انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ (/showthread.php?tid=280620)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - م‍حمّد - 28-03-2020

از ی پاندا آرزوشو میپرسن جواب میده میخوام یبار عکس رنگی بندازم. 
هه هه هه 

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - Hediyee - 28-03-2020

خواهشا پيشو نگيرين
تمام شد
پيله نکنيد به هم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - red_Queen - 28-03-2020

(28-03-2020، 15:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه هه هه 

Big Grin Big Grin

ادما همیشه چیزایی رو میخوان که ندارن

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - thug life - 28-03-2020

الان تمام خوبه

(28-03-2020، 15:58)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 15:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه هه هه 

Big Grin Big Grin

پاندا میباشد

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - ارش ps4 - 28-03-2020

(28-03-2020، 15:56)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا
بعضی ها نمیتونن رعایت کنن
دوستان لطفا دعوا رو کنار بزارید
تا یه جمع دوستانه کنارهم داشته باشیم
اینو به اقا سیروان بگین.
من با ایشون سلام کردم ولی ایشون بجای جواب سلام شروع کرد به پیله کردن.
ایشون برای من عزیزه.
من کاری با این اقا ندارم.

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - red_Queen - 28-03-2020

(28-03-2020، 15:58)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تمام خوبه

(28-03-2020، 15:58)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه هه هه 

Big Grin  Big Grin

پاندا میباشد

منم نگفتم ادمه
گفتم آدما
کلی گفتم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - ارش ps4 - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:00)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 15:56)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا
بعضی ها نمیتونن رعایت کنن
دوستان لطفا دعوا رو کنار بزارید
تا یه جمع دوستانه کنارهم داشته باشیم
اینو به اقا سیروان بگین.
من با ایشون سلام کردم ولی ایشون بجای جواب سلام شروع کرد  به پیله کردن.
ایشون برای من عزیزه.
من کاری با این اقا ندارم.
من دیگه درباره ی این صحبت نمیکنم.
خوب شما خوبی؟
اسم شما چیه من نمیدونم خارجی نوشته.

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - Sirvan10_a - 28-03-2020

(28-03-2020، 15:51)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 15:46)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ارش pes4"
الان ثابت کردی مرهامی از کجا میدونی من دروغ گو هستم .

دو پرهام هر وقت میخواست من تهدید کنه گیگفت ابرو تو میبرم خوب ببر من که تا الان باهات حرف نزدم چی از من میدونی سه من نیازی ندارم بقیه منو بخوان چون خودم خواستنی هستم وگرنه تا الان انقدر دوست نداشتم

اصلا تو پرهام نیستی باشه ارسی اصل بده اهل کجای کدوم شهر

(28-03-2020، 15:45)یلدا 86 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه از التماس کردن به دیگران متنفر بودم و هستم

یلدا پی بهت گفتم
من اهل ایران شهر شیراز.
ادرس میخوای؟
میخوای بیای دم در خونه شناسنامه ی منو نگاه کنی؟

کجای شیراز؟؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - thug life - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:00)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 15:58)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تمام خوبه

هه هه هه 

Big Grin  Big Grin

پاندا میباشد

منم نگفتم ادمه
گفتم آدما
کلی گفتم

باش Big Grin

دلم یه هیجان عشقی میخواد

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - Sirvan10_a - 28-03-2020

(28-03-2020، 15:55)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 15:53)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 15:51)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 15:46)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ارش pes4"
الان ثابت کردی مرهامی از کجا میدونی من دروغ گو هستم .

دو پرهام هر وقت میخواست من تهدید کنه گیگفت ابرو تو میبرم خوب ببر من که تا الان باهات حرف نزدم چی از من میدونی سه من نیازی ندارم بقیه منو بخوان چون خودم خواستنی هستم وگرنه تا الان انقدر دوست نداشتم

اصلا تو پرهام نیستی باشه ارسی اصل بده اهل کجای کدوم شهر

(28-03-2020، 15:45)یلدا 86 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه از التماس کردن به دیگران متنفر بودم و هستم

یلدا پی بهت گفتم
من اهل ایران شهر شیراز.
ادرس میخوای؟
میخوای بیای دم در خونه شناسنامه ی منو نگاه کنی؟

بسه اين دعواي مضخرف بچگانه رو تموم کنيد.آرش و سيروان کافيه.

(28-03-2020، 15:51)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آقایون خانما
چطورین

سلام.ما خوبيم.شما خوبي؟

سلام مرسیی
داش سیروان چه چه حرفی زدن بهش
مهران داداش خوبی پرهام با اسمه ارش برگشته