انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ (/showthread.php?tid=279404)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - red_Queen - 09-03-2020

(09-03-2020، 16:33)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احساس میکنم حدود ۲ ساعت از عمرم پای فیلم جوکر تلف شد !
شایدم مفهومشو درک نکردم :-|
انتظار داشتم اخرش هدایت بشه! 

جوکر جدید و رو میگی ؟

اره یکم غیر قابل مفهومه
ولی من ازش خوشم میاد
بعضی ها میگن امکان داره کل اتفاق هایی که تو فیلم براش افتاد خواب باشه به جز حرف هاش با مشاوره

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - Ɗєя_Mσηɗ - 09-03-2020

(09-03-2020، 16:38)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-03-2020، 16:31)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا اسپم حساب میشن

برادر من اسپم چیه وخدی هیچ بحثی نی همه خوابن  بعدم گ. آ ینی راحت باش اسمش روشه البته شرع واسلام درخطرنیوفته میو چخ وکیشده وپیشده اینا ن اسلام ن شرع ن قانونادرخطرنمیندازه  اگ اینجا حرف نزنیم تنرژی تخیله نکنیم کجاکنیم?!
بریم استغفراله باپسرمردم حرف بزنیم
اونوخ گناش گردن شماس ک نمیزاری تخلیه کنیم انرژیه رو
ازمن گفدن بود ن

لایـــــــــــــکــــــــــــــ ارزوTelegh_01Telegh_27

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - ارزوخواجه - 09-03-2020

(09-03-2020، 16:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-03-2020، 16:31)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا اسپم حساب میشن

گ.ا واسه اسپم دادنه
سخنی از محمّد (ع) Tongue Tongue Tongue

(09-03-2020، 16:34)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا اسپم حساب میشن
خدارو شکر اومدی اینا دیوانم کردن هی میگن  مییییییییییییییییوووووووووووووووووووووو ای خدا تروخدا کمکم کن

مــــــــیوووووووووووووووووووووووووووووو Dodgy Big Grin Tongue Tongue

مــــــــیوووووووووووووووووووووووووووووو

مــــــــیوووووووووووووووووووووووووووووو

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - م‍حمّد - 09-03-2020

(09-03-2020، 16:39)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-03-2020، 16:33)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوکر جدید و رو میگی ؟

اره یکم غیر قابل مفهومه
ولی من ازش خوشم میاد
بعضی ها میگن امکان داره کل اتفاق هایی که تو فیلم براش افتاد خواب باشه به جز حرف هاش با مشاوره
ادامش کی میاد؟
+
۲۰ددرصد اخطار اقا صدرا بخواطر اسپم توی گ.آ بود. گ.ا یعنی بحث و گفتگو :-| یعنی برخلاف تاپیکهای دیگری که توش ممنون و مرسی و مکالمه اسپمه اینجا اسپم نیست ولی نه اینکه میو میو کنی.

(09-03-2020، 16:41)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-03-2020، 16:39)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوکر جدید و رو میگی ؟

اره یکم غیر قابل مفهومه
ولی من ازش خوشم میاد
ادامش کی میاد؟
+
۲۰ددرصد اخطار اقا صدرا بخواطر اسپم توی گ.آ بود. گ.ا یعنی بحث و گفتگو :-| یعنی برخلاف تاپیکهای دیگری که توش ممنون و مرسی و مکالمه اسپمه اینجا اسپم نیست ولی نه اینکه میو میو کنی.

ما به زبون پیشی ها حرف میزنیم Tongue Tongue Big Grin

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - م‍حمّد - 09-03-2020

بکارت ادامه بده پس Undecided

(09-03-2020، 16:41)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوکر جدید و رو میگی ؟
اره یکم غیر قابل مفهومه
ولی من ازش خوشم میاد
ادامش کی میاد؟
+
وخدی کسی نی بحث وگفتوگوکنیم همه فقط میخونن بشنیم خودمون بگیم وبحث کنیم باخودمون اینجوری حداقل صدای دادشون درمیادمیفهمیم وجوددارن افرادی ک فقط خوانندن

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 09-03-2020

(09-03-2020، 16:39)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-03-2020، 16:35)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلمش قشنگ بود ک
بعید میدونم کسی دوست داشته باشه کل فیلم قاتلی رو تماشا کنه که اخرشم درمان نشه. فیلمش خوب بود. اما مفهومشو بعید میدونم
فیلم ابر قهرمانی نبود،درمورد یه آدم بود با شرایط روحی خاص و از لحاظ احساسی خیلی خوب نشون داد
بازیگرشم خوب بازی کرد؛
تو اول باید بری سری های قبل بتمن رو ببینی مثلا یخورده چارچوب فیلم دیدنتو تو انواع سبک ها بسازی بعد بیای مقایسه کنی هرچند این اصن یه فضای دیگه ایه! جوکر هس ولی بتمنی وجود نداره چون کارگردان خودشم گفته از فیلمای ابرقهرمانی (امثال مرد عنکبوتی و جواد یاکوزا)متنفره. اینم برای انتقام از اونا ساخته.

(09-03-2020، 16:44)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
حالا ناراحتی چرا بابایی؟؟؟ Exclamation

(09-03-2020، 16:44)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درضمن اقای محمد اقاطبق گفده دوستتون رنج سنی گ، آ اومده پایین ینی همه بچن
بچه هاک گفت وگو بحث نمیکنن بازی میکنن