انجمن های تخصصی  فلش خور
کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام (/showthread.php?tid=281390)کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام - ρσєѕɪ - 15-04-2020

کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام 1

دروازه‌بان اسپانیایی اعلام کرد که یازده ماه و ۱۴ روز است نتوانسته کاری که دوست دارد را انجام بدهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، یکم می ۲۰۱۹ ایکر کاسیاس با حمله قلبی روبر شد و به جهان فوتبال شوک وارد کرد. چند روز بعد یک سال از این اتفاق تلخ خواهد گذشت. اکنون دروازه‌بان اسپانیایی بهبود یافته است و در خانه اش در پورتو به سر می برد.

او به مناسب روز دروازه‌بان تصویری از خود در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: این عکس متعلق به سال ها پیش است و آن را خیلی دوست دارم. این تصویر را دوست دارم چون واقعیتی را نشان می دهد که گاهی اوقات آن را نمی بینم. ممکن است پس از رسیدن به آرزوهایتان مسیری که طی کردید را فراموش کنید. من از کودکی یاد گرفتم که تنها و مسئولیت پذیر باشم. چه زمانی که هوا سرد باشد چه گرم، چه بارانی چه آفتابی. امروز روز ما است. یازده ماه و ۱۴ روز است که نتوانسته ام به کاری که بیش از همه دوست داشته ام و از کودکی به آن مشغول بوده ام ، یعنی دروازه‌بانی را انجام دهم.

کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام 1

کاسیاس که از بیست و ششم آوریل ۲۰۱۹ نتوانسته است در میادین حاضر باشد اکنون نامزد ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا است. آخرین بازی دروازه‌بان پورتو برابر ریو اوه انجام شد که با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.