انجمن های تخصصی  فلش خور
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• (/showthread.php?tid=284169)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - sober - 15-05-2020

(15-05-2020، 1:45)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:41)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:38)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:36)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:v رخ کارمو ندیدی
مثلا اکبر عبدی قیافه داره :|
در حد اونم نیستم شاید :|
یه عکس گذاشته بودی دیدم
دیگه دوره ی اکبر عبدی گذشته
الان قیافه ملاکه
چیشد خوشت نیومد رخ کارو؟:v
بیبی فیسم دیگع =)

اتفاقا خیلی خیلی کاربردی بود
زدم روی شکلاتامون بچه های فامیل دست بهش نزن
عکس جدید گذاشتی حتما بهم اعلام کن D:
تیکه هات با ادبیه ):
تلگرام بود :v تا صبح حرف میزدیم :v
ازون شب میگفتم :vvvv

دیگه وسعم در همین حده
هرکس با حرفاش شخصیتشو نشون میده
من شبا تا صبح درس می خونم،نمی دونم بقیه چیکار می کنن D:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Faust - 15-05-2020

(15-05-2020، 1:45)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:vvvv من چی جیگر؟
جیگر :vvvv

مختص خودته ! (((:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - RedSparrow - 15-05-2020

چرا یاد میدید ب بچه مردم پس فردا شروع کنه استفاده کردن :|

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - sober - 15-05-2020

(15-05-2020، 1:47)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:41)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:39)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده شدنت مُبآرک^^♡

مرسی عزیزم
قسمت خودت جیگر *-*
آخ خداااا
من قربونت بشم خانوم خانوما
شیرین عسل *-*

حسودیم شد×.×
[/quote]

ای جان
چه کوچولوی شیرینی *-*

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - *Aɴѕel* - 15-05-2020

(15-05-2020، 1:48)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:47)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:41)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:39)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده شدنت مُبآرک^^♡

مرسی عزیزم
قسمت خودت جیگر *-*
آخ خداااا
شیرین عسل *-*

حسودیم شد×.×

ای جان
چه کوچولوی شیرینی *-*
[/quote]

منو میگییی؟؟؟

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - bOoOoOy - 15-05-2020

(15-05-2020، 1:47)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:43)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:41)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:38)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عکس گذاشته بودی دیدم
الان قیافه ملاکه
بیبی فیسم دیگع =)

تیکه هات با ادبیه ):
تلگرام بود :v تا صبح حرف میزدیم :v
ازون شب میگفتم :vvvv

دیگه وسعم در همین حده
هرکس با حرفاش شخصیتشو نشون میده
من شبا تا صبح درس می خونم،نمی دونم بقیه چیکار می کنن D:

من خیلی ادم بی ادبیم :v
من‌ والدینم ترکم کردن سر همون کوچه خیابون ادبم کردن (:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Ɗєя_Mσηɗ - 15-05-2020

(15-05-2020، 1:36)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:34)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازیگری علاوه بر استعداد،قیافه هم میخواد D:

:v رخ کارمو ندیدی
مثلا اکبر عبدی قیافه داره :|
در حد اونم نیستم شاید :|
یه عکس گذاشته بودی دیدم
الان قیافه ملاکه
بیبی فیسم دیگع =)

نویسنده شدنت مُبآرک^^♡

مرسی عزیزم
قسمت خودت جیگر *-*
آخ خداااا
شیرین عسل *-*

خدانکنه عشق دلم
ای جانم ، دورت بگردم *.*

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - bOoOoOy - 15-05-2020

(15-05-2020، 1:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:vvvv من چی جیگر؟
جیگر :vvvv

مختص خودته ! (((:

از نزدیک ببینیم از ی در نوشابه واست **کلک میکنم :v
من نمکم اصن :vvv

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - *Aɴѕel* - 15-05-2020

elec

جیزههه

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 15-05-2020

بیدارین ک عه!