتم
(:

ناظم بودم ، نمیدونم اون زمان بودی یا نه ..
منم همینطور ♡

من زمانی بودم که انجمن بیست تا مدیر داشت ده تا مدیر ازمایشی یه هفتصد هشصد تا هم نویسنده ی بیکار الان که دیگه پشه پر نمیزنه
منم برای همون زمانم .
منتها یادم نمیاد دوره ی قبل از شما بودم یا بعدش ! مهم نیست ..
سرانجام خواب بر ما غلبه کرد !! شب بخیر (((:

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 04-05-2019

(04-05-2019، 1:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 1:08)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 1:03)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 1:01)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چنتا رها یادمه ولی اگه برخوردی نداشتیم که هیچی
خوشوقتم
(:

ناظم بودم ، نمیدونم اون زمان بودی یا نه ..
منم همینطور ♡

من زمانی بودم که انجمن بیست تا مدیر داشت ده تا مدیر ازمایشی یه هفتصد هشصد تا هم نویسنده ی بیکار الان که دیگه پشه پر نمیزنه
منم برای همون زمانم .
منتها یادم نمیاد دوره ی قبل از شما بودم یا بعدش ! مهم نیست ..
سرانجام خواب بر ما غلبه کرد !! شب بخیر (((:

بیخیال سرت سلامت ناظم و مدیرو معلمو مدیر پرورشی های زیادی اومدن و رفتن مهم اینه چهار نفر از ادم ذهنیته خوب داشته باشن
شب همگی خوش ما رفتیم ایشالله یه دو سه سال دیگه باز سر میزنم عمری بود ☺

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ابراهیم هادی - 04-05-2019

برین آماده روزه بشین Angel Cool

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Đęąđ.ğïřł - 04-05-2019

فقط باید خوابیدbathtime

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Mr.Ramin - 05-05-2019

هوووووووووووف گرمه..
مام که ژن خوب نداریم با شلوارک بریم سواحل آنتالیا..
pe5

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ☮ VENOM VΛDΞR ☮ - 05-05-2019

(05-05-2019، 11:10)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووووووووووف گرمه..
pe5

هرویین بزن 

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Mr.Ramin - 05-05-2019

(05-05-2019، 19:53)☮ VENOM VΛDΞR ☮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-05-2019، 11:10)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووووووووووف گرمه..
pe5

هرویین بزن 
گذشته از این حرفا

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - امیر2 - 05-05-2019

اومدم پس از سالها به انجمن سر بزنم...

چ جالب هنو هستن کسایی ک اینجاها بچتن...
فضای انجمنارو دوس دارم دلم تنگ شده بود... Shy

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - M ATIN - 06-05-2019

(05-05-2019، 23:38)امیر2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم پس از سالها به انجمن سر بزنم...

چ جالب هنو هستن کسایی ک اینجاها بچتن...
فضای انجمنارو دوس دارم دلم تنگ شده بود... Shy

سلام قدیمی

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Đęąđ.ğïřł - 06-05-2019

هی))):