انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ (/showthread.php?tid=279404)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - Ɗєя_Mσηɗ - 11-03-2020

(11-03-2020، 22:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=273849
اینم ببینید جالبه.
ببینید چقدر سپاس ادم واسه ایجاد کننده گ.ا (از این بیشترم هست من پیدا نکردم)
الان از ص 180 میگن گ.ا جدید بزن دریغ از سپاس. فکر میکنن گ.ا ایجاد کردن چه چیز بزرگیه :-|
روی سخنم با شماست
@m.h.sa
@"kind-girl-nafas"
@s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉
نا سلامتی دوتای شما نویسنده هستین 19 
یکم از ایسان یاد بگیرید 20

ااا باشه من هر وقت نویسنده شدم سپاسم میدم بهت
حالا سپاس میخوای منو نویسنده کن Tongue Tongue

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 11-03-2020

(11-03-2020، 22:18)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:15)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی مرگ
خشم اژدها
اژدها وارد میشود
رئیس بزرگ

کدوم فیلم؟

صاحب نظر ها بکید کدوم؟
چند سالته؟
برو هری پاتر رو ببین قشنگه!

(11-03-2020، 22:14)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب ادمی هستیاا...یعنی روتو برم!!!
با این میشه دوتا سپاس...ولی جنابعالی هنو ندادی عیدی منو

عیدی رو توی عید دیدنی میدن. هروقت اومدین خونه ما واسه دید و بازدید اسکناسای جدید هزار تومنی میدم (از اونایی که شبیه 10 هزارین)

شیطونه میگه حذف کن سپاسو Dodgy Tongue Tongue
ممد بده عیدی منو

(11-03-2020، 22:19)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:18)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:15)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی مرگ
خشم اژدها
اژدها وارد میشود
رئیس بزرگ

کدوم فیلم؟

صاحب نظر ها بکید کدوم؟
چند سالته؟

عیدی بده!

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - م‍حمّد - 11-03-2020

(11-03-2020، 22:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم ببینید جالبه.
الان از ص 180 میگن گ.ا جدید بزن دریغ از سپاس. فکر میکنن گ.ا ایجاد کردن چه چیز بزرگیه :-|
روی سخنم با شماست
@m.h.sa
@"kind-girl-nafas"
@s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉

ااا   باشه من هر وقت نویسنده شدم سپاسم میدم بهت
حالا سپاس میخوای منو نویسنده کن Tongue  Tongue
مگه دست منه؟ نهایت کاری که از دست  من برمیاد اینه که بعد از فعالیتت تورو نویسنده معرفی کنم و کسایی که با نویسنده شدنت موافقن رو لایک کنم .-| (یه چشم نداره این)

(11-03-2020، 22:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:14)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عیدی رو توی عید دیدنی میدن. هروقت اومدین خونه ما واسه دید و بازدید اسکناسای جدید هزار تومنی میدم (از اونایی که شبیه 10 هزارین)

شیطونه میگه حذف کن سپاسو Dodgy  Tongue  Tongue
ممد بده عیدی منو
بطّب پول نمیخوای !
میخوای بگم نهار چی خوردید؟

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 11-03-2020

بازی مرگ
خشم اژدها
اژدها وارد میشود
رئیس بزرگ

کدوم فیلم؟

کدومشون خوبه؟

بازی مرگ
خشم اژدها
اژدها وارد میشود
رئیس بزرگ

کدوم فیلم؟

صاحب نظر ها بکید کدوم؟

بیا برو اینو ببین
Haunt 2019
خیلی باحـــــاله امروز دیدمش

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - ρσєѕɪ - 11-03-2020

(11-03-2020، 22:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد بده عیدی منو

(11-03-2020، 22:19)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی مرگ
خشم اژدها
اژدها وارد میشود
رئیس بزرگ

کدوم فیلم؟

صاحب نظر ها بکید کدوم؟
چند سالته؟

عیدی بده!

مهسا از من یاد بگیر Tongue Big Grin
هیچکس بم عیدی نمیده هیچ زری نمیزنم Dodgy Big Grin

(11-03-2020، 22:19)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم ببینید جالبه.
روی سخنم با شماست
@m.h.sa
@"kind-girl-nafas"
@s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉

ااا   باشه من هر وقت نویسنده شدم سپاسم میدم بهت
حالا سپاس میخوای منو نویسنده کن Tongue  Tongue
مگه دست منه؟ نهایت کاری که از دست  من برمیاد اینه که بعد از فعالیتت تورو نویسنده معرفی کنم و کسایی که با نویسنده شدنت موافقن رو لایک کنم .-| (یه چشم نداره این)

ممد بده عیدی منو
بطّب پول نمیخوای !
میخوای بگم نهار چی خوردید؟

چرا نخوام؟؟؟..یه تومن(یک میلیون) بزن به کارتم
نتونستی ده تا سپاس بده بهم Tongue
خخخخخخخ چی خوردیم؟ Tongue

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 11-03-2020

من میگم بین فیلمای بروسلی کدوم خوبه میگه برو فلان فیلمو ببین

یکی از فیلمای بروسلی رو انتخاب کنید.....

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - ρσєѕɪ - 11-03-2020

اااااااا مرسی محمد بم عیدی دادی Big Grin
اولین کسی بت عیدی داد من بودما یادت نره Big Grin