انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! (/showthread.php?tid=273849)

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - gamzade - 25-02-2019

(25-02-2019، 19:31)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره (:
کِ اینطور!

خخخہ
کہ چطور؟ ;-)

تورو نمیدونم ولی من میخام اونقد اینجا حرف بزنم داد و ھوار کنم کہ بقیہ ھم حرف بزنن لااقل شدہ بہ من یکی فحش بدن بگن خفہ شو خخخ
تو چی؟ D-:

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ÆMÆշЇÑζ - 25-02-2019

(25-02-2019، 20:00)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تورو نمیدونم ولی من میخام اونقد اینجا حرف بزنم داد و ھوار کنم کہ بقیہ ھم حرف بزنن لااقل شدہ بہ من یکی فحش بدن بگن خفہ شو خخخ
تو چی؟ D-:
خیلی خوبه که امثال کسایی مثل تو و شقایق باعث میشن اینجا تار عنکبوت نبنده :>

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 25-02-2019

(25-02-2019، 19:37)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-02-2019، 19:31)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره (:
کِ اینطور!

خخخہ
کہ چطور؟ ;-)

به چی میخندی؟!
کِ همینطور (:

(25-02-2019، 20:00)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چی؟ D-:

باریکلا !
من نه...

تو چی؟ D-:

باریکلا !
من نه...
[/quote]
.com
ھیچے ھمینطوری ;-)
خخخہ والا چیکار کنم دیگہ

(25-02-2019، 20:36)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چی؟ D-:
خیلی خوبه که امثال کسایی مثل تو و شقایق باعث میشن اینجا تار عنکبوت نبنده :>

مرسے ممنون
کاش بقیہ ھم مثل شما بیان حرف بزنن سپاس ندن :|

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ÆMÆշЇÑζ - 25-02-2019

(25-02-2019، 21:46)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسے ممنون
خسته ان بچه ها :^
ایول بلاخره یادگرفتی نقل قول کنی

(25-02-2019، 22:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-02-2019، 21:46)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسے ممنون
خسته ان بچه ها :^
ایول بلاخره یادگرفتی نقل قول کنی

خخخہ آرہ باو

مجنون من بر حال زارم بنگر
لیلاوش زمانہ از برای تو شدم....

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - RedSparrow - 26-02-2019

مرگ بر دیکتاتور :v

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - pegah-p - 27-02-2019

سلام،مثل بقیه،فقط میگم سلام.
._. اینجا انقدر ساکته که آدمو به سکوت وا میدارع!