انجمن های تخصصی  فلش خور
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• (/showthread.php?tid=284169)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Medusa - 15-05-2020

(15-05-2020، 10:57)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 10:53)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 10:48)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان هم نیست قلم چی رو باهاش بررسی کنیم  val

یادمه ما یه شعر ساخته بودیم برای بعد از هر آزمون:

ای کاظم قلمچی
آزمون دادیم، حالا که چی؟

مسخره هایی بودیم دومی نداشتیم. :|
ولی همون زمان که حضوری بود هم کلی تقلب و لو رفتن سوال و اینا بود. الان که مجازیه که دیگه صدبرابر شده. به ترازا اعتمادی نیست اصلا. 
من از چند نفر شنیدم که سنجش امسال هم خیلی داغون بوده و اشتباه داشته توی درصدا و ... آره؟
سلام
سوال؟
یه چنل داشتم هر شب کلید ازمون های همه اموزشگاه هارو میذاشتD:
ی بار همرو صد زدم از تهران زنگ زدن به اموزشگامون که این کیه همرو صد زدهDSadسپس منو از ازمون اون هفته حذف کردن،کارنامه ندادن)

25r30 
معمولا اشتباهات اون کلیدایی که میذارن هم زیاده، حالا تو یکی شانست خوب بوده.

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - امیر‌حسین - 15-05-2020

(15-05-2020، 11:00)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 10:57)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 10:53)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 10:48)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای کاظم قلمچی
آزمون دادیم، حالا که چی؟

ولی همون زمان که حضوری بود هم کلی تقلب و لو رفتن سوال و اینا بود. الان که مجازیه که دیگه صدبرابر شده. به ترازا اعتمادی نیست اصلا. 
من از چند نفر شنیدم که سنجش امسال هم خیلی داغون بوده و اشتباه داشته توی درصدا و ... آره؟
سلام
سوال؟
یه چنل داشتم هر شب کلید ازمون های همه اموزشگاه هارو میذاشتD:
ی بار همرو صد زدم از تهران زنگ زدن به اموزشگامون که این کیه همرو صد زدهDSadسپس منو از ازمون اون هفته حذف کردن،کارنامه ندادن)

25r30 
معمولا اشتباهات اون کلیدایی که میذارن هم زیاده، حالا تو یکی شانست خوب بوده.

جالبش این بوده ، کلیدا درست بودن ولی سوال ریاضی صورت مسئله وجواباش تا 10-15 درصد اشتباه بوده ..
من با کلید اونارم درست زدم Telegh_01 
اصا برگای حراست گزینه دو ریخته بود

نصفوتو دستمنوشتم با خودکار قرمز که معلوم نباشه نصفم تو گوشی بعد دخترای درس خون خودشونو کشتن 40 درصد شیمی زدن من 100% v:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Medusa - 15-05-2020

(15-05-2020، 10:57)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بروخونتون himym از همشووون داستان قشنگ تر و جذاب تری داشت . پایانش هم از همه فوق العاده تر بود.

منم نگفتم زشت و ناجذابه و پایانش افتضاح بوده که.
کلا این سه تا سریال قوین توی کمدیا، اینکه کی کدومو بیشتر بپسنده سلیقه ایه دیگه.

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 15-05-2020

ای کاظم قلمچی
آزمون دادیم، حالا که چی؟

چ جذاب D:

خاطره شده براتون دیگ =)
ما هم حضوری میرفتیم دیگ کرونا اومد آنلاین شد .. اره باو تقلب میکردیم ما هم D: آنلاینه ک اره کتاب مدرسه ک هس کمک اموزشی که هس راحت میشه:|

آره درسته همش چرته همش .. اصن همون اول ک میخاستم برم گزینه دو یکی از همی کنکوریا 98 بهم گف اگه ترازت شد 8000 ذوق نکن ک من حتما پرستاری میارم مامایی میارم همش مزخرفه !
میگف منم 8000 میشدم ذوق میکردم ولی هیچوقت فک نمیکردم رتبه کنکورم بشه 80000 :||

تازه نت برنامه شادو رایگان کردن :/

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - سهَ‌ند - 15-05-2020

@*SIRVAN*

عزیزم کجایی دقیقا کجایی

(15-05-2020، 11:04)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 10:57)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بروخونتون himym از همشووون داستان قشنگ تر و جذاب تری داشت . پایانش هم از همه فوق العاده تر بود.

منم نگفتم زشت و ناجذابه و پایانش افتضاح بوده که.
کلا این سه تا سریال قوین توی کمدیا، اینکه کی کدومو بیشتر بپسنده سلیقه ایه دیگه.

نخیر تو گفتی کپی از فرندزه درحالی که خود فرندز کپی از ساینفلده هه

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - کــــــــــⓐرمَن - 15-05-2020

درود بر همع

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 15-05-2020

میرفتیم حضوری ..
پسرا رو میدیدم خابن ، انگار خونشون راحت نبودن اومدن اینجا بخابن D:

باید مث اینا بیخیال بود :ngh:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - سهَ‌ند - 15-05-2020

اصلا کنکور خیلی وقتش زیاده چخبره ۴ ساعت. من کنکور تجربی رو یه ساعت زودتر اومدم بیرون. کنکور زبان هم فک کنم کلا یک و تیم ساعت نشستم ، اومدم خونه stranger things فصل ۳شو دیدم

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - امیر‌حسین - 15-05-2020

(15-05-2020، 11:28)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا کنکور خیلی وقتش زیاده چخبره ۴ ساعت. من کنکور تجربی رو یه ساعت زودتر اومدم بیرون. کنکور زبان هم فک کنم کلا یک و تیم ساعت نشستم ، اومدم خونه stranger things فصل ۳شو دیدم

۷ و خورده ای رفتم کنکور ، حدود ۸ شروع شد ۹ و نیم تموم کردم الکی تا ۱۰:۱۵ نشستم :|

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 15-05-2020

سلام:-))))