انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - -Demoniac- - 27-11-2019

(27-11-2019، 14:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 13:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 13:26)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2019، 22:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشی واقعاً.
خوبیش اینه که اینجا بودن ده دیقه بیشتر طول نمیکشه :|

جایگزین بدی نیس ._.
+
خواهش میکنم :|
واقعا ترک کردن شبکه های مجازی مث مواد مخدر میمونه مثلا اون چن روز که اینترنتا قطع شده بود مث معتادایی شده بودم که تازه تو ترک رفتن :/
سر درد داشتم، نمیتونستم تمرکز کنم و احساس بیهوده بودن داشتم :|
الان خیلی خوب شدم 
مدیتیشن کن .. 
اره هرشب با مامانم مدیتیشن میکنم :|

تمرکزم بهتر شده ولی هنوزم کمه میدونی ؟
مکان مدیتیشن رو عوض کن نمیدونم چطور بگم خودت بگیر ((((:
میدونم چی میگی ولی هنوز به اون درجه از عرفانیت نرسیدم که حس کنم کدوم قسمت خونه انرژی بهتری داره ولی حالا همین طوری عوضش میکنم

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Faust - 27-11-2019

(27-11-2019، 14:23)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 13:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 13:26)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبیش اینه که اینجا بودن ده دیقه بیشتر طول نمیکشه :|

جایگزین بدی نیس ._.
+
خواهش میکنم :|
واقعا ترک کردن شبکه های مجازی مث مواد مخدر میمونه مثلا اون چن روز که اینترنتا قطع شده بود مث معتادایی شده بودم که تازه تو ترک رفتن :/
سر درد داشتم، نمیتونستم تمرکز کنم و احساس بیهوده بودن داشتم :|
الان خیلی خوب شدم 
مدیتیشن کن .. 

میدونم چی میگی ولی هنوز به اون درجه از عرفانیت نرسیدم که حس کنم کدوم قسمت خونه انرژی بهتری داره ولی حالا همین طوری عوضش میکنم
به هرچیزی که قلباً دوستش داری تعمق کن ..

(27-11-2019، 14:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:23)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیتیشن کن .. 

به هرچیزی که قلباً دوستش داری تعمق کن ..
تلاش میکنم (:

(27-11-2019، 14:28)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلاش میکنم (:

چه کسی یا چه چیزی رو میپرستی ؟
سواله پیش اومد ..

(27-11-2019، 14:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:28)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلاش میکنم (:

سواله پیش اومد ..

اگه بگم هیچی چی ؟

چیزی دیگه خیلی برام پرستیدنی نیس

(27-11-2019، 14:34)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلاش میکنم (:

سواله پیش اومد ..

اگه بگم هیچی چی ؟

که اینطور ! باشه .

(27-11-2019، 14:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:34)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلاش میکنم (:

سواله پیش اومد ..

اگه بگم هیچی چی ؟

که اینطور ! باشه .
تو چطور ؟

(27-11-2019، 14:43)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چطور ؟

به قول خدایِ کوچکم ♡ ..
 "خدا" در لایه لایه وجود ما رخنه کرده ..

نمیدونم ..
بیخیال ((:

دارم هماهنگ میکنم با بچه های دبیرستان بریم بیرون
بنظرت کجا قرار بذاریم مناسبه ؟ واقعاً موندم توش

(27-11-2019، 14:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:43)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چطور ؟

به قول خدایِ کوچکم ♡ ..

نمیدونم ..
بیخیال ((:

خب راجب خدا باید بگم که نمیتونم بگم اعتقاد ندارم نمیتونمم قطعی بگم اره ...
نمیدونم ...سردرگمم در این مورد
جواب قبلی مال ادما و چیزای مادی بود !

پارک ،پارک بانوان( برای راحت تر بودن ) ، کافه ، شهر بازی ؟

(27-11-2019، 14:53)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 14:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چطور ؟

به قول خدایِ کوچکم ♡ ..

نمیدونم ..
بیخیال ((:

خب راجب خدا باید بگم که نمیتونم بگم اعتقاد ندارم نمیتونمم قطعی بگم اره ...
نمیدونم ...سردرگمم در این مورد
جواب قبلی مال ادما و چیزای مادی بود !

پارک ،پارک بانوان( برای راحت تر بودن ) ، کافه ، شهر بازی ؟

نه من سوالم رو به اون شکل مطرح کردم که علایق خودم رو تو مخ بقیه فرو نکنم 

رستوران خوب نیست ؟ شام پیش هم باشیم؟