انجمن های تخصصی  فلش خور
دیدار و گفت‌وگو با هوشنگ مرادی کرمانی! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: دیدار و گفت‌وگو با هوشنگ مرادی کرمانی! (/showthread.php?tid=276735)دیدار و گفت‌وگو با هوشنگ مرادی کرمانی! - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 22-07-2019

دیدار و گفت‌وگو با هوشنگ مرادی کرمانی! 1


هوشنگ مرادی کرمانی، نویسنده‌نام آشنای ایران، و علاقه‌مندانش چهارشنبه دوم مردادماه در شهر کتاب مرکزی به گپ و گفت می‌نشینند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهر کتاب مرکزی، در این برنامه، رسول آبادیان (نویسنده و منتقد)، فاطمه محمدی (مدیر موسسه نوین کتاب گویا) و لیما صالح رامسری (مدیر انتشارات معین) حضور خواهند داشت و درباره کتاب «قاشق چایخوری» به گفت‌وگو خواهند نشست.
شهرت هوشنگ مرادی کرمانی بیشتر به خاطر کتاب‌هایی است که برای کودکان و نوجوانان نوشته است. «قصه‌های مجید» و «مهمانی مامان» از جمله کارهای اوست که به فیلم تبدیل شده و با استقبال خوب مخاطب همراه بوده است.
مرادی کرمانی در کارنامه فعالیت خود علاوه بر داستان، فیلم‌نامه و نمایشنامه نیز دارد.
او در سال‌های ۱۹۸۶ و ۲۰۱۴ نامزد دریافت جایزه هانس کریستسن اندرسن  بوده و در سال ۱۳۸۴ برگزیده پنجمین دوره چهره‌های ماندگار شد.
آخرین اثر این نویسنده در حال حاضر با نام «قاشق چایخوری»، مجموعه داستانی است که در فضایی متفاوت نسبت به دیگر آثارش منتشر شده است.
نشست دیدار با هوشنگ مرادی کرمانی روز چهارشنبه، دوم مرداد، ساعت ۱۹ در فروشگاه مرکزی شهر کتاب واقع در خیابان شریعتی، بعد از خیابان مطهری، جنب کوچه کلاته برگزار می‌شود.