انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ (/showthread.php?tid=280009)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Sirvan10_a - 25-03-2020

(25-03-2020، 0:00)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:56)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:55)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:52)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا بودیم؟

آها دنبال یه عشق پاکم  Undecided

Undecided  Undecided
عشق مسخره بازی نیست ک بگردی تا بلاخره پیدا شه
عشق باید ب وجود بیاد

منم دنبال همینم دیگه :-|

خب پ وایسا ب وجود بیا
بعدش با حرف نفسم موافقم

راست میگه منتظر باش به وجود بیاد ولی اگه اومد ولش نکن تا بهش برسی اسمه عشقو خراب نکن پیشه خودت

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Ɗєя_Mσηɗ - 25-03-2020

(25-03-2020، 0:02)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان نمیتونی فراموشش کنی به کی ضرر زدی؟
به خودت یا اون دختری که از اولش با صداقت بهت گفت هیچ حسی ندارع¿¡
چرا...مطمعن باش فراموش میشه

این بازی عشق باید بسوزی اگه نسوزی عشق نیست بفهم

بازی عشق¿¿
اگه عشقی باشه...
اینا همش ب اقتضای سنه!

نفس جون ابجی ناراحت نشو بحث میکنیم

نفس جون ابجی ناراحت نشو بحث میکنیم

راستی منظورت این بود من بی عقلم دیگه دستت درد نکنه

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 25-03-2020

بحث مسخره شد بسه.....

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - red_Queen - 25-03-2020

(25-03-2020، 0:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 0:02)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان نمیتونی فراموشش کنی به کی ضرر زدی؟
به خودت یا اون دختری که از اولش با صداقت بهت گفت هیچ حسی ندارع¿¡
چرا...مطمعن باش فراموش میشه

این بازی عشق باید بسوزی اگه نسوزی عشق نیست بفهم

بازی عشق¿¿
اگه عشقی باشه...
اینا همش  ب اقتضای سنه!
مهسا جان ولش کن
این افکاریه که اون داره و بهشون باور داره ما نمی تونیم تغییرش بدیم
اون عشق و چیز دیگه ایی میبینه

(25-03-2020، 0:08)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث مسخره شد بسه.....

با هات موافقم برادر

محمد کجایی
بیا نسخه جدید و بزن

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - لــــــــــⓘلی - 25-03-2020

man raftam lala Heart
shabetoon khosh Heart

@محمّد

برادر کجاییییییی

(25-03-2020، 0:11)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

man raftam lala Heart
shabetoon khosh Heart

شبه توهم خوش گلم

نفس الان رسما داری توهین میکنی.

اصلا من الان تز اون نفرکی از اولین روز انجمن دوست داشتم جلوی همه درخواست میدم اگه گفت نه من دوره رل گرفتنو خط میکشم قبول؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط باید اونم دلیل داشته باشه برای رد کردنه منم دلیل منطقی؟؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Ɗєя_Mσηɗ - 25-03-2020

بچه ها به هر حال ما به خاطر خودتون داریم میگیم...هر طور خودتون دوست دارین...ولی خب مسلما تجربه ی ما بیشتره نسبت بهتون
اگه من و نفس چیزیی میگیم به خاطر اینه دوست نداریم از این سن بشکنین...واسه دوباره ساختن زمان زیادی میبره...یه موقع به خودتون میاین میبینین کل نوجونیتون به پای یه احساس پوچ تموم شده و رفته...

(25-03-2020، 0:11)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس الان رسما داری توهین میکنی.

اصلا من الان تز اون نفرکی از اولین روز انجمن دوست داشتم جلوی همه درخواست میدم اگه گفت نه من دوره رل گرفتنو خط میکشم قبول؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط باید اونم دلیل داشته باشه برای رد کردنه منم دلیل منطقی؟؟

من اصلا قصد توهین ندارم
اصلا همچین ادمی نیستم
با هم بحق و گفتگو کردیم
و به نتیجه ای نرسید
تمام
بقیه به خود شما مربوطه