انجمن های تخصصی  فلش خور
یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه (/showthread.php?tid=277064)

صفحه‌ها: 1 2

یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - Open world - 19-08-2019

خب من یکی از کارایی که بچه بودم و میگم شما بگید اونکار منو بچه بودید انجام میدادید یا نه و شما هم حداقل دوتا کار از بچگیتون که خیلی ضایه بوده رو بگید Big Grin
.
من :وقتی بچه بودم به عکس بازی ها نگاه میکردم و انتخاب میکردم بازیرو و خیلی وقتا فقط عکسش خوب بوده بازیش خوب نبود Big Grin Big Grin
من: شما هم وقتی که بچه بودید سیبارو بیشتر ریز میکردید اینجوری فکر میکردید دارید بیشتر میخورید؟ Big Grin
.
.
.
شما:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سپاس بده Exclamation
Heart Heart Heart

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - کــــــــــⓐرمَن - 25-09-2019

فوتبال بازی می کردم

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - Open world - 25-09-2019

(25-09-2019، 15:00)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فوتبال بازی می کردم

آره منم بازی میکردم Big Grin

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - Azita84 - 25-09-2019

نه
من وقتی هواپیما میدیدم بهش دست تکون میدادم

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - Open world - 26-09-2019

(25-09-2019، 17:46)Azita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

ههــــــــهه

چه جالب منم وقتی برای اولین بار کوتوله دیدم جلو خودش گفتم تو کوتوله سفید برفی نزدیک بود زنه منو بزنه Heart Big Grin

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - Azita84 - 26-09-2019

(26-09-2019، 16:55)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2019، 17:46)Azita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

ههــــــــهه
[quote pid='3461020' dateline='1569506106']
چه جالب منم وقتی برای اولین بار کوتوله دیدم جلو خودش گفتم تو کوتوله سفید برفی نزدیک بود زنه منو بزنه  Heart  Big Grin
[/quote]

Telegh_01Telegh_59

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - Armita84 - 26-09-2019

(19-08-2019، 14:12)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب من یکی از کارایی که بچه بودم و میگم شما بگید اونکار منو بچه بودید انجام میدادید یا نه و شما هم حداقل دوتا کار از بچگیتون که خیلی ضایه بوده رو بگید Big Grin
.
من :وقتی بچه بودم به عکس بازی ها نگاه میکردم و انتخاب میکردم بازیرو و خیلی وقتا فقط عکسش خوب بوده بازیش خوب نبود Big Grin  Big Grin
من:  شما هم وقتی که بچه بودید سیبارو بیشتر ریز میکردید اینجوری فکر میکردید دارید بیشتر میخورید؟ Big Grin
.
.
.
شما:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سپاس بده Exclamation
Heart  Heart  Heart
اگه کسی بهم میگفت برام آب بیار اول خودم از سر لیوان میخوردم

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - taha-h - 26-09-2019

یکی بم میگفت توپو بنداز توپو در دور ترین یا غیر قابل دست رس ترین جا مینداختم فرار میکردم -- کلا مرض داشتم Big Grin

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - Open world - 27-09-2019

(26-09-2019، 17:43)Armita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2019، 14:12)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
من :وقتی بچه بودم به عکس بازی ها نگاه میکردم و انتخاب میکردم بازیرو و خیلی وقتا فقط عکسش خوب بوده بازیش خوب نبود Big Grin  Big Grin
من:  شما هم وقتی که بچه بودید سیبارو بیشتر ریز میکردید اینجوری فکر میکردید دارید بیشتر میخورید؟ Big Grin
.
.
.
شما:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سپاس بده Exclamation
Heart  Heart  Heart

منم Big Grin

(26-09-2019، 22:57)taha-h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بم میگفت توپو بنداز توپو در دور ترین یا غیر قابل دست رس ترین جا مینداختم فرار میکردم  --  کلا  مرض داشتم  Big Grin

من فرار نمیکردم من خیلی ریلکس میرفتم Big Grin

RE: یه جواب اره یا نه تو هم بگو منم میگم اره یا نه - taha-h - 27-09-2019

(27-09-2019، 15:14)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2019، 17:43)Armita84 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
.
شما:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سپاس بده Exclamation
Heart  Heart  Heart

منم Big Grin

(26-09-2019، 22:57)taha-h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بم میگفت توپو بنداز توپو در دور ترین یا غیر قابل دست رس ترین جا مینداختم فرار میکردم  --  کلا  مرض داشتم  Big Grin

من فرار نمیکردم من خیلی ریلکس میرفتم Big Grin
پس خوب سالمی Undecided والا من اگه ریلکس بودم الان نبودم Big Grin Big Grin