انجمن های تخصصی  فلش خور
اگه دوس داری ازم سوال بپرس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: اگه دوس داری ازم سوال بپرس (/showthread.php?tid=277961)

صفحه‌ها: 1 2

اگه دوس داری ازم سوال بپرس - ρσєѕɪ - 14-01-2020

سلام برای اینکه بیشتر با من آشنا شید گفتم بیایید هر چقدر دوس دارین ازم سوال بپرسید
1
2
3
شروع کنید                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - tamana m - 15-01-2020

سلام عزیزم خوش اومدی
وسوالم حاضری نفر بعدی منو ببوسی؟

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - red_Queen - 15-01-2020

سلام
خوش عضو جدید

یه معرفی مختصر خودت بگو بیشتر بشناسیمت ؟

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - ρσєѕɪ - 15-01-2020

(15-01-2020، 16:26)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
خوش عضو جدید

یه معرفی مختصر خودت بگو بیشتر بشناسیمت ؟

غزل 13 تهران

(15-01-2020، 14:42)tamana m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزیزم خوش اومدی
وسوالم حاضری نفر بعدی منو ببوسی؟

اوووممم نميدونم شايد

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - Mehran_RAP_021 - 15-01-2020

سلام
چه رنگی دوست داری؟
غذای مورد علاقه؟
رل داری؟

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - ρσєѕɪ - 15-01-2020

(15-01-2020، 19:18)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
چه رنگی دوست داری؟
غذای مورد علاقه؟
رل داری؟

مشكي

ايراني:باقالي پلو با گوشت خارجي:كورن داگ

آره

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - Mehran_RAP_021 - 26-01-2020

(14-01-2020، 14:56)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من عضو جدید انجمنم برای اینکه بیشتر با من آشنا شید گفتم بیایید هر چقدر دوس دارین ازم سوال بپرسید                                                                                        1                                                                                                                                                                                                                                                           2                                                                                                                                                                                                                                                        3                                                                                                                                                                                                                                                     بپرسید

بخاطر پیامتون آمدم
خواستم جواب بدم ولی صندوق پیاماتون پره خالیش کنین
کنار جایی که درصد حافظه پیاماتونو نشان میده
نوشته تخلیه پوشه اونو بزننین

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - ρσєѕɪ - 26-01-2020

من کلشو خالی کردم ولی میگه بازم پره

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - Mehran_RAP_021 - 26-01-2020

(26-01-2020، 21:35)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلشو خالی کردم ولی میگه بازم پره

تخلیه پوشه رو بزن چنتا. گزینه هست جلوشون یه مربع کوچیک هست بزن رو مربع ها
وقتی تیک خوردن
پایین نوشته حذف اونو بزن تخلیه میشه

RE: اگه دوس داری ازم سوال بپرس - ρσєѕɪ - 26-01-2020

مرسی خالی شد