انجمن های تخصصی  فلش خور
اسرار خالکوبی آندرتیکر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: اسرار خالکوبی آندرتیکر (/showthread.php?tid=277622)

صفحه‌ها: 1 2

اسرار خالکوبی آندرتیکر - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 07-12-2019

اسرار خالکوبی آندرتیکر 1

SARA

SARA به شکلی عرضی بر روی گلوی آندرتیکر قرار دارد . این خالکوبی از زمان AMERICAN BAD ASS انجام شده است . علت این خالکوبی نشان دادن عشق او به همسرش SARA CALAWAY که دختر عمویش نیز هست است که به عنوان هدیه ی ازدواج به او تقدیم شده است . آندرتیکر در متن کتاب WWE گفته است که تو می توانی حلقه ی ازدواجت را از دستت در آوری یا آن را پنهان کنی و سارای من در جایی قرار دارد که هرکس می تواند آن را به طور کامل در هر زمان و مکانی ببیند و من هرگز لباس های یقه دار نمی پوشم . اگر اتفاقی بین من و سارا بیفتد من تنها مجبورم زن دیگری با نام سارا پیدا کنم . این خالکوبی تنها خالکوبی است که پس از بازگشت آندرتیکر ازدوران AMERICAN BAD ASS دربدن او باقی مانده است .

دیوی در حال فکر کردن

شاید این خالکوبی پس از خالکوبی سارا ،معروفترین خالکوبی های آندرتیکر باشد . او گفته است که این خالکوبی موردعلاقه ی اوست و این خالکوبی نشان دهنده ی خصوصیات درونی آندرتیکر است .

خالکوبی های GRACIE و CHASY

دو تا خالکوبی دیگری که به بدن آندرتیکر اضافه شده ، به نام های دو دختر آندرتیکر است.این خالکوبی ها در اطراف خالکوبی سارا قرار داردکه مادرآن ها استو ، همسر آندرتیکر است .

جادوگر

در متن کتاب WWE نوشته شده است که این خالکوبی نشان دهنده ی یک جادوگر است که از یک داستان افسانه ای تبعیت می کند . تا مدت ها هیچ کس از این خالکوبی خبری نداشت تا این که آندرتیکر آن رادریک برنامه ی تلویزیونی آشکار کرد .

اسکلت جنگجو

کمتر کسی از این خالکوبی با خبر است و تنها علتی که آندرتیکر آن را انجام داده است این است که او به اسکلت علاقه ی فراوانی دارد .

ددمن واقعی

این خالکوبی که ددمن واقعی نام دارد ، در واقعیت از اولین خالکوبی هایی است که آندرتیکر داشته یا اولین آن ها . این خالکوبی نشان دهنده ی ددمن واقعی و یکی از شخصیت های آندرتیکر است . دلیل آن که به شکل جمجمه است این است که آندرتیکر قصددارد درذهن همگان شبیه جمجمه طرح شود .

B.S.K

BROTHERHOOD OF SOLITARY KNIGHTS که مخفف آن B.S.K می شود و به معنای انجمن برادران تنهای دلاور است که آندرتیکر در رابطه با آن گفته است که این نام یک گروه موتور سواری است که همراه آندرتیکر می رفتند . شاید جالبه بدانید PAUL BEARER هم عضو این گروه بود .

RE: اسرار خالکوبی آندرتیکر - SABER - 07-12-2019

تصویر خالکوبی هم بزارید.

RE: اسرار خالکوبی آندرتیکر - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 07-12-2019

(07-12-2019، 12:00)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر خالکوبی هم بزارید.

ندارم بعدا میزارم

RE: اسرار خالکوبی آندرتیکر - Open world - 07-12-2019

ملقب به مرد روحی هم هستش در کل آدم خفنیه دوسش دارم

RE: اسرار خالکوبی آندرتیکر - م‍حمّد - 07-12-2019

(07-12-2019، 12:39)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2019، 12:00)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر خالکوبی هم بزارید.

ندارم بعدا میزارم

تصویر کیفیت موضوع رو بالا میبره و مثل پلی میشه برای نویسنده شدن ؛)

(07-12-2019، 15:03)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملقب به مرد روحی هم هستش در کل آدم خفنیه دوسش دارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=277611

این تایپیک لقب هاش

بله آدم جالبی هستش..‌

(07-12-2019، 15:09)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2019، 12:39)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر خالکوبی هم بزارید.

ندارم بعدا میزارم

تصویر کیفیت موضوع رو بالا میبره و مثل پلی میشه برای نویسنده شدن ؛)

میدونم عزیزم بعدا عکسش رو می زارم الان وقت ندارم

سپاس رو بزن...

تصویر خالکوبی - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 07-12-2019

تصویر خالکوبی رو زدم

سپاس رو بزن....

RE: اسرار خالکوبی آندرتیکر - SABER - 07-12-2019

(07-12-2019، 18:07)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر خالکوبی رو زدم

سپاس رو بزن....
نمایش داده نمی شه فیییLتره.

RE: اسرار خالکوبی آندرتیکر - کــــــــــⓐرمَن - 07-12-2019

قیافش خشنه خوشم میاد ازش چه خالکوبی هم داره فقط زیاد ه Big Grin

(07-12-2019، 20:31)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیافش خشنه خوشم میاد ازش چه خالکوبی هم داره فقط زیاد ه Big Grin

کشتی گیر دوست داشتنی ای هست

(07-12-2019، 20:15)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2019، 18:07)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر خالکوبی رو زدم

سپاس رو بزن....
نمایش داده نمی شه فیییLتره.

پس چرا عکس برای من بدون فیلتر شکن واضح و مشخص میاد؟