انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! (/showthread.php?tid=273849)

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - شھرام .-. - 20-04-2019

سلام دوستان

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - ھلنا - 20-04-2019

(20-04-2019، 18:39)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان

سلام عزيزم چه عجب انلاين شدي

(20-04-2019، 18:45)ھلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 18:39)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان

سلام هه عزيزت?
چطور حالا که آن شدم

(20-04-2019، 18:51)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 18:45)ھلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان

سلام هه عزيزت?
چطور حالا که آن شدم

هيچي عشقم همينطوري
کي برميگردي؟

(20-04-2019، 18:55)ھلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 18:51)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان

سلام هه عزيزت?
چطور حالا که آن شدم

هيچي عشقم همينطوري
کي برميگردي؟

من عشق تو نيستم
ببين بچه به پاي من نپيچ خودت ضرر ميکني حاليت شد؟

خيلي بي رحمي پسرعمو
من واقعأ دوستت دارم چرا اينطوري ميکني؟

(20-04-2019، 19:05)ھلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلي بي رحمي پسرعمو

اره من بي رحمم
کسي که 9سال دربه در عاشق بودم بهم خيانت کرد تو ديگ هيچي
يا بخاطره پولم منو ميخاي يا قيافم وگرنه عاشق خودم نيستي

نه من واقعأ بخاطره خودت عاشقتم بخاطرت از همه چي هم ميگذرم

باشه خودت حاضري حرفي نيس
من دو روز ديگ اونجام ميارمت خونم خاستگاري هم نميام خودت به خانوادت بگو
وقتي اومدي خونم خوردن و خوابيدن ممنوع خودت ميپزي ميشوري و ميخوري
دوست اينترنت ممنوع ماهي يکبار ميبرمت خونه پدرت يک ساعت ميموني خودم ميارمت من معلوم نيس کي بيام خونه شايد يه هفته نيومدم درهاي خونه رو قفل ميکنم تاوقتي که خودم بيام
اگه موندي بعد 1سال عقدت ميکنم

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! - امیر‌حسین - 20-04-2019

(20-04-2019، 19:13)شھرام .-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2019، 19:05)ھلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلي بي رحمي پسرعمو

اره من بي رحمم
کسي که 9سال دربه در عاشق بودم بهم خيانت کرد تو ديگ هيچي
يا بخاطره پولم منو ميخاي يا قيافم وگرنه عاشق خودم نيستي

خب داداش منم ۹ سال تو عاشقم بودی ولت میکردم :/
۹سال عاشقش بودی بعد نرفتی نگرفتیش؟