انجمن های تخصصی  فلش خور
☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ (/showthread.php?tid=283932)

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - _ƇRAƵƳ_ - 12-05-2020

(12-05-2020، 18:32)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:18)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:16)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:14)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:13)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزه...اممممم Big Grin
چیه؟نکنه امتحانارو هربار قشنگ میدی Big Grin

امتحانامون خداروشکر کلاسیه Big Grin هنو ترم و نگرفتن.خداروشکر Big Grin
آره انقده قشنگه که دلم میخواد شکوفه کنم  Big Grin
اخرش امتحانای ترم حضوریه یانه؟
منم از شما قشنگ تر میدم امتحانایی که حضوری بود بهتر میدادم

نمیدونم هیچی نمیگن Undecided
ماشالله.وتبارک الله Big Grin
من هنوز نفهمیدم اینا چند چندن . هربار یه حرفی میزنند
همینم باید گفت یه اسفندم برم دود کنم با این نمرات زیبا Big Grin

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 12-05-2020

(12-05-2020، 18:35)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:32)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:18)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:16)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:14)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه؟نکنه امتحانارو هربار قشنگ میدی Big Grin

امتحانامون خداروشکر کلاسیه Big Grin هنو ترم و نگرفتن.خداروشکر Big Grin
آره انقده قشنگه که دلم میخواد شکوفه کنم  Big Grin
اخرش امتحانای ترم حضوریه یانه؟
منم از شما قشنگ تر میدم امتحانایی که حضوری بود بهتر میدادم

نمیدونم هیچی نمیگن Undecided
ماشالله.وتبارک الله Big Grin
من هنوز نفهمیدم اینا چند چندن . هربار یه حرفی میزنند
همینم باید گفت یه اسفندم برم دود کنم با این نمرات زیبا Big Grin

خخخخ3232

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - bOoOoOy - 12-05-2020

بی حرکت بیمار از همه خسته و بیزار
توی برزخ بیست تا سی سال =)

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - Sirvan10_a - 12-05-2020

(12-05-2020، 18:34)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واقن نمیفهمم مامانم تو من چی دیده افطاریو سپرده به من

برم یه خاکی بر سر بریزم -_-

من الان اماده کردم
خیلی ساده Big Grin
البته شامم با منه

(12-05-2020، 18:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 17:25)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 17:25)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 17:23)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کراشت کی هست حالا؟
همونی که از اول روش بودم اونو راضی کنید  من پایه رقصم

رو کی بودی بی حیااا؟؟؟
میشناسمش؟؟
چرا بهم گفتی بی حیاHuh

اسمشو بگم اعدامم میکنی Smile  Tongue

پ فهمیدم کی
صندلیو خودت میندازی یا بندارم؟
اگه راست میگی بو اهل کدوم قسمته شرق غرب شمال جنوب؟؟؟

Tongue

تو بنداز

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - *Aɴѕel* - 12-05-2020

(12-05-2020، 18:38)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان باید خوشحال باشی ها*،*

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - لــــــــــⓘلی - 12-05-2020

(12-05-2020، 18:39)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:34)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واقن نمیفهمم مامانم تو من چی دیده افطاریو سپرده به من

برم یه خاکی بر سر بریزم -_-

من الان اماده کردم
خیلی ساده Big Grin
البته شامم با منه

(12-05-2020، 18:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 17:25)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 17:25)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونی که از اول روش بودم اونو راضی کنید  من پایه رقصم

رو کی بودی بی حیااا؟؟؟
میشناسمش؟؟
چرا بهم گفتی بی حیاHuh

اسمشو بگم اعدامم میکنی Smile  Tongue

پ فهمیدم کی
صندلیو خودت میندازی یا بندارم؟
اگه راست میگی بو اهل کدوم قسمته شرق غرب شمال جنوب؟؟؟

Tongue

تو بنداز

تقریبا ی جورایی شمال شمال غربی

(12-05-2020، 18:41)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:38)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=| اتفاقا شب مهمونی ام
ولی حالشو ندارم
اگه میشد نمیرفتم =)

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - *Aɴѕel* - 12-05-2020

(12-05-2020، 18:43)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:41)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=| اتفاقا شب مهمونی ام
ولی حالشو ندارم
اگه میشد نمیرفتم =)

دیوونه
مگه چند بار تولدت میشه
پاشو مرد
کاری نکن خودم بلندت کنما

RE: ☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ - ρυяρℓє_ѕку - 12-05-2020

(12-05-2020، 18:27)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:24)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"★★ Ali ★★"

دلت خواستا :v

بّی اّدّبّ :|||
همه ک تو نیستن v:

(12-05-2020، 18:44)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:43)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=| اتفاقا شب مهمونی ام
ولی حالشو ندارم
اگه میشد نمیرفتم =)

دیوونه
مگه چند بار تولدت میشه
پاشو مرد
کاری نکن خودم بلندت کنما
این‌ چیزا از من‌ گذشت :|

(12-05-2020، 18:45)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:27)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 18:24)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"★★ Ali ★★"

دلت خواستا :v

بّی اّدّبّ :|||
همه ک تو نیستن v:

:| ببین....
پوفف‌ -___-