انجمن های تخصصی  فلش خور
براتی: اساس نامه جدید فدراسیون مطابق الزامات ملی و بین المللی خواهد بود - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: براتی: اساس نامه جدید فدراسیون مطابق الزامات ملی و بین المللی خواهد بود (/showthread.php?tid=281272)براتی: اساس نامه جدید فدراسیون مطابق الزامات ملی و بین المللی خواهد بود - ρσєѕɪ - 13-04-2020

براتی: اساس نامه جدید فدراسیون مطابق الزامات ملی و بین المللی خواهد بود 1

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال می‌گوید این فدراسیون برای تهیه اساس نامه منطبق بر الزامات بین المللی و ملی مصمم است.

به گزارش ایسنا، احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال درباره فرآیند اصلاح اساس نامه گفت: همانطور که آقای نبی، دبیرکل فدراسیون اخیرا و در مصاحبه‌های خود اشاره کرده‌اند، پیش نویس اساس نامه فدراسیون با توجه به الزامات مورد نظر فیفا در حال تهیه است و مصمم هستیم که آنچه به عنوان پیش نویس تهیه می‌شود، ضمن رعایت الزامات بین المللی با مقررات داخلی و ملی نیز مطابقت داشته باشد تا حتی الامکان شاهد مشکلات قبلی که در سال‌های اخیر فدراسیون را به چالش می‌کشید، نباشیم.

وی افزود: اخیرا جدول زمانی و مسیر تهیه و تصویب اساسنامه برای فیفا ارسال شده و ان‌شاء‌الله بر اساس برنامه ارائه شده پیش خواهیم رفت و ضمن پیشرفت کار، از طریق سایت فدراسیون در صورت لزوم موارد مربوطه را اطلاع رسانی خواهیم کرد. اینکه بنده یا سایر همکاران مرتبط با موضوع، کمتر صحبت می‌کنیم به دلیل تمرکز بیشتر بر کار و پرهیز از حاشیه است وگرنه عدم حضور ما در فضای رسانه‌ای دلیل بر عدم پیشرفت کار نیست.

رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون، در ادامه تاکید کرد: هرچند اساس نامه تهیه شده نهایتا باید به تصویب مجمع برسد اما با این حال و به منظور استفاده واقعی و بهینه از نظرات اعضای مجمع، اخیرا نامه‌ای به همه اعضای مجمع ارسال و درخواست شده است که نظرات اصلاحی و پیشنهادی خود را در اختیار فدراسیون بگذارند تا هم‌زمان از نظرات آنها در تهیه مهم‌ترین سند فوتبالی کشور بهره برداری شود. مضاف بر این، اعضای مجمع در سه مرحله در این مسیر مشارکت و همراهی خواهند داشت.

براتی تصریح کرد: تهیه و تصویب اساس نامه، فرآیند چند جانبه‌ای بین کمیته حقوقی و تدوین مقررات، هیات رییسه فدراسیون، مجمع عمومی و فیفاست و اطمینان دارم که مجمع در این فرآیند نقش فعال و موثری ایفا خواهد کرد.