انجمن های تخصصی  فلش خور
یک رمان جنایی معمایی منتشر شد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: یک رمان جنایی معمایی منتشر شد! (/showthread.php?tid=276690)یک رمان جنایی معمایی منتشر شد! - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 17-07-2019

یک رمان جنایی معمایی منتشر شد! 1


رمان «پس از خاموشی» نوشته پاتریشیا کورن‌ول با ترجمه نورا نواپور منتشر شد.
 به گزارش ایسنا، این رمان در ۳۶۰ صفحه و با بهای ۴۵ هزار تومان در نشر خزه راهی بازار کتاب شده است.
در معرفی ناشر از رمان «پس از خاموشی» که از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های نیویوک‌تایمز هم عنوان شده، می‌خوانیم: زن زیبا و جوانی به قتل می‌رسد. آیا همسرش که بازیگر  تئاتر است، این‌بار نقش یک قاتل را بازی کرده است؟ خبرنگار مرموزی که با برخی مقامات شهر ارتباطاتی دارد، چگونه از جزئیات این پرونده اطلاع یافته است و آیا نقشی در این قتل دارد؟ اما با کشته شدن خواهر خبرنگار، همه گمانه‌زنی‌ها به هم می‌ریزد. قتل زنان به شکلی زنجیره‌ای ادامه می‌یابد و تلاش‌های پلیس و کارآگاه‌های خصوصی برای یافتن ردی از قاتل به جایی نمی‌رسد، تا این‌که شخصیتی وارد ماجرا می‌شود که نه یک کارآگاه است و نه یک مرد: دکتر کای اسکاپتا، پزشک قانونی ارشد.
«پس از خاموشی»،  اولین رمان این نویسنده بود و کورن‌ول با خلق دکتر کای اسکاپتا در این رمان، شخصیتی به مخاطبان آثار جنایی معمایی معرفی کرد که بسیار محبوب و پرطرفدار شد. به همین خاطر، دکتر کای اسکاپتا شخصیت محوری همه رمان‌های بعدی او شد؛ رمان‌هایی که تا کنون بیش از صد میلیون نسخه از آن‌ها در دنیا به  فروش رسیده است. این آثار به ۳۶ زبان و در ۵۰ کشور دنیا ترجمه و منتشر شده است. کورن‌ول اولین نویسنده آمریکایی است که جایزه گالاکسی بریتانیا را برای بهترین اثر جنایی سال دریافت کرده، همچنین از آثارش اقتباس‌های سینمایی فراوانی شده است.