انجمن های تخصصی  فلش خور
جردن باروز یک حرفه ای تمام عیار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: جردن باروز یک حرفه ای تمام عیار (/showthread.php?tid=282616)جردن باروز یک حرفه ای تمام عیار - ρσєѕɪ - 25-04-2020

جردن باروز یک حرفه ای تمام عیار 1

اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به توجه ویژه جردن باروز به سبک زندگی سالم و استفاده از وعده های غذایی مناسب یک ورزشکار حرفه ای، از این عوامل به عنوان رمز تداوم موفقیت های این چهره شاخص کشتی جهان یاد کرد.

به گزارش ایسنا، جردن باروز دارنده ۵ طلای کشتی آزاد جهان و المپیک از آمریکا، یکی از حرفه ای ترین ورزشکاران جهان به شمار می رود که بر خلاف بسیاری از چهره های مطرح ورزش جهان، هیچگاه گرفتار حاشیه و اخبار منفی نبوده است.

باروز با دارا بودن ۳ فرزند کماکان تمرینات منظم و حرفه ای خود را دنبال می کند و یکی از بخت های اصلی کشتی آمریکا برای کسب مدال در المپیک توکیو به شمار می رود.

اتحادیه جهانی کشتی در خبری با اشاره به تداوم موفقیت های جردن باروز طی سال های گذشته، او را سوپراستار کشتی جهان دانست و عنوان کرد، این کشتی گیر، رعایت سبک زندگی سالم و توجه به استفاده از غذای سالم را از عوامل مهم موفقیت های خود دانسته است.

باروز با تاکید بر اهمیت مصرف غذای سالم، گفت: اطمینان از نوع غذای مصرفی برای من اهمیت زیادی دارد چرا که به عنوان سوخت برای بدن محسوب می شود. هر چه سوخت بهتر باشد عملکرد بدن نیز بهتر خواهد بود.

در ادامه این خبر، ۳ وعده غذایی جردن باروز در یک روز به شرح زیر عنوان شده است:

صبحانه:اسموتی با مقداری اسفناج،کره بادام، شیر بادام،آووکادو،دانه چیا،دانه کتان،زردچوبه، پروتئین گیاهی و یخ

ناهار:املت گیاهی با قارچ،فلفل دلمه ای و پیاز و سالاد میوه شامل بلوبری،توت فرنگی و تمشک

شام: مقداری ماهی سالمون با اسفناج، قارچ و سیب زمینی.