انجمن های تخصصی  فلش خور
صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن (/showthread.php?tid=283668)

صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن - DarkLight - 06-05-2020

صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن 1

سلام به کسایی که از تی خوششان میاد.
وسلام به ان هایی که از او بدشان میاد.
تیلور خیلی درس های خوبی از زندگیش گرفته و تجربه های فوق العاده ای کسب کرده که من هر بار یکی از ان ها را برایتان میگذارم تا در زندگیتان از ان استفاده کنید.
اینجا من صحبت های تیلور رو درباره ی کسایی که ازش متنفر هستن رو گذاشتم امیدوارم خوشتان بیاید .(خیلی سخته اینجوری بنویسم crying )
من کلی زحمت کشیدم تقریبا یک ساعت پس سپاس یادتون نره. Heart

اگه یه مرد تجربیاتشو تو اهنگاش به اشتراک بزاره مردم میگن شجاعه ولی اگه یه زن این کارو انجام بده میگن داره زیاده روی میکنه.
و اون زیادی احساساتیه و اون ممکنه دیوونه باشه.
یا میگن:مراقب باش اون زن ممکنه دربارت اهنگ بنویسه.
این جوک خیلی قدیمی شده و این تبعیض جنسیتیه.

فکر میکنم از وقتی که اهنگ مینویسم اساسا دفتر خاطراتم رو برای دنیا باز میکردم تا بخوننش
از وقتی که ۱۶ساله بودم پس این یک نوع اسیب پذیری جالبه.
وقتی که داری داستان زندگیت رو تعریف میکنی و روایت زندگیت رو اشکار میکنی.
و تمام اون احساساتی که در لحظات مختلف داشتی رو برای مردم تعریف میکنی تا درکش کنن
و از طرف تو ماجرا رو ببینن ویه جورایی ببینن که تو چی داری میگی و بگن متوجه حرفات میشم منم تجربه کردم.

من درباره ی زندگیم طوری که میبینم و احساسش میکنم اهنگ مینویسم.
وچیزی که اتفاق میوفته اینه که هرچقدر معروف تر میشی که البته اگه خوش شانس باشی این اتفاق میوفته ولی ناگهان طرز فکر مردم عوض شده و اونا از این که من راجع به زندگیم اهنگ مینویسم استفاده میکنن و کاراگاه بازی درمیارن و من یه قانون و سیاست خیلی سخت برای خودم دارم اونم اینه که توی اهنگام اسم کسی رو نمیبرم.
پس هر کسی که میگه اهنگم درباره ی شخص خاصیه فقط داره حدس و گمان میزنه.

نه تنها باید در دید کسانی که تورو درک نمیکنن زندگی کنی بلکه باید سعی کنی که بیشتر از اونا خوش بگذرونی.
تو یاد میگیری که به خیلی چیزا بخندی و هر چیزی رو جدی نگیری.
اگه چیزی به احساساتت صدمه میزنه اون معتبر و مهمه و تو حق داری بهش اجازه بدی اتفاق بیوفته ولی من میگم اره من مسخره میرقصم وبه من بیشتر از تو داره خوش میگذره.

تو باید راهی پیدا کنی تا بتونی اروم بمونی یه تعادل بین همه ی اینا هست و من روزای بدی دارم که به این چیزا توجه میکنم و حس میکنم هرکاری که میکنم اشتباهه و فرقی نداره چقدر تلاش میکنم .
بازم ادمایی هستن که حتی نمیتونن یک چیز خوب درباره ی تو پیدا کنن ولی توجه کردن به اون ادما سریع ترین راه برای رسیدن به یک زندگی غم انگیزه .

از یه طرف من کاملا به کسی که هستم اگاهم.
ولی به چیزی که مردم درباره م میگن خیلی اگاهم.
وفکر میکنم اگه میخوای اماده باشی باید این دوتا چیز رو بدونی.
از بین دستاوردهایی که توی زندگی داشتم فکر میکنم رابطه ای که با طرفدارهام دارم و این حقیقت که اونا به متن اهنگام اهمیت میدن بیشتر از همه افتخار میکنم.

(تقریبا توی همه ی البوم هاش یه اهنگ هست که درباره ی هیتراس)
و میگه :من احتمالا این عادت رو دارم.
وقتی که اونا دیگه راجع به من حرف نزنن منم دیگه دربارشون اهنگ نمینویسم.
میدونی مردم همیشه که تو باید ببخشی و باید فراموش کنی تابتونی از چیزی بگذری نه تو مجبور نیستی.

تو میتونی بدون این که اینا رو انجام بدی یه چیزی رو فراموش کنی تو کم کم بی تفاوت میشی و بعد فراموش میکنی.
و من به بخشش  اعتقاد دارم مثلا بخشیدن کسایی که برات مهمن و زندگیت رو بهتر کردن و وقتی ناراحت بودی بهت کمک کردن ولی میدونی اگه چیزی سمیه و همیشه اینطور بوده رو باید فراموش کنی.