انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 29-01-2020

خب شروع

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - پسر شاد - 29-01-2020

(29-01-2020، 14:39)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستان از جایی شروع شد که قرار شد به همراه چند تا از بچه ها از طر ف دانشگاه به یه مسافرت چند روزه بریم حال و حوصله نداشتم اون روز با صمیمی ترین دوستم دعوام شده بود که با سر زد تو دماغم عصابم داغون بود خواستم منم بزنمش اما فهمیدم که حامله هست
عالی بود Big Grin

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - کــــــــــⓐرمَن - 29-01-2020

داستان از جایی شروع شد که قرار شد به همراه چند تا از بچه ها از طر ف دانشگاه به یه مسافرت چند روزه بریم حال و حوصله نداشتم اون روز با صمیمی ترین دوستم دعوام شده بود که با اون تو مسیر مسافرت هیچ حرفی میکردم که ماشین یکهو خراب شد من پیاده شدم دیدم که بنزین تموم کردیم من مدعی شدم که برم بنزین پیدا کنم دوستم برای اینکه من تنها نرم خواست بیاد با من لج کرد اما بازم قبول کردم که بیاد تمام راه رو یک کلمه هم حرف نزدیم چند بار صدای پارس سگ رو شنیدم و در هر دفعه دوستم به من چسبید ............

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Ɗєя_Mσηɗ - 29-01-2020

(29-01-2020، 14:42)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول aysan666666 ادامشو بگه

بعد نفس ادامشو بگه

بعد پسر شاد ادامشو بگه

بعد من ادامشو میگم

هااااااایییییییی پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation Exclamation Exclamation

(29-01-2020، 14:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2020، 14:42)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد نفس ادامشو بگه

بعد پسر شاد ادامشو بگه

بعد من ادامشو میگم

هااااااایییییییی پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation  Exclamation  Exclamation

فک کنم نفس نیس اگه تا دو دقیقه دیگه ادمه نده تو بده

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 29-01-2020

(29-01-2020، 14:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد نفس ادامشو بگه

بعد پسر شاد ادامشو بگه

بعد من ادامشو میگم

هااااااایییییییی پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation  Exclamation  Exclamation

پسر شاد رفت تو به جاش ادامه بده

هستم..

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Ɗєя_Mσηɗ - 29-01-2020

الان من دقیقا جای کی بگممممم؟؟؟؟؟؟

(29-01-2020، 14:49)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسر شاد اومد ب جای نفس بگو

(29-01-2020، 14:44)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستان از جایی شروع شد که قرار شد به همراه چند تا از بچه ها از طر ف دانشگاه به یه مسافرت چند روزه بریم حال و حوصله نداشتم اون روز با صمیمی ترین دوستم دعوام شده بود که با اون تو مسیر مسافرت هیچ حرفی میکردم که ماشین یکهو خراب شد من پیاده شدم دیدم که بنزین تموم کردیم من مدعی شدم که برم بنزین پیدا کنم دوستم برای اینکه من تنها نرم خواست بیاد با من لج کرد اما بازم قبول کردم که بیاد تمام راه رو یک کلمه هم حرف نزدیم چند بار صدای پارس سگ رو شنیدم و در هر دفعه دوستم به من چسبید ............
تا اینکه دیدم یک شخصی از میون درختا حرکت می کنه و به شما چون میاد باهاش مثل پاهای خر سرش شبیه گرگ و صداش شبیه سگه

(29-01-2020، 14:49)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادامه من