انجمن های تخصصی  فلش خور
رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم (/showthread.php?tid=283622)رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم - ρσєѕɪ - 05-05-2020

رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم 1

رئیس باشگاه بایرن مونیخ تاکید کرد که این باشگاه قدر زحمات نویر را می داند و به دنبال بدنام کردن این دروازه‌بان بزرگ نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، مانوئل نویر برای تمدید قراردادش با بایرن مونیخ به مشکل خورده است.

این دروازبان بزرگ طبق اعلام رسانه های آلمانی خواستار تمدید بلند مدت قراردادش با بایرن است و رقم بالایی را هم طلب کرده و همین باعث شده است تا مذاکرات او با بایرن به مشکل بخورد.

نویر اخیرا ناراحتی خود را از مدیران بایرن به خاطر افشا شدن خواسته هایش بیان داشت.

هربرت هاینر رئیس بایرن گفت: من ندیدم که نویر خواستار حقوق بیشتر برای تمدید قراردادش باشد. هر کسی این آزادی را دارد که عقیده خود را بیان کند. ما به هیچ وجه به دنبال بدنام کردن نویر نیستیم و مشکلی برای تمدید قرارداد با او نداریم.

او درباره اینکه نویر ناراحت شده است و احساس خوبی ندارد، گفت: اگر نویر از مدیران باشگاه ناراحت است باید به او این اطمینان را بدهم که هیچ کسی در باشگاه به دنبال ضرر رساندن به او نیست و همه ما می دانیم که او تا چه اندازه برای باشگاه زحمت کشیده است.

نویر از باشگاه چلسی پیشنهاد جدی دارد و اگر با بایرن برای تمدید قرارداد به توافق نرسد به احتمال زیاد راهی لیگ جزیره می شود.