انجمن های تخصصی  فلش خور
بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ (/showthread.php?tid=280537)

صفحه‌ها: 1 2

بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - Z_m - 26-03-2020

بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
خودم:محصولات باغامون بخاطر سرمازدگی آسیب دیدن.
کرونا هم کل شهرمونو برداشته جرئت نداریم بیردن بریم.
شما چطور؟چیکار میکنین این روزا؟

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - 2سیب - 27-03-2020

کرونا چه ربطی به میوه ی باغتون داشت.ماهم باغمون هر سال همینطوری تگرگ و باد و غیره به همش میزنه امسال هیچ ربطی به کوید۱۹نداشت.کرونا خیلی هم خوب بوده تا اینجا۴۰درصد مرگ و میر کله دنیا کاهش پیدا کرده

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - ραтяιcια - 27-03-2020

بزرگترین ضربه دوری از رفیقامه که عاشقشونم دلم براشون تنگ شده خیلیییییییییی15151515151515151515

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - Z_m - 28-03-2020

(27-03-2020، 1:31)2سیب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کرونا چه ربطی به میوه ی باغتون داشت.ماهم باغمون هر سال همینطوری تگرگ و باد و غیره به همش میزنه امسال هیچ ربطی به کوید۱۹نداشت.کرونا خیلی هم خوب بوده تا اینجا۴۰درصد مرگ و میر کله دنیا کاهش پیدا کرده

من نوشتم کرونا و مشکلات دیگه...اسیب باغ ما از بارندگی و سیل هست

(27-03-2020، 12:25)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگترین ضربه دوری از رفیقامه که عاشقشونم دلم براشون تنگ شده خیلیییییییییی15151515151515151515

من ففط یک دوست دارم که همیشه مجازی باهاش در ارتباطم Blush

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - یلدا 86 - 28-03-2020

از درس موندیم

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - thug life - 28-03-2020

یک پوسیدم
دو پوکیدم
سه از دست رفتیم
چهار دور از خانواده ایم فامیلا

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - Ɗєя_Mσηɗ - 28-03-2020

خیلیییی کسل شدم
نمیدونم انرژیمو چجورییی با چییی خالی کنم
موندم تو خونه دارم دیوونه میشمممم
6

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - ραтяιcια - 29-03-2020

(28-03-2020، 19:42)Z_m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 1:31)2سیب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نوشتم کرونا و مشکلات دیگه...اسیب باغ ما از بارندگی و سیل هست

(27-03-2020، 12:25)دخترفسقلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ففط یک دوست دارم که همیشه مجازی باهاش در ارتباطم Blush

پیشش باشی خیلی فرق داره تا اینکه تو گوشی باهاش در ارتباط باشی

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - Z_m - 29-03-2020

اونکه اره ولی خب من کلا دایره دوستام محدوده

RE: بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟ - amir roman - 30-03-2020