انجمن های تخصصی  فلش خور
نامه‌های عاشقانه در «سارا سلام» - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: نامه‌های عاشقانه در «سارا سلام» (/showthread.php?tid=274997)نامه‌های عاشقانه در «سارا سلام» - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 12-03-2019

نامه‌های عاشقانه در «سارا سلام» 1


کتاب «سارا سلام» نوشته مصطفی مهرآیین که به‌تازگی منتشر شده، شامل مجموعه‌ای از نامه‌های عاشقانه است.
به گزارش ایسنا، این نویسنده اظهار کرد: در زندگی هر زوجی گاهی مشکلاتی پیش می‌آید که مثل موریانه مغز ارتباط آن‌ها را می‌خورد و باعث می‌شود زوجین فشار دست تنهایی را روی گلوی خود احساس کنند؛ مشکلاتی که از عاشقان دیروز، دشمنان امروز را می‌سازد و نباید به‌هیچ‌وجه نادیده گرفته شود.
او در ادامه گفت: زبان مجموعه «سارا سلام» به‌صورت شکسته‌نویسی و نزدیک به گفت‌وگوی عامیانه است تا باعث نزدیکی نویسنده و خواننده شود. در زیرمتن آن نیز به مشکلاتی که زوج‌ها این روزها درگیر آن هستند پرداخته و در فرازهای دیگر آن به نبود آموزش کافی و شناخت آدم‌ها از عشق اشاره‌ شده است.
مهرآیین افزود: بخش دیگری از کتاب «سارا سلام» به جدال طبقاتی حاکم بر جامعه اشاره دارد و تقابل یک دیدگاه شاعرانه عاشقانه را با دیدگاهی مادی و تجمل‌گرایانه پیش چشم مخاطب می‌آورد.
او همچنین بیان کرد: نسخه صوتی این کتاب که از سوی انتشارات نقش مانا منتشر شده با آهنگسازی کیومرث توکلی، هم‌زمان با نسخه چاپی آن انتشار یافته است.