انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! (/showthread.php?tid=273849)

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Mr.Ramin - 18-03-2019

(18-03-2019، 23:30)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا رامین قرمزی و خشکی پوست اثراتہ سرما ھست منم تحمل سرما ندارم تو تابستون پتو میکشم روم اما تو سرما نباید گیج شی یہ گوشہ بمونی تو خودت جمع بشی

آره دیگه به خاطر سرما کلا پوستم همیشهههههههههه داغون بود... الانم جای دیگم که هواش شبا مشابه تبریزه..شانس ندارم..
کلا نمیتونستم بیرون برم که بخوام یه جا جمع شم.. وضعی بود.. جمع میشدیم تو کلاسای دانشکده مکانیک همدیگه رو ها می کردیم

(18-03-2019، 23:33)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:23)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:22)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:19)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:16)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی داداش؟؟
قربونت برم شما خوبی؟

خدانکنع
مرسی منم خوبم
خدا رو شکر.. همیشه خوب باشی...

(18-03-2019، 23:22)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:17)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:15)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقآ رامین تبریز ھم سردہ برف اومدہ اما نہ مثلہ بعضی از شھرا
طبق معمول خخخ... ولی خب خدا رو شکر یادم نمیاد بلای طبیعی تو تبریز بیاد

آرہ اینجور اتفاقات کم پیش میاد کلا جای آرومی ھست
ولی خدایی سرده.. ینی من کلا تو زندگیم همیشه جاهای سرد افتادم با اینکه اصلن تحمل سرما رو ندارم.. خشک هم بود..من پوستم کلا همیشه قرمز و خشک بود

داداشی برنامه عالی بود مرسی
قربونت برم.. خدا رو شکر... ایشالله نتیجشم عالی باشه.. بیای همینجا بگی قبول شدی من کیف کنم

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ƁяιƖƖιαηт - 18-03-2019

(18-03-2019، 23:35)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:30)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا رامین قرمزی و خشکی پوست اثراتہ سرما ھست منم تحمل سرما ندارم تو تابستون پتو میکشم روم اما تو سرما نباید گیج شی یہ گوشہ بمونی تو خودت جمع بشی

آره دیگه به خاطر سرما کلا پوستم همیشهههههههههه داغون بود... الانم جای دیگم که هواش شبا مشابه تبریزه..شانس ندارم..
کلا نمیتونستم بیرون برم که بخوام یه جا جمع شم.. وضعی بود.. جمع میشدیم تو کلاسای دانشکده مکانیک همدیگه رو ها می کردیم

(18-03-2019، 23:33)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:23)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:22)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:19)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربونت برم شما خوبی؟

خدانکنع
مرسی منم خوبم
خدا رو شکر.. همیشه خوب باشی...

(18-03-2019، 23:22)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-03-2019، 23:17)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طبق معمول خخخ... ولی خب خدا رو شکر یادم نمیاد بلای طبیعی تو تبریز بیاد

آرہ اینجور اتفاقات کم پیش میاد کلا جای آرومی ھست
ولی خدایی سرده.. ینی من کلا تو زندگیم همیشه جاهای سرد افتادم با اینکه اصلن تحمل سرما رو ندارم.. خشک هم بود..من پوستم کلا همیشه قرمز و خشک بود

داداشی برنامه عالی بود مرسی
قربونت برم.. خدا رو شکر... ایشالله نتیجشم عالی باشه.. بیای همینجا بگی قبول شدی من کیف کنم

خدانکنع Heart
انشاا.. بازم مرسی داداش ممنونم انشاا..برات جبران کنم

فدات..جبران نمیخواد همین که خوشحالی جبرانه

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ¤غریبہ آشنا¤ - 18-03-2019

خخخخ عجبا آقا رامین شما کلا دیگہ شانس نداشتی بابا!

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Đęąđ.ğïřł - 18-03-2019

رامین برامنم یه برنامه سه ماه بریز دمت گرم^__^

(18-03-2019، 23:45)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ عجبا آقا رامین شما کلا دیگہ شانس نداشتی بابا!
یه دیالوگی مرد هزارچهره داششت مهران مدیری میگفت من از اول اشتباهی بودم Big Grin
ولی تبریز پر از خاطره خوبه.. البته سختی هم داشتیم اما خوباش یادمه فقط..

(18-03-2019، 23:42)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدات..جبران نمیخواد همین که خوشحالی جبرانه

ممنونم عزیزم مرسی داداش گلم

(18-03-2019، 23:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم توضیح بده تو خصوصی که چجوریاست برنامت..برات درست میکنم.. بیا خصوصی یه سری چیزا رو باید بدونم که برنامه بریزم

(18-03-2019، 23:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایق جون برنامه های داداشم عالیه حرف ندارع خیلی خوبه

(18-03-2019، 23:49)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایق جون برنامه های داداشم عالیه حرف ندارع خیلی خوبه
اینجوریام نیس ولی خب یه چیزیه از هیچی بهتر

نظر لطفته آبجی خانوم