انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - *Aɴѕel* - 08-12-2019

(08-12-2019، 23:05)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 22:57)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 22:56)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 22:19)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از تمام کسایی که من وارد اکانتشون میشم طلب پوزش می خوام
مطمئا باشید به هیچ عنوان وارد پیام خصوصی هاتون نمیشم

خوبه کنترا پنل ناظم و پ.خ و... همه چیزمو چک کردی D:

به قران چک نکردم

خلاصه از نداشته هات با یک پسر صحبت نکن در پ.خ Big Grin

اینم مارو حلال کن چشمون خورد :v
حلال نمیکنم.______.

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیر‌حسین - 08-12-2019

(08-12-2019، 23:06)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 23:05)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 22:57)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 22:56)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 22:19)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از تمام کسایی که من وارد اکانتشون میشم طلب پوزش می خوام
مطمئا باشید به هیچ عنوان وارد پیام خصوصی هاتون نمیشم

به قران چک نکردم

حلال نمیکنم.______.

بنده خدا موش شده Big Grin

بش رو نده همینجوری نگهش دار :v

(08-12-2019، 23:11)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 23:06)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قران چک نکردم

حلال نمیکنم.______.

حلالت نمی کنم
الهی به خاک گرم بشینی Big Grin

(08-12-2019، 23:15)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 23:11)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 23:06)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قران چک نکردم

حلال نمیکنم.______.

حلالت نمی کنم

من محروم بودم کلا
خروجم زده بودم باز تو اکانتت بودم

(08-12-2019، 23:23)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-12-2019، 23:15)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حلال نمیکنم.______.

حلالت نمی کنم

من محروم بودم کلا
خروجم زده بودم باز تو اکانتت بودم
جانم
با اکانت من
حداقل یه اجازه میگرفتی

چطور میخاستم بگیرم؟
خودش میرفت خودشم میومد بیرون

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - T A R A - 09-12-2019

چي شده؟
كي رفته تو كي؟
امنيت نداريم -.-

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیررضا* - 09-12-2019

(09-12-2019، 0:12)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چي شده؟
كي رفته تو كي؟
امنيت نداريم -.-

کاش که میوفتادم تو اکانت تو ^_^
البته الان دیگه امنه

تارا یا تارا
مسئله این است

تارا بیا پیوی

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - T A R A - 09-12-2019

چي امنه؟
من پ.خ هامو پاك نميكنم يادگارين ، هركي ميخواد ببينه ._.

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیررضا* - 09-12-2019

(09-12-2019، 0:25)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چي امنه؟
من پ.خ هامو پاك نميكنم يادگارين ، هركي ميخواد ببينه ._.

بالاخره که باید پاک کنی