انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ (/showthread.php?tid=279404)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - red_Queen - 11-03-2020

(11-03-2020، 23:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:39)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:14)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب ادمی هستیاا...یعنی روتو برم!!!
با این میشه دوتا سپاس...ولی جنابعالی هنو ندادی عیدی منو

عیدی رو توی عید دیدنی میدن. هروقت اومدین خونه ما واسه دید و بازدید اسکناسای جدید هزار تومنی میدم (از اونایی که شبیه 10 هزارین)

از دست تو
باشه بیا اینم سپاس

جواب اشتباه دادم  Big Grin
@محمّدبهت سپاس دادما بعدا نگی ندادی

ندادی Sad

(11-03-2020، 23:07)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم ارسالیا قدیم ت گ.ا رو میخونم ..
چقد خوب بود
دلم یهو تنگ شد

@محمّد
ت رو اصن یادم نیس ولی اون وسط مسطا هستی :|
اسمت چی بود قبلا؟

من زیاد توی گ.ا فعال نبودم قبلا.
اسم اولم: محمدطوفان
دومیش: 880848888410
اگه جالب باشن لینکو بده ماهم بخونیم! 

این دکمه ی سپاس کار نمیکنه وگرنه من دادم Big Grin

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - سهَ‌ند - 11-03-2020

هورااااااا

الان دادم دیگه
@محمّد
اون ۳۷ اخرشد ۳۸

دوتاهم دادم

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - م‍حمّد - 11-03-2020

(11-03-2020، 23:39)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 23:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:39)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه بیا اینم سپاس

ندادی Sad

قالبتو چرا عوض نمیکنی؟
اون دیگه قدیمیه! باهاش نه میتونی ببینی کی سپاست کرده کی رو سپاس کردی و نه میتونی اهنگای پروفایلارو گوش بدی ! رنگشم یذره قدیمیه

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - Faust - 11-03-2020

رنگ نویسنده ها چقدر زشته ..

(11-03-2020، 23:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه چیکار کنیم
همینه که هست

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - م‍حمّد - 11-03-2020

(11-03-2020، 23:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره! من یه رنگ بهتر پیشنهاد داده بودم ولی اقا صابر و امیر گفتن برو تو کوچه خودت بازی کن بچه تورو چه به این حرفا!
هعی..

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - Ɗєя_Mσηɗ - 11-03-2020

ممد عمو صابر عیدی بهت چی میده؟؟؟
هیشی ب من عیدی نوموده...دلم اوفی شودا

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - لــــــــــⓘلی - 11-03-2020

(11-03-2020، 23:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:29)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان خوبین؟
عاقا حوصلم سر رفت Confused
@m.h.sa

سلام عزیزم
خوبی؟

(11-03-2020، 22:30)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:25)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 22:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نخوام؟؟؟..یه تومن(یک میلیون) بزن به کارتم
نتونستی ده تا سپاس بده بهم Tongue
خخخخخخخ چی خوردیم؟ Tongue
باشه ده (ریال) سپاست میکنم. (همین پستتو سپاس کردم)

نهار مغز خر خوردی

ممد خجالت بکش با اون سنت اینقدر خسیسی Tongue  Tongue  Wink

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  دیوونه
حالا میخوای من بگم شما ناهار چی خوردید؟
هرکی منو زیاد سپاس کنه منم اونو زیاد سپاس میکنم و بالعکس

اگه نتونی بگی اخطار میدم Telegh_10

والا ما که سپاس میکنیم ولی سپاسی نمیبینیم!!!!!

سواستفاده گر!!!!
ناهار قورمه سبزی داشتین..Telegh_01Telegh_01

ممنون عشقم Heart
توخوبی؟ بهتری؟ Huh Blush
ببخشید داشتم میدرسیدم Undecided

(11-03-2020، 23:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 23:39)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه بیا اینم سپاس

ندادی Sad

قالبتو چرا عوض نمیکنی؟
اون دیگه قدیمیه! باهاش نه میتونی ببینی کی سپاست کرده کی رو سپاس کردی و نه میتونی اهنگای پروفایلارو گوش بدی ! رنگشم یذره قدیمیه

یه چیزی بگم مسخره نکن
اصلا بلد نیستم  crying