انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 14-01-2020

(14-01-2020، 11:27)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 10:50)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 10:23)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 9:46)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درس چیه اصن درس اصن بدرد نمیخوره که

میدونیم !
ولی میخایم ی شغلی داشته باشیم نه پول داریم نه پارتی که بدون مدرک مارو ببرن سره ی کاری.
حالا مدرکم داشته باشی بازم به اون دوتا نیاز داری ولی دیگ...
کاریم تو این سن از دستمون برنمیاد ب جز  خوندن درس

نه باو نمیتونی الکی نخون

چیو نمیتونَم؟

که شغل پیدا کنی

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 14-01-2020

(14-01-2020، 11:48)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 11:27)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 10:50)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 10:23)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 9:46)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونیم !
ولی میخایم ی شغلی داشته باشیم نه پول داریم نه پارتی که بدون مدرک مارو ببرن سره ی کاری.

نه باو نمیتونی الکی نخون

چیو نمیتونَم؟

که شغل پیدا کنی

سخته ولی شدنیه!
ناامید نمیشم بازم.

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Faust - 14-01-2020

اره هیچی مثل انگلیسی نمیشه که !!! (((:

(14-01-2020، 12:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره هیچی مثل انگلیسی نمیشه که !!! (((:

انگلیسی که درس نیست زبانه

(14-01-2020، 12:12)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 11:48)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونیم !

نه باو نمیتونی الکی نخون

چیو نمیتونَم؟

که شغل پیدا کنی

سخته ولی شدنیه!
ناامید نمیشم بازم.

نه باو نمیتونی

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 14-01-2020

واسه پشت میز نشستن یا باید قبل از کنکور(تا مستقیم استخدام بشی)خودند یا بعدش(که مدرک بگیری و ازمون استخدامی بدی)

(14-01-2020، 16:47)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بدبختم که مثل من اصلا وجود نداره
به قانون جذب اعتقاد داری؟
مثبت نگر باش بنده خدا بدی‌ها تموم میشن

(14-01-2020، 17:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 16:47)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوام دیگه خودمو گول بزنم

(14-01-2020، 18:08)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-01-2020، 17:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوام دیگه خودمو گول بزنم
باشه، گول نزن.

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - NAJY - 14-01-2020

(12-01-2020، 17:14)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-01-2020، 15:45)NAJY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لب تاپ مارک خوب، چی میشناسید؟

عمو فردوس بخر (خدایا چقدر با نمکم من!)

(13-01-2020، 14:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پستی دیدم دوباره لایک زیاد ولی نخوندمش میذارم اینجا شاید جالب باشه(دقت کنید من نمیدونم چیه)

متهم: پاسدار؟؟

مورد اتهام: شلیک نکردن موشک به سمت موشک کروز آمریکایی که حساس ترین مرکز حیاتی تهران را مورد هدف قرار داد و صدها نفر را به شهادت رساند 

قاضی: برادر ؟؟؟؟ شما برای حفاظت از آسمان و جان مردم ایران حقوق می گیری چرا به سمت موشک آمریکا شلیک نکردی
متهم : جناب قاضی تشخیص سخت بود فکر کردم هواپیمای مسافر بری است.
قاضی: مگر شما در حالت آماده باش صد در صد نبودید؟ 
متهم: چرا
قاضی: مگر به شما اطلاع نداده بودند که پایگاه آمریکایی عین الاسد موشک باران شده و آمریکا اعلام کرده ۵۲ مرکز مهم ایران را نابود میکنم.
متهم: بله عالیجناب.
قاضی : مگر سامانه یک پارچه پدافند اعلام نکرده بود که در آسمان پرنده های ناشناس و موشک های کروز در حال پرواز هستند؟ 
متهم: بله جناب قاضی
قاضی: پس چرا به طرف موشک آمریکایی شلیک نکردی؟
متهم: درست است که سامانه پدافند یکپارچه اعلام کرده بود پرنده های ناشناس وارد کشور شده اند اما یک دفعه!!!!سیستم ارتباط گیری قطع شد!!!!! و من نمی دانستم چه کنم خودم بودم و خدا و ده ثانیه فرصت برای تصمیم گیری.به همین جهت تصمیم گرفتم شلیک نکنم !!!! چون احتمال میدادم هواپیمای مسافر بری باشد. 
قاضی: شما با این تصمیم خود به صرف احتمال ضعیف و برای نجات جان احتمالی ۱۴۰ نفر، سبب شدی که صدها نفر انسان بیگناه شهید شوند
قاضی: من قضاوت را به عهده مردم می گذارم.
شما خودتو جای اون فرد بذار

خوبه که کسی که این متن رو نوشت اعتراف کرد تکنولوژی امریکا از ایران قوی تره...
وگرنه چرا باید سیستم ایران Hک بشه؟در این حد ضعیف؟چرا نباید ورود موشک به کشور اعلام بشه؟مگه الکیه هرکشوری بیاد بگه موشک فرستادیم ایران شلیک کنه؟ایران چرا باید اجازه بده کشوری اطلاعات اون رو Hک کنه؟
خداییش ایران دیگه انقد منم منم نداره....امریکا قویتره که تونست با ی دروغ به قول خودشون اونارو هول کنه...امریکا ی سردار رو زد....ما صدها ایرانی رو خودمون کشتیم

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 15-01-2020

مگه ما میگیم ضعیفه برادر من؟