انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 06-01-2020

خب اگه ایرانم بزنه که بدتره ۱۰۰ میلیون ادم میمیره

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیر‌حسین - 07-01-2020

(06-01-2020، 23:52)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اگه ایرانم بزنه که بدتره ۱۰۰ میلیون ادم میمیره

خب جنگ خانمان سوزه .

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - RedSparrow - 07-01-2020

لیست دوستان داره کار میکنه :|

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Faust - 07-01-2020

(07-01-2020، 0:30)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیست دوستان داره کار میکنه :|

خداخیرت بده ایمانو گم کرده بودم حوصله نداشتم سرچ بزنم تو لیست دوستات پیداش کردم :v

100 درصد لیست دگ انجمن نمیاد اون ایرانم که خودمم زدن بن کردن :|

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیررضا* - 07-01-2020

لیست دوستانمو دیدم یادم نمیاد اینا کین !!!

(07-01-2020، 1:56)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

100 درصد لیست دگ انجمن نمیاد اون ایرانم که خودمم زدن بن کردن :|

تو بودی ؟!

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 07-01-2020

تا اکثریت لیست دوستانُ پاک نکردن سریع بریم ببینیم کی به کیه... |':

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 07-01-2020

(06-01-2020، 21:55)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2020، 20:41)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2020، 18:37)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2020، 15:02)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی این جوری که مردم ریختن بیرون اگه واسه حق و حقوق خودشون میریختن بیرون الان اوضاعمون این نبود :|

کی جرات داری چیزی بهشون بگه -__-

(06-01-2020، 15:57)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی شیشه میشکنه تازه عطرش پخش میشه....

#سردار

البته اگه توش عطر بوده باشه نه ...
کسی که اردشیر زاهدی باشرف خطابش کرد.
جلو هرچی گارد گرفتن رو بورسه نه؟ دوتا امثال خودتم پیداشن لایکی تاییدی چیزی....
یه خورده ام بیشتر شیر شیُ ادامه بدی

توهم دقت کردی؟
الان رضا شاه بیاد بگه،مسیح علینژاد بیاد خود ترامپ بیاد بگه این باز مخالفت میکنه .
بعدا ب ما میگن تعصبی ..
تموم افراد خارجی مشهور ، اعتراف کردن همه حتی همون کارشناسایی که ادعا میکردن ایران ضعیفه و این حرفا . بعد از خمینی این راهپیمایی بزرگترین راهپیمایی بود ۷ میلیون تهرانی فقط خیابون بودن تقریبا . بقیه شهر ها بمونه .. ینی این کافی نیست برای اثباتش؟
حالا کشورای دیگه بمونه .. نمیدونم دیگه چیکار باید کرد :/ گرچه اینجور ادما دنبال بهونن :/ طبق گفته در خط اولم ..

مردم دنیا با شرف بودن سردار رو ثابت کردن .. نظر این بچه ۱۶-۱۷ ساله مهم نیست .
حرفای ایشون و امثالهم در برابر راهپیمایی میلیونی مردم دنیا اصا به حساب نمیاد .
ایشون حزف اون اشخاصی زو تایید میکنه ک میگن مردم ایران از ترس ترور و ب زور اومدن خیابون
صدای آمریکا هم انقدر کینه و تنفر نشون نمیده،مثل این امیررضا.
بحث دوتا متعصب نتیجش مشخصه | بی نتیجه باقی میمونه همیشه! |  من قصدم طرفداری از جبهه سالم بود که هیچ دلیلی برای نقضش نمیبینم( منظو خوده قاسم سلیمانی هست ) چون منم متعصب خطاب کردی گفتم. 
کسایی که بقول خودشون کلا با سرو ته ج.ا مشکل دارن وقتی دلیل قانع کننده ای ندارن مستقیما میان چرت و پرت تفت میدن که نهایتا یه آشغالی به خورد بقیه بدن. (دروغ هرچی بزرگ تر،باور پذیر تر!)
کلا هدفش از آنلاین شدن خالی کردنِ پسمونده های ماهوارس،چند تا حرف درست هم بزنه نمیشه اکتفا کرد ..

(07-01-2020، 9:33)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بودی ؟!

آره ی مدت زیادی نمیتونستم ازین اکانت استفاده کنم دگ با اون میومدم

(07-01-2020، 11:28)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسایی که بقول خودشون کلا با سرو ته ج.ا مشکل دارن وقتی دلیل قانع کننده ای ندارن مستقیما میان چرت و پرت تفت میدن که نهایتا یه آشغالی به خورد بقیه بدن. (دروغ هرچی بزرگ تر،باور پذیر تر!)

هیچ دلیل قانع کننده ای خودت نمیبینی ؟ نیازی نیست من بگم چیزی ( هیچی نمیبینی ؟! )

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیررضا* - 07-01-2020

(07-01-2020، 12:08)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2020، 9:33)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بودی ؟!

آره ی مدت زیادی نمیتونستم ازین اکانت استفاده کنم دگ با اون میومدم

(07-01-2020، 11:28)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ دلیل قانع کننده ای خودت نمیبینی ؟ نیازی نیست من بگم چیزی ( هیچی نمیبینی ؟! )

این یارو از مذهبی های خشکه. منتها بروز نمیده. دلیلشو نمی دونم البته اما ازین موضوع مطمئنم.
یعنی از محمد هم تعصبی تره این.

واسه همین من یکی سعی سعی سعی میکنم جوابشو ندم. تو هم اهمیت نده به نظرم

البته هروقت با کامپیوتر آن بشم یه جواب کلی به چندته پیامش و این ترامپ میدم یه وقت فکر نکنن خبریه !

میگی دلیل قانع کننده ای برای بدی ج.ا نمیبینی Smile جالبه.

همین بس که حقوق نیمی از جامعه رو نادیده میگیره.
این خودش کافیه دیگه