انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Đęąđ.ğïřł - 28-11-2019

(28-11-2019، 19:11)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 16:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 16:23)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 14:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه جدید مبارک(:

از دوستت چخبر

رویا؟
خوبه ._.

سلام برسون بگو منم خودش میدونه

باشه:|

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - -Demoniac- - 28-11-2019

(27-11-2019، 22:15)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid='3465272' dateline='1574850376']
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@-Demoniac-

واقعا ترک کردن شبکه های مجازی مث مواد مخدر میمونه مثلا اون چن روز که اینترنتا قطع شده بود مث معتادایی شده بودم که تازه تو ترک رفتن :/

راستش منم اینجوری بودم چند سال قبل ..معتاد میشم به چیزی ب کسی ..
بعدش فهمیدم انسان ریاضت بکشه انسان میشه ..
شاید بگم بهترین بخش زندگیم همین قطعی اینترنت بود .. بحث فرهنگی و فلانش بمونه ..
کلا اینکه سر کسی تو زندگی کسی نبود .. ی جوری ی ارامش و بیخیالی در من ایجاد شد خیلی عالی بود با طرز فکر اینکه همه مث تونتشون قطعه ..

(27-11-2019، 15:06)@faus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهشون میگم لیاقت ندارید مثل آدمای شیک یه جای شیک بشینید ؟
میگن نه !

بنظرم جایی برید ک شلوغم کردید کسی کاریتون نداشته باشه ..

دقیقا دیروز مث سگ مارو از کافه انداختن بیرون ..
[/quote]
اره ....
حس میکنم نرمال شدم :|

(28-11-2019، 14:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه جدید مبارک(:

تو چقد اشنا بنظر میای .__.

(28-11-2019، 20:05)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2019، 22:15)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid='3465272' dateline='1574850376']
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@-Demoniac-

واقعا ترک کردن شبکه های مجازی مث مواد مخدر میمونه مثلا اون چن روز که اینترنتا قطع شده بود مث معتادایی شده بودم که تازه تو ترک رفتن :/

راستش منم اینجوری بودم چند سال قبل ..معتاد میشم به چیزی ب کسی ..
بعدش فهمیدم انسان ریاضت بکشه انسان میشه ..
شاید بگم بهترین بخش زندگیم همین قطعی اینترنت بود .. بحث فرهنگی و فلانش بمونه ..
کلا اینکه سر کسی تو زندگی کسی نبود .. ی جوری ی ارامش و بیخیالی در من ایجاد شد خیلی عالی بود با طرز فکر اینکه همه مث تونتشون قطعه ..

(27-11-2019، 15:06)@faus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهشون میگم لیاقت ندارید مثل آدمای شیک یه جای شیک بشینید ؟
میگن نه !

بنظرم جایی برید ک شلوغم کردید کسی کاریتون نداشته باشه ..

دقیقا دیروز مث سگ مارو از کافه انداختن بیرون ..
اره ....
حس میکنم نرمال شدم :|

نسخه جدید مبارک(:

تو چقد اشنا بنظر میای .__.
[/quote]

شقایقم درسا♡_♡
چطوری تو؟

sh.99@
عااا اره شقایق (:
منم بدک نیستم در حال درس و کنکور و اینا ...

تو چطوری ؟ چه خبرا ؟ ^____^

(28-11-2019، 21:09)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sh.99
عااا اره شقایق (:

عا بخون بخون موفق باشی^_^

قربانت خوبم
سلامتی^_^

(28-11-2019، 21:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 21:09)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sh.99
عااا اره شقایق (:

عا بخون بخون  موفق باشی^_^

قربانت خوبم
سلامتی^_^
مرسی (:

موفق باشی ^_-

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 28-11-2019

هعی :|

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 28-11-2019

(28-11-2019، 21:50)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گریه نکن دیگه

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 28-11-2019

(28-11-2019، 21:58)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 21:50)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گریه نکن دیگه

حتی دیگ گریمم نمیاد ک :/
فیلم جدید توپ سراغ نداری؟

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 28-11-2019

(28-11-2019، 22:31)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2019، 21:58)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گریه نکن دیگه

حتی دیگ گریمم نمیاد ک :/
فیلم جدید توپ سراغ نداری؟

پس بخند :/
جوکرو دیدی؟ خوب بود
Irish man هم سه ساعت و نیمه Telegh_50سه روزه دارم میبینم هنوز تمومش نکردم