انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! (/showthread.php?tid=273849)

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - امیر‌حسین - 01-04-2019

@Faust

چرا رشتی؟
پاشو بیا لاهیجان ی شرکت هست قابلم نداره بخدا نداره شناسنامتو بیار سهام دارت کنم اصا و مکاشین و یه ویلا چوبلکس(چهار لکس خودمون) نصف ویو ب دریا نصف ویو ب جنگل داریم اخرشم دور دور و قلیون جاهای زیارتیم داریمD:
راسی دوتا ماشین هستا یکی لکـــــسوز یکی فورت موستانک Telegh_59 Telegh_01
تازه گواهینامم دارم بی گواهی مث این خزوخیلا سوار نمیشم که وقتی پلیس بشون گیر داد زنگ بزنن ب ننه باباشون
ی قناریم هست روپایی میزنه 25r30
یکم خستم ولی اخه هفته پیش آذربایجان بودم استوریام رو که دیدی؟@Faust
رفته بودیم ی قرار داد ببندیم ، بهت نگفتم مگ؟ پسر عمو رئیس سازمان تجارت منطقه ازاد انزلی شده ماشین منطقه ازاد وارد میکنه که میخاد مجوز بگیره واسه پلاک ملیش ک کل کشور ماشین وارد کنه ک با صفر مهدی اف رئیس گمرک اذربایجان ی جلسه 3 ساعته داشتیم خسته ایم .. از فردا وقت دارم.

(31-03-2019، 12:05)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/gallery/
این چیه؟
چرا الان نیست؟

سیستم گالری عکس ..

قبلا تو انجمن بودم بود .. قبلا ینی خیلی وقت پیشا هنو خیلی ها اینجا نبودن .. ولی ی سری عکس هایی آپلود شد ک منجر ب فیلتر شدنش شد

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 01-04-2019

(01-04-2019، 12:40)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust

چرا رشتی؟
پاشو بیا لاهیجان ی شرکت و مکاشین و یه ویلا چوبلکس(چهار لکس خودمون) نصف ویو ب دریا نصف ویو ب جنگل داریم اخرشم دور دور و قلیون جاهای زیارتیم داریمD:

(31-03-2019، 12:05)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چیه؟
چرا الان نیست؟

سیستم گالری عکس ..

قبلا تو انجمن بودم بود .. قبا ینی خیلی وقت پیشا هنو خیلی ها اینجا نبودن .. ولی ی سری عکس هایی آپلود شد ک منجر ب فیلتر شدنش شد

عآ امیر تعارف میزنی،حالا جدا من فردا پاشم بیام همه چی دریفه پذیرایی میکنی ازم؟D:
زحمت نشه-.-

(01-04-2019، 12:49)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2019، 12:40)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust

چرا رشتی؟
پاشو بیا لاهیجان ی شرکت و مکاشین و یه ویلا چوبلکس(چهار لکس خودمون) نصف ویو ب دریا نصف ویو ب جنگل داریم اخرشم دور دور و قلیون جاهای زیارتیم داریمD:

این چیه؟
چرا الان نیست؟

سیستم گالری عکس ..

قبلا تو انجمن بودم بود .. قبا ینی خیلی وقت پیشا هنو خیلی ها اینجا نبودن .. ولی ی سری عکس هایی آپلود شد ک منجر ب فیلتر شدنش شد

عآ امیر تعارف میزنی،حالا جدا من فردا پاشم بیام همه چی دریفه پذیرایی میکنی ازم؟D:
زحمت نشه-.-
آرع پس چی((:
ازوناش نیستم که مهمون فقط ی جنس دعوت کنم .. همه نوع دعوت میکنم مونث مذکر و هردو جنس باعم :v
تازه دعوت کنم جا نمیزنم واقن پذیرایی میکنم^_^

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - Mr.Ramin - 01-04-2019

(01-04-2019، 12:23)○°łåmýå°○ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز بعد مدتها اومدم انجمن رو چک کردم دیدم خیلی عوض شده ی سری از صب تا شب آنلاین بودن و رفیقایی خیلی خوبی بودن واسمون ک الان خیلیاشون دیگه نیستن...اومدم پیامام رو جک کردم دیدم تو این سالها چقدر طرز حرف زدن خودمم عوض شده پستا رو چک کردم چقد عوض شدن بعضیارو ک یادم اومد یکم ناراحت شدم و بعضی خاطرات حالمو خیلی خوب کرد?

یادش بخیر اون وقتا.. چه افرادی..چه خاطراتی.. چه اتفاقاتی
همین برگشت خودت یعنی خاطره خخخ من که فقط به خاطر خاطرات اینجام..هرچند بیشترشون تلخن ولی آدما یه نوعی از خود آزاری توشون دارن..

تمامی مهمانان استان گیلان من رو هم به عنوان میزبان کنار امیر عزیز قبول کنید
درسته لکسوس و فورد ندارم خخخ ولی پای پیاده میبرمتون بیرون فلافل میدم بخورید حال کنید Big Grin
پذیرای انواع مهمان اعم از دختر و پسر و بقیه جنسیت ها با بهترین کیفیت

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 01-04-2019

(01-04-2019، 12:55)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2019، 12:49)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust

چرا رشتی؟

این چیه؟
چرا الان نیست؟

سیستم گالری عکس ..

زحمت نشه-.-
آرع پس چی((:
ازوناش نیستم که مهمون فقط ی جنس دعوت کنم .. همه نوع دعوت میکنم مونث مذکر و هردو جنس باعم :v
تازه دعوت کنم جا نمیزنم واقن پذیرایی میکنم^_^

اوه اوه^^چِ شــــــــــــــــودD:
گیلان رسیدم میگم بیا دنبالمD:

(01-04-2019، 13:04)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2019، 12:23)○°łåmýå°○ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز بعد مدتها اومدم انجمن رو چک کردم دیدم خیلی عوض شده ی سری از صب تا شب آنلاین بودن و رفیقایی خیلی خوبی بودن واسمون ک الان خیلیاشون دیگه نیستن...اومدم پیامام رو جک کردم دیدم تو این سالها چقدر طرز حرف زدن خودمم عوض شده پستا رو چک کردم چقد عوض شدن بعضیارو ک یادم اومد یکم ناراحت شدم و بعضی خاطرات حالمو خیلی خوب کرد?

همین برگشت خودت یعنی خاطره خخخ من که فقط به خاطر خاطرات اینجام..هرچند بیشترشون تلخن ولی آدما یه نوعی از خود آزاری توشون دارن..

درسته لکسوس و فورد ندارم خخخ ولی پای پیاده میبرمتون بیرون فلافل میدم بخورید حال کنید Big Grin

مرس مرس._.
پیاده چرا؟امیر برامون ماشین میاره-.-

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ¤غریبہ آشنا¤ - 01-04-2019

الان تنھا کسی کہ شب تا صبح آنلاین ھست منم
بعضی وقتا میام انجمن کہ کسی غیرہ خودم آنلاین نیست!

(01-04-2019، 13:22)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تنھا کسی کہ شب تا صبح آنلاین ھست منم
بعضی وقتا میام انجمن کہ کسی غیرہ خودم آنلاین نیست!

هستیم ولی حرف نمیزنیم ...

(01-04-2019، 12:49)|  HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرس مرس._.
پیاده چرا؟امیر برامون ماشین میاره-.-
خخخ ماشین هم بیاره تعداد زیاده جا نمیشیم
ماشینم بیاره جا نمیشیم این همه آدم خخخ

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ○°łåmýå°○ - 01-04-2019

(01-04-2019، 13:04)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش رامین شما که بهترین دوست و مشاورم بودین...مگه میشه شما رو فراموش کرد...

داداش رامین شما که بهترین دوست و مشاورم بودین...مگه میشه شما رو فراموش کرد...
من ارادت دارم وظیفه بوده.. انقد خاطره خوب از شما دارم که فراموشی سخته برا آدم ولی حیف بقیه بچه ها نموندن