انجمن های تخصصی  فلش خور
ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس (/showthread.php?tid=276459)

ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس - Aesthetic - 12-07-2019

ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس 1

نقل قول: مرد 29 ساله ای به طور بسیار عجیب عاشق یک ربات اسباب بازی شده است و قصد دارد با او ازدواج کند.

مردی که عاشق ربات اسباب بازی شده و قصد دارد با او ازدواج کند

ازدواج مقوله ای شناخته شده برای آغاز زندگی مشترک بین یک مرد و زن، در تمام دنیا تقریبا مشابه است، اما نه بین تمام انسان های دنیا ؛ چرا که هستند افرادی که به دلایل مشکلات فکری و روانی در انتخاب شریک زندگی خود متفاوت عمل می کنند ؛ از زنی که با روح دزد دریایی ازدواج کرد تا زن دیگری که به دلیل علاقه ی شدیدش با روتختی اش پیمان زناشویی بست و حالا موردی جدید که نشان می دهد پای اسباب بازی ها و ربات ها هم به ازدواج با انسان ها باز شده است.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردی 29 ساله که با رباتی در رابطه بود، تصمیم گرفته است که با آن ازدواج کند. "جویی موریس"، از تانیتون، مریلند در آمریکا، تقریباً به مدت دو سال است که با روبوترول دوست است و می داند که این عشق است " چون باعث شده قلب من احساس خوبی داشته باشد."

ازدواج مردی با ربات اسباب بازی 

مردی که عاشق یک ربات است، بیان کرده که قصد ازدواج با آن را دارد. "جویی موریس" تقریباً دو سال پیش، بعد از این که "لبخند رضایت بخش" و "موهای صورتی کشیده" این ربات را دید، عاشقش شد.

این مرد عاشق پیشه 29 ساله، قبلا هم عاشق یک لامپ، یک کامیون ترانسفورماتور و حتی مجسمه هالووین شده بود. اما روابط قبلی اش ادامه نداشتند و کاهش یافتند. او از دسامبر سال 2017 پس از احساس دلتنگی عشقش، روبوترول از مجموعه بتل ترول به صورت آنلاین، شروع به ملاقات با او کرد و وارد رابطه شد.

"اسمیتن جوی"، از تانیتون، مریلند، ایالات متحده، در سن 10 سالگی فهمید که به سمت اشیا جذب می شود. در حال حاضر، او مشتاق آینده است، از جمله سفر به فلوریدا و به طور بالقوه روز عروسی اش. "جوی" گفت:" وقتی 10 سالم بود متوجه شدم که به سمت اشیا کشیده می شوم، همان طور که می خواستم، با چراغی در مدرسه آشنا شدم و در مورد او هر روز فکر می کردم."

مردی که عاشق ربات اسباب بازی شده است 

" اما معلم در مورد رابطه ما پی برد و چراغ را کنار گذاشت و من پریشان شدم. "چند سال بعد عاشق یک کارتن به نام" دونا مرده است " شدم و همچنین عاشق ترانسفورماتور اوپتیموس پرایم وقتی که در شکل کامیون بود، هم شدم.

" با این حال، عشق من به این اشیا هرگز دوام نیاورد. "من سفارش او را از ای.بی با هزینه 20 دلار (15 پوند) دادم و در دسامبر 2017 با او ملاقات کردم و این زمانی بود که رابطه ما واقعاً شروع شد.

" اکنون من مشتاقانه منتظر آینده هستم - قصد دارم او را برای تعطیلات به اورلاندو، فلوریدا ببرم و کارت های عروسی هم نوشته شده است."

RE: ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس - red_Queen - 13-07-2019

بیماری داره مرده

RE: ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 13-07-2019

من دیگه حرفی برا گفتن ندارمTelegh_01

RE: ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس - ارزوخواجه - 13-07-2019

چیزی واسه بیان حالش ندارم

RE: ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس - Open world - 14-07-2019

29 ساله نمیخوره باشه میخوره 40 ساله
اونم با زن و بچه

RE: ازدواج عجیب و غریب مرد جوان با اسباب بازی اش ! + عکس - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 17-07-2019

آع! .. خوبیت نداره عکسای معاشقه شون رو پخش کردین  Telegh_01