انجمن های تخصصی  فلش خور
اموزش دفاع شخسی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: کلیپ های دیدنی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=74)
+---- موضوع: اموزش دفاع شخسی (/showthread.php?tid=277395)

صفحه‌ها: 1 2

اموزش دفاع شخسی - AMIRMAHDI_AEZAZI - 09-10-2019

RE: اموزش دفاع شخسی - کــــــــــⓐرمَن - 10-10-2019

این مرحله ی 4 واسه ما اینه

RE: اموزش دفاع شخسی - red_Queen - 27-10-2019

حرکات دفا شخصی  بیشتر نمایشیه
مگه اینکه استادت مرد باشه
من رفتم فایده نداشت

RE: اموزش دفاع شخسی - AMIRMAHDI_AEZAZI - 28-10-2019

(27-10-2019، 13:10)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرکات دفا شخشی بیشتر نمایشیه
من رفتم فایده نداشت

خیلیهم خوبه من کمربند سفدم ولی کسی تو مدرسه حریفم نمیشه

RE: اموزش دفاع شخسی - red_Queen - 28-10-2019

(28-10-2019، 14:44)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2019، 13:10)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرکات دفا شخشی بیشتر نمایشیه
من رفتم فایده نداشت

خیلیهم خوبه من کمربند سفدم ولی کسی تو مدرسه حریفم نمیشه

خب منم گفتم استاد مرد فرق میکنه

RE: اموزش دفاع شخسی - م‍حمّد - 28-10-2019

ولی به نظر من تنها ورزش رزمی هست که کاربرد داره. فن های ساده ای ولی بسیار کاربردی داره

RE: اموزش دفاع شخسی - AMIRMAHDI_AEZAZI - 28-10-2019

(28-10-2019، 18:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی به نظر من تنها ورزش رزمی هست که کاربرد داره. فن های ساده ای ولی بسیار کاربردی داره

موافقم Heart

(28-10-2019، 18:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکه کار نکرده باشین کاملا معلوم نمیشه چجوریه
مثلا میان میگن اگه یه نفر گوشیتو گرفت‌ دستشو اینجوری بپیچون
و تو وقتی این اتفاق برات بیفته تا بیای فکر کنی کدوم فن برای کدوم موقیته طرف ورداشته رفته
ولی باز میگم اگه استاد مرد باشع قوی تر کار میکنه

RE: اموزش دفاع شخسی - م‍حمّد - 28-10-2019

(28-10-2019، 21:07)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و تو وقتی این اتفاق برات بیفته تا بیای فکر کنی کدوم فن برای کدوم موقیته طرف ورداشته رفته

وقتی کسی با سرعت دستشو نزدیک میکنه سمت شکمت، خودت تصمیم میگیری دستاتو برای محافظت به جلوی شکم بیاری؟ خیر بلکه بدن به طور غیر ارادی این حرکت رو انجام میده.
فنون دفاع شخصی هم همینطوره باید اونقدر تلاش کنی تا ملکه ذهنت بشن و در لحظه بتونی اونارو اجرا بکنی.
البته فکر نکنم به زن و مرد ربط داشنه باشه. شاید مربی شما خوب نبوده.

(28-10-2019، 21:55)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2019، 21:07)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی کسی با سرعت دستشو نزدیک میکنه سمت شکمت، خودت تصمیم میگیری دستاتو برای محافظت به جلوی شکم بیاری؟ خیر بلکه بدن به طور غیر ارادی این حرکت رو انجام میده.
فنون دفاع شخصی هم همینطوره باید اونقدر تلاش کنی تا ملکه ذهنت بشن و در لحظه بتونی اونارو اجرا بکنی.
البته فکر نکنم به زن و مرد ربط داشنه باشه. شاید مربی شما خوب نبوده.

حرف شما درسته
ولی ممنکه کسی نتونه این کارو کنه و مجبور باشه که عملی انجامش بده
ومن فقط خودمو نمیگم
دوستانی داشتم که با مربی های مختلفی کار کردن ولی اونا هم ناراضی بودن
ولی یکی از دوستانم که مربیش مرد بود میگفت که مربی مرد جدی تر کار میکنه
ولی خب شاید اطلاعات من کافی نیست