انجمن های تخصصی  فلش خور
☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ (/showthread.php?tid=283932)

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 12-05-2020

1×1/9÷9×43436357989E=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه گفتین.

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - B I N A M - 12-05-2020

(12-05-2020، 15:34)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:31)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:23)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 14:13)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زبونم لال تو که دریایی و ما قطره

(12-05-2020، 13:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"mo-r-ty"

هیچی از فیزیک 11 میدونی فصل دوش مدار تک حلقه اینا

خوشبختانه این مزخرفات دیگه تو زندگیم جایی نداره

تا اطلاع ثانوی هیچ کس با من شوخی نکنه

بخصوص تو سهند

تف توی این زندگی تف توی این شانس

خودمی کشتم با سروم توی دست اومدم امتحان دادم یوالاتو نوشتم خواستم عکس بفرستم گوشی هنگ کرد بیاوه درستش کن.

اخرشم نتونستم بفرست 15

#کلیداسرار

(12-05-2020، 15:26)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشق این بازیم.
حیف که کار دارم.

واقعا کی وقت داره مو بکاره؟

اواتارم عکس بهترین کشوری که دوست دارمه.

من بیشتر از قطب جنوب خوشم میاد همیشه برف میاد . پنگوئنم داره
اوهوم.

من فقط گرجستان.
خیلی تمیزه.
تمیز تر از ایران.
من از ایران خیلی خوشم نمیاد.
پرچم دشمن شرت ماست نه اواتار (((:

هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییییییی.
تا اخر عمر باید عادی باشیم.

(12-05-2020، 15:40)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:34)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:31)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:23)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 14:13)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخصوص تو سهند

خودمی کشتم با سروم توی دست اومدم امتحان دادم یوالاتو نوشتم خواستم عکس بفرستم گوشی هنگ کرد بیاوه درستش کن.

اخرشم نتونستم بفرست 15

#کلیداسرار

(12-05-2020، 15:26)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشق این بازیم.
حیف که کار دارم.

واقعا کی وقت داره مو بکاره؟

اواتارم عکس بهترین کشوری که دوست دارمه.

من بیشتر از قطب جنوب خوشم میاد همیشه برف میاد . پنگوئنم داره
اوهوم.

من فقط گرجستان.
خیلی تمیزه.
تمیز تر از ایران.
من از ایران خیلی خوشم نمیاد.
پرچم دشمن شرت ماست نه اواتار (((:
چشم.
الان عوضش میکنم.

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - Sirvan10_a - 12-05-2020

(12-05-2020، 15:38)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:33)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخصوص تو سهند

اخرشم نتونستم بفرست 15

بخصوص تو سهند

اخرشم نتونستم بفرست 15

#کلیداسرار

#*******

#گوگولی
#مگولی
سهند چرا میخوای فش بارونت کنم ها چرا

واقعا چرا؟

عکس دختر عمومه.
اواتارم.
به حضرت عباس خودشه.
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
تو عکاسی شرق فرانسه گرفتیم.

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - Ɗєя_Mσηɗ - 12-05-2020

#غیرت (:

(12-05-2020، 15:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#غیرت  (:
بهخدا قسم خودشه.

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - لــــــــــⓘلی - 12-05-2020

(12-05-2020، 15:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#غیرت  (:

سلاااام عشقمم Heart

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - سهَ‌ند - 12-05-2020

(12-05-2020، 15:43)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:38)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 15:33)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخصوص تو سهند

اخرشم نتونستم بفرست 15

#کلیداسرار

#*******

#گوگولی
#مگولی
سهند چرا میخوای فش بارونت کنم ها چرا

واقعا چرا؟

گوگولی مگولی که فوش نیست
اکولی پکولی فوشه

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - Ɗєя_Mσηɗ - 12-05-2020

(12-05-2020، 15:46)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#غیرت  (:

سلاااام عشقمم Heart

سلام عزیزدلم
سلام نفس من
سلام جیگر من Heart
(خیلی رفتم تو فاز )

خوبی؟؟؟؟ Blush Big Grin