انجمن های تخصصی  فلش خور
احساسات دخترونه چطوریه؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: زباله دان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=37)
+--- انجمن: زباله دان موضوع ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: احساسات دخترونه چطوریه؟! (/showthread.php?tid=279303)

صفحه‌ها: 1 2

احساسات دخترونه چطوریه؟! - *#*#Pegasus#*#* - 05-03-2020

یه سوالی که همیشه مغزمو مشغول کرده اینکه دخترا هم عاشق میشن یا از پسری خوششون میاد یا همش الکیه و دارن سر ما پسرا کلاه میزارن ... چون من خودمو جای یه دختر که میزارم میبینم دلیلی برای اینکه از یه پسر خوشم بیاد پیدا نمیکنم،......لطفا جواب بدید حیلی کنجکاوم!!!!!!!

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - کــــــــــⓐرمَن - 05-03-2020

خب دخترا بیشتر دوست دارن پسرا دنبالشون باشن و از ی طرف پسرا هم تنوع می خوان هر دو تا ی جایی خوب و ی جایی بدن پس تو ک خودتو جای دخترا میزاری دلیلی نمی بینی ک دخترا از پسرا خوششون میاد باید بگم دخترا هم دلیلی نمیبینند از ی پسر خوششون بیاد همش ی هوس هستش ک نوجوون ها فرق بین عشق و هوس رو هنوز نمی فهمند بعد از جدایی دچار افسردگی میشن

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - tamana m - 05-03-2020

عشق یه چیز مقدسه که توی بازه ی زمانی خاصی اتفاق می افته البته ناگفته نمونه که اون بازه زمانی توی نوجونی نیست
و حرف شما
عشق یه دلیل دوس داشتنی و دو طرفه اس برای اینکه یه پسر و دختر همدیگه رو دوست داشته باشن

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - MEL_ISA - 30-04-2020

(05-03-2020، 20:07)*#*#Pegasus#*#* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوالی که همیشه مغزمو مشغول کرده اینکه دخترا هم عاشق میشن یا از پسری خوششون میاد  یا همش الکیه و دارن سر ما پسرا کلاه میزارن ... چون من خودمو جای یه دختر که میزارم میبینم دلیلی برای اینکه از یه پسر خوشم بیاد پیدا نمیکنم،......لطفا جواب بدید حیلی کنجکاوم!!!!!!!

چون خودت پسری دلیلی پیدا نمیکنی داداشمـــ :/
بعدشم دخترا مجسمه که نیستن احساس دارنـــــ Sad

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 03-05-2020

(05-03-2020، 20:07)*#*#Pegasus#*#* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوالی که همیشه مغزمو مشغول کرده اینکه دخترا هم عاشق میشن یا از پسری خوششون میاد  یا همش الکیه و دارن سر ما پسرا کلاه میزارن ... چون من خودمو جای یه دختر که میزارم میبینم دلیلی برای اینکه از یه پسر خوشم بیاد پیدا نمیکنم،......لطفا جواب بدید حیلی کنجکاوم!!!!!!!

تو دلیل نمیبینی شاید دخترا دلیل داشته باشن تو چمیدونی.__.

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - red_Queen - 03-05-2020

خب شما مطمعنن از طریقه  شبکه مجازی خودتونو جای دختر جا میزنین درسته
خب هیچ کس  امکان نداره کسی از طریق مجازی عاشق شه
یا طرف سنش پایینه یا دورغ میگه یا فکر میکنه عاشقه ولی هوسه
بعضی از دخترا دنبال اینن که وقتشونو با بازی دادن یه پسر وخیلی از پسرا هم اینجورین
اینکه ادم بفهمه طرف عاشقشه یا نه چیز سختیه اینکه واقعا راست میگه
و فقط مربوط به پسرا نیس

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - سهَ‌ند - 03-05-2020

یه چرخ تو نی نی سایت بزنی دیگه دلیلی واسه اینکه از یه دختر خوشت بیاد هم پیدا نمیکنی

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - DarkLight - 04-05-2020

نمیدونم یجوری هستن کسی نمیتونه درکشون کنه
لوسن
حسودن
خودشونو خوشگلترین میدونن Big Grin
یه پسر ولشون کنه دیگه به زندگی عادی خیلی سخت برمیگردن
دیگه بقیه شو نمیدونم
من فقط یکم از احساسات دخترونه دارم پس نمیتونم کمکت کنم شرمنده Big Grin

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - Emmɑ - 28-06-2020

خوشمون میاد کم کم عاشقش میشیم اگع اونا هم ازما خوششون نیاد دیوونه میشیم Angel

RE: احساسات دخترونه چطوریه؟! - anoosh2 - 28-06-2020

والا این جور که من دیدم دخترای خوب و اصیل اگه یه کم بهشون توجه کنی اینقدر عاشقت میشند که دیگه به این آسونی دست از سرت بر نمیدارند و رهائی از دستشون خیلی سخته .حتی برا از دست دادنت خودکشی میکنند .
البته بعدا که زن و شوهر شدند تلافیشو در میارند .?