انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Đęąđ.ğïřł - 29-11-2019

فعال شدین چ عجب+_+

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 29-11-2019

(29-11-2019، 19:57)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 17:10)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 0:42)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 22:38)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گند زده با اون بازیش از این جوکر جدیده خوشم نمیاد! اون یکی جوکر محشر بود بنظرم... خود جوکر قبلیه میگف بخاطر بازی مضخرف این یکی کنار کشیدم کلا  از این نقش...
مرد ایتالیایی؟ س ساعت و نیمم؟ اگ خوبه دان کنم هوم؟

وات وات وات؟‌  منظورت از جوکر قبلی اون عجیب الخلقه تو suicide squad بود؟ اونو با جوکر فینیکس مقایسه میکنی ؟تو باید بشینی شنل قرمزی نه شاهکاری مثل جوکر و آیریش من

من از جوکر تو شوالیه تاریکی بیشترخوشم اومد ..

منم
لاشمک منم همون جوکر تو شوالیه تاریکی ک خیلی بهتره  رو میگم لنتی
هرچی ع دعنت در میاد میچسبونی ی چی میپرونی برا خودت...شنل قرمزی و بیشتر ب ط میاد ن من :/  وات وات برا من دراورده

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 29-11-2019

باهم دوست باشیدُ دست بندازید رو شونه های هم.
مثِ بچگیا تو دبستان..

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - -Demoniac- - 29-11-2019

(29-11-2019، 20:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدین چ عجب+_+

پا قدم مبارک من بوده :>

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Đęąđ.ğïřł - 29-11-2019

(29-11-2019، 21:46)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 20:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدین چ عجب+_+

جان جان(:
شمافقط قدم بزار:}

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 29-11-2019

(29-11-2019، 20:56)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 19:57)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 17:10)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 0:42)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 22:38)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گند زده با اون بازیش از این جوکر جدیده خوشم نمیاد! اون یکی جوکر محشر بود بنظرم... خود جوکر قبلیه میگف بخاطر بازی مضخرف این یکی کنار کشیدم کلا  از این نقش...
مرد ایتالیایی؟ س ساعت و نیمم؟ اگ خوبه دان کنم هوم؟

وات وات وات؟‌  منظورت از جوکر قبلی اون عجیب الخلقه تو suicide squad بود؟ اونو با جوکر فینیکس مقایسه میکنی ؟تو باید بشینی شنل قرمزی نه شاهکاری مثل جوکر و آیریش من

من از جوکر تو شوالیه تاریکی بیشترخوشم اومد ..

منم
لاشمک منم همون جوکر تو شوالیه تاریکی ک خیلی بهتره  رو میگم لنتی
هرچی ع دعنت در میاد میچسبونی ی چی میپرونی برا خودت...شنل قرمزی و بیشتر ب ط میاد ن من :/  وات وات برا من دراورده

نخیر تو گفتی جوکر قبلی که همون بوزینه هه بود . خیلیم بهتر نبود باهم فرق دارن فقط تو درکش نمیکنی اسکار که گرفت میفهمی. اصن سفید برفی و شش کوتوله رو ببین مناسب روحیاتت

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - -Demoniac- - 30-11-2019

(29-11-2019، 21:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 21:46)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدین چ عجب+_+

جان جان(:
دیگه خجالتم نده :>
+
دیشب که فهمیدم امروز بخاطر الودگی هوا تعطیله عروسی گرفتم چون واسه امتحان هیچی نخونده بودم :|

(29-11-2019، 20:58)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثِ بچگیا تو دبستان..
همیشه نمیشه مصالحت امیز پیش رفت ._.
حتی تو بچگیا تو دبستان D:

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - AMIRMAHDI_AEZAZI - 30-11-2019

(30-11-2019، 10:09)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2019، 21:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدین چ عجب+_+

جان جان(:
+
دیشب که فهمیدم امروز بخاطر الودگی هوا تعطیله عروسی گرفتم چون واسه امتحان هیچی نخونده بودم :|

(29-11-2019، 20:58)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثِ بچگیا تو دبستان..
چرا مش توهر پست دعوا میشه راحتی نداریم Angry

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - -Demoniac- - 30-11-2019

(30-11-2019، 10:43)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-11-2019، 10:09)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال شدین چ عجب+_+

جان جان(:
+

مثِ بچگیا تو دبستان..
چرا مش توهر پست دعوا میشه راحتی نداریم Angry
ما دعوا نکردیم :|
محض اطلاعت میگم اون دوست منه :/
فقط جمله رو اصلاح کردم :||||
اصلا نیاز نیس به خودت فشار بیاری 129f

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - royayebarfi - 30-11-2019

السلامBc6