انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 338 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 338 (/showthread.php?tid=279765)

RE: مجموعه فرار از کرونا - Sirvan10_a - 16-03-2020

(15-03-2020، 15:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ البته نوشتم بگی بهتره جناب
حرفای واقعی؟؟
البته حق داری بچه ها حرفای الکی رو هم واقعی در نظر میگیرن
تشخیصش سخته برا کوچولوعا

برادران محترم از من به شما نصیحت با این خانوم درگیر نشید

چون مطمین باشید پدرتونو در میاره من امتحان کردم یه کاری باهام کرد که شبش با قرص خوابیدم. و همچنین خودشم شکست بدی خواهراشو نمی تونید

دخترا یه عادت دارن برعکسه ما پسرا تا اخرشم پشته هم اند

ولی ما پسر تا می بینم قضیه بیخ پیدا کرد ال فرار

RE: گفتگوی آزاد نسخه 338 - سهَ‌ند - 16-03-2020

(16-03-2020، 10:11)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2020، 9:33)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عا ها؟ عا

بنانا میخوری؟

نخیررر فقط بادمجااان

RE: گفتگوی آزاد نسخه 338 - م‍حمّد - 16-03-2020

(16-03-2020، 10:18)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2020، 10:11)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2020، 9:33)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عا ها؟ عا

بنانا میخوری؟

نخیررر فقط بادمجااان
یذره منتظر بمون فصل هلو بیاد با پرزاش بخور Telegh_42

RE: گفتگوی آزاد نسخه 338 - AMIRMAHDI_AEZAZI - 16-03-2020

سلام به همه

RE: گفتگوی آزاد نسخه 338 - سهَ‌ند - 16-03-2020

(16-03-2020، 10:45)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه

سلام همه به تو

RE: مجموعه فرار از کرونا - Amir-77 - 16-03-2020

(16-03-2020، 10:14)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 15:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ البته نوشتم بگی بهتره جناب
حرفای واقعی؟؟
البته حق داری بچه ها حرفای الکی رو هم واقعی در نظر میگیرن
تشخیصش سخته برا کوچولوعا

برادران محترم از من به شما نصیحت با این خانوم درگیر نشید

چون مطمین باشید پدرتونو در میاره من امتحان کردم یه کاری باهام کرد که شبش با قرص خوابیدم. و همچنین خودشم شکست بدی  خواهراشو نمی تونید

دخترا یه عادت دارن برعکسه ما پسرا تا اخرشم پشته هم اند

ولی ما پسر تا می بینم قضیه بیخ پیدا کرد ال فرار

خب مهسا حق داره
داستان صدرا خوبه ولی نباید درمورد مهسا مینوشت خو شاید مهسا خوشش نمیاد

RE: گفتگوی آزاد نسخه 338 - thug life - 16-03-2020

سلام به هم انجمنی هااااا
هم فلشخوری هاااا
هم گ.ا یی هاااااا
هم پ.خ ایی هاااااا
و هم و.. ای هااااا

RE: گفتگوی آزاد نسخه 338 - red_Queen - 16-03-2020

سلام اهل فلش خور

دعا کنید راه بسته نباشه مجبوریم اون موقعه این همه رو برگردیم crying

RE: مجموعه فرار از کرونا - Sirvan10_a - 16-03-2020

منم به مهسا حق میدم

صدرا اول باید از مهسا اجازه می گرفت بعد در موردش می نوشت

فکر میکنم صدرا از عمد این کارو کرده

RE: گفتگوی آزاد نسخه 338 - Sirvan10_a - 16-03-2020

(16-03-2020، 10:59)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اهل فلش خور

سلام

انشالا که بسته نیست ولی اول از یه جای می پرسیدید مطمین می شودید بعدش راه می افتادید
من دیروز عمه مو میخواستم ببرم شهر خودشون خیلی هم دور نیست ها نذاشتن

(16-03-2020، 10:59)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اهل فلش خور

سلام

انشالا که بسته نیست ولی اول از یه جای می پرسیدید مطمین می شودید بعدش راه می افتادید
من دیروز عمه مو میخواستم ببرم شهر خودشون خیلی هم دور نیست ها نذاشتن